שבה ומזכירה

דיון בעליון לארביטוקס ואווסטין

ב-4 ביולי - יום שני - יערך בבית המשפט העליון בירושלים בראשותו של אהרון ברק, דיון משותף בנושא מתן ארביטוקס ואווסטין לחולי סרטן המעי הגס. חולי סרטן, בני משפחותנוכחותכם נדרשת בדיון האולם הוא גדול והוא חייב להיות מלא. הושפטים צריכים להרגיש נוכחות מסיבית של חולים בעלי עניין שירה

לשירה, ס.יו"ר עמותת הקו האחרון

היי שירה, אני אתי עמוס אמא של דורית עמוס(לרוס) התחתנה לפני שבוע. ב-27-06-2005 בעלי אמור להכנס לטיפול בבי"ח הדסה עין כרם, נשמח לעזור ולחלק חומר במחלקות האונקולוגיות ובאשפוז יום האונקולוגי בנוש הבג"צ. צרי איתי קשר במייל ואמסור לך את מס' הנייד שלי: [email protected]
לכולנו

t32

New member
שבה ומזכירה

הדיון בבג"צ - ברביעי ליולי- (הבה נקווה שיום העצמאות של ארה"ב ייהפך לחגיגה שלנו) בואו! ואני זקוקה למתנדבים שיפיצו את העלונים שלנו בכל המחלקות האונקולוגיות, יירשמו לעמותה(ניתן לעשות זאת דרך אתר העמותה המצורף בלינק), ובכלל ימשיכו לתמוך בפעילות. ניתן לפנות אלי במסר אישי.

תגובה לשבה ומזכירה הקו האחרון

תכתבי לי בבקשה היכן מתקיים הבג"ץ כתובת מדוייקת כי אני ובנותיי נביא את בעלי שהשופטים יראו ויחליטו האם יש מקום לגזור עליו גזר דין מוות.

t32

New member
לאתי עמוס

הבג"צ מתקיים בירושליים ב4.7 בבית המשפט העליון צרי איתי קשר ואצרף אותך לרשימת התפוצה- כנ"ל אם את מעוניינת לחלק פלאיירים במחלקה לפני הבג"צ- אני הכתובת. תודה

בהמשך לתשובתך

שירה שלום, כתבתי לך שאנו רוצים להשתתף בבג"צ ולחלק פליירים בהדסה. ביקשתי שתרשמי לי את המייל שלך כדי שאוכל לתקשר איתך טלפונית וגם שתסבירי לי בדיוק כיצד מגיעים לבית המשפט ()עם רכב). תזכרי, ב-27-06-2005 אנו אמורים להיות בהדסה עין כרם , עד אז צריך לדאוג שהחומר יהיה אצליף אז.....לתיאום כיתבי לי בבקשה למייל ואמסור לך את הנייד שלי או ההיפך. תודה ונשתמע

t32

New member
אתי שלום

אני מבינה שאת חדשה- אז בבקשה- מספר הסברים: א. אני מנהלת את הפורום- לכן אני בכחול. ב. לא מפרסמים מספרי טלפון על גבי הפורום לעולם. ג. את חלוקת הפלאיירים אני מארגנת, לא שירה- כך שאודה לך אם תפני אלי במסר. תמי

ל - t32

אפתח בהתנצלות על ה "בורות", נכון אני חדשה כאן אבל בתי דורית עמוס הצטרפה לעמותה ועכשיו היא בירח דבש. לא התכוונתי שתכתבי לי את מס' הטלפון שלך כאן, אך אם תשלחי לי אימייל אוכל לרשום לך את הנייד שלי כי במייל זה יותר אישי. אשמח להשכיל ממך בנושא הכאוב הזה, כי אנחנו בתוך "סרט הסיוט הזה" אשמח לעזור בהתאם לאפשרויות שלי. אי-מייל: [email protected] תודה אתי

t32

New member
אתי

לא התכוונתי לכתוב לך את מספר הנייד שלי- התכוונתי שאת לא תכתבי כאן את מספר הנייד שלך או מייל- רק במסרים אישים.

הכוונות

אין לי בעיה למסור כאן את המייל שלי בהוטמייל, ואם אני אוכל גם לעזור בתשובות ללשאלות מניסיוני המר, אשמח לעזור. בינתיים אנחנו מתכתבות כבר מס' ימים, אך לא ניסית לתאם איתי כיצד אפשר לקבל את הפליירים כדי לחלקם בהדסה. לשיקולך.

t32

New member
אתי

בוקר טוב, לא נהוג לפרסם כתובות ומספרי טלפון בפורומים- בלי קשר אישי אליך. זה הנוהל המקובל בתפוז- הפורטל המארח שלנו, וזאת- מטעמי זהירות. לגבי עזרה, רצוי שתשרשרי תגובות לשאלה שנשאלה- שימי לב ששרשרתי את התשובה שלך לשאלה של הפונה- ככה יותר קל לפונה לעקוב אחר התגובות אליה. לגבי הפלאירים- ברגע שהם יצאו מהדפוס השבוע אני אצור קשר במרוכז עם כל המתנדבים- ונתחיל בחלוקה.

למעלה