שבוע השמחה והבריאות של Art of living

שבוע השמחה והבריאות של Art of living

שלום חברים אני רוצה לשתף אתכם בדבר נפלא, שלמרות שיראה על גבול הפרסום, אין זה פרסום כי אם שיתוף. אני מתרגל כבר שבע שנים מדיטציה וטכניקות יוגה ונשימה שונות ב- Art of living. למי שלא שמע על Art of living, זוהי אגודה בינלאומית שהקים מורה רוחני בשם שרי שרי ראווי שנקר, ומקורה בהינדואיזם. הטכניקות והידע שקיבלתי שם הם מדהימים ופשוטים. אני תלמיד פילוסופיה לתואר מתקדם, ולומד גם בין השאר קבלה ואנתרופוספיה, והדבר העיקרי שאני יכול להגיד בזכות Art of living, הוא שהידע שם, הדומה בתוכנו לידע רוחני שאני מקבל ממקומות אחרים, מוגש בצורה הפשוטה והנגישה ביותר, והוא ישים מאוד בחיי היומיום. בכל מקרה, הסיבה שאני כותב לכם היא שArt of living חוגגת את מה שנקרא "שבוע השמחה והבריאות", ולרגל שבוע זה, מספר רב של קורסים נדחק אל תוך שבוע אחד, בין ה-13 ל20 באוקטובר, במחיר מוזל במיוחד. הקורסים אגב, מועברים בכל רחבי הארץ. לכל מי שרואה את עצמו כמחפש, לכל מי שרוצה יותר אור ושלוות נפש בחייו, אני מציע לכל הפחות להיכנס לאתר של Art of living ולקרוא על השבוע הזה האתר של Art of living בישראל: www.artofliving.org.il בהצלחה לכולם וניצחון למיינד הגדול ברק

למעלה