שבועת הפרח
!

Koobit

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo29.gif../images/Emo45.gif../images/Emo20.gif

שם: נועה כינוי: koobit התאריך: 10/10/054 שעה: 14:44

Koobit

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo29.gif../images/Emo20.gif ועוד משהו!

בנות, אני גאה בכן! וכן, ידוע לי שזה מה שמיכל ומירי אמורות להגיד, אבל בכל זאת: אני גאה בכן. תודה.

GalGul000

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הגיע הזמן לעשות קצת סדר.. באמת יותר מידי התנפלויות... אז ככה.. אני גל, GalGul000 חותמת בשעה 14:54 ו17 שניות בתאריך 10\10\04 על עצומת ה
:)

GalGul000

New member
יאאאאא

אמא. קראתי עכשיו את השרשור של השוקו הזאת.. נו זאת שבקשה אתרים לערים וירטואליות(נו... משהו כזה). מה לעזאזל קרה שם?! סך הכל בקשה אתר.. זה לא שיש פורום לערים וירטואליות (נראה לי) אז היא באה למקום הכי קרוב... זה לא שאין שם דוליז.. והתחלתם להתנפל עליה ואחת על השניה והיא עליכם וכולם על כולם.. מלא פעמים אני רואה הודעות שמעצבנות אותי... מה אני עושה? פשוט מתעלמת!!! תאמינו לי, שבקלות מאוד אפשר לסלק אנשים עם דיבור כזה... פשוט תתעלמו... או שתפנו את ההודעה לחוקי הפורום... ולא בנימה מגעילה כזאת.. פשוט מאוד להפנות לשם.. אף אחד לא אמור לנחש שיש פה חוקים נכון? אז בנות.. פשוט להרגע.. הריבים האלה לא מועילים לאף אחד... אחלה עצומה :)

DaNa161

New member
../images/Emo45.gif

שבועת הפרח
אני דנה,DaNa161 חותמת כעת,14:54,10.10.04 על העצומה. ומתחייבת להתייחס בכבוד לכל אחת מגולשות הורום,גם אם היא עצבנה אותי,גם אם היא עברה על החוקים וגם אם לא מתחשק לי להיות נחמדה באותו יום. אני מתחייבת להשאיר את הכעס והעצבים שלי בבית. ואני מתחייבת להסביר לכל מי שלא יודעת את החוקים מה היא צריכה לעשות בסבלנות ולהבין שאנשים עושים טעויות מדי פעם. גם אם הטעות הזו תחזור חמש פעמים.

../images/Emo39.gif../images/Emo79.gif אני נעמה ש שפ שפי שפירית(גובאני לשעבר)מתחייבת למלא את הכללים בעצומה בתארך 10.10.2004 בשעה 15:03

loli dolly

New member
../images/Emo57.gifהאייקון בתמונה ../images/Emo3.gif

עכשיו הוא מחייך, אבל כשתסמנו אותו הוא יהיה עצוב ויבכה
. אני אוהבת לסמן אייקונים
תחביב מגניב!!
.

dementer

New member
טוב נו....../images/Emo45.gif נשתדל...

"אם אין לך כוח לכתוב הודעה מפרגנת עדיף שלא תכתוב הודעה בכלל" נכון?

loli dolly

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo12.gif

אז את לא אוהבת את הרעיון? אני מבינה שלא חתמת?? אני לא מבינה מה הבעיה של אנשים להתנהג טוב פעם בחיים, ולהתחשב באנשים אחרים
. זה קשה, אבל מצליחים בלי בעיה

P oo k a

New member
../images/Emo12.gifזאת ליאור....../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לא היה לי אינטרנט..אני אצל נייטעעעעע שם פרטי:ליאור כינוי:Garfield G תאריך:10/10/04 שעה:12:04

Deppaholic

New member
../images/Emo45.gifראור ^.^

שמי הוא שני.. DEPPAHOLIC והשעה 16:05 10.10.2004 חעחעחעחעחע
.. PEACE DUDES

ronisssssss

New member
../images/Emo45.gif

אני מסכימהההה שם: רוני כינוי:ronisssssss שעה:16:20 תאריך:10.10.04

Blackant

New member
חותמת../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

למעלה