שאלת שריון.

NyaPrawr

New member
שאלת שריון.

היי חברי פורום יקרים,
אני עובדת כבר לא מעט זמן על תכנון של שריון וקסדה דיי פשוטים. הכנתי גזרות והכל..... ועכשיו נשאר למצוא איך להכין את זה. מצאתי באינטרנט מלא מדריכים לשימוש בקראפט פואם (Craft foam) ובספוג שמשתמשים בו לריצוף גני ילדים ולבידוד, אבל יש לי שלוש שאלות גדולות בנושא:
א. איך קוראים לקראפט פואם בעברית לכל הרוחות?!
ב. איך מעבדים ספוג לצורה הנכונה? מחממים אותו? גוזרים ומדביקים ומקווים שזה יעבוד? מפסלים אותו?
ג. למישהו כאן יצא להכין שריון כזה פעם? לפחות חלק ממנו או משהו? מכירים מישהו שכן? אני צריכה את כל הטיפים האפשריים.
תודה מראש! ^^ אם יש לכם רעיונות טובים יותר בשבילי אני אשמח לשמוע. D:
(האא, ואתם מהממים וכיף להיות סמוייה פה.)

innocence

New member
אני לא חושבת שיש ממש כזה..

רוב האנשים בארץ עובדים עם מזרון שטח כשצריך איזה סוג של ספוג למשהו בסגנון.

בנוגע לכל השאר, אני לא יודעת לעזור לך יותר מדי..

KerenLin

New member
בסכום כולל מזרן שטח יצא יותר זול מEVA לדעתי

מאחר שחבילה של 6 חתיכות EVA של 60X60 עולה 140 בערך, ומזרן שטח של 2X50(נראהלי) אפשר למצוא בין 40-60

KerenLin

New member
שאלה כלבבי :)

א. קראפט פואם - סול. המזרון לריצוף גני ילדי נקרא EVA FOAM ונכון להיום המקום היחיד שבו מצאתי אותו זה בחנות בשם בש-גל בבני ברק (קניתי שתי חבילות לקוספליי פורים) http://bashgal.co.il/ סול אפשר למצוא בכל חנות יצירה
ב. מחממים בשביל לעגל ולתת לו צורה, אפשר להדביק דברים בקלות ולחבר. בעיקרון זה חומר שנורא כיף לעבוד איתו וסול וEVA עובדים באותה צורה, כמו גם מזרן שטח. מחממים, חותכים ומחברים באותה הדרך
ג. לי יצא להכין כמה וכמה דברים ממזרן שטח, סול וכרגע עובדת על שריון מלא מEVA. לסער יצא להכין שריון מלא של איירון מן אבל לא ממזרן אלא מחומר ספוג אחר שהוא מצא (לא זוכרת את השם) והוא יוכל לתת לך גם הרבה טיפים בנושא.
מוזמנת לפנות אליי דרך אימייל [email protected]

קיוויתי שתעני לזה

אני חושבת שהתחום הזה ישאר סינית בשבילי לנצח

NyaPrawr

New member
סול. איך לא חשבתי על זה לכל הרוחות.

*מרגישה כה טיפשה*
תודה רבה! D: אני מניחה שאני אקנה סול ואתאמן על לתת לו צורה וכאלו לפני שאני אעבור לEVA. איך הוא בתור חומר גלם? נוח, או שממש צריך להלחם איתו כדי שהוא ישאר בצורה שאתה רוצה?

innocence

New member
אני אישית עבדתי עם סול,

וחיברתי לקצוות שלו חוטי חשמל (אלו עם המתכת בפנים) ואז אפשר לעצב איך שבא לך פחות או יותר

KerenLin

New member
סול קליל ופשוט

EVA.... אני לא חושבת שאפשר לחמם אותו כמו שרוצים בלי אקדח חום. עדיף לך מזרון שטח שאפשר לחמם מעל נר\כיריים\עם פן

למעלה