שבוע חדש - כדורים באוויר

שבוע חדש - כדורים באוויר

אז איזה ג'אגלינג מצפה לכן השבוע?

מה בגזרת העבודה?
- שבוע רגוע או שצפויים דד לליינים? מה צריך לפנות מהשולחן עד סוף השבוע?
ובגזרת הבית?
שגרה נוחה או אירועים גדולים?

אצלי

בגזרת העבודה, העניינים עם העסק עברו פאזה משלב של תיכנון לשלב של ביצוע.
בפתח המעבר הזה חוויתי קצת שיתוק, פתאום היה קשה לי יותר לעשות בסדר במה צריך לבוא קודם למה. עכשיו אני חושבת שעברתי מהמורה אחת עיקרית, ועכשיו זה בעיקר להתמקד בלגרום לזה לקרות.
הרבה עבודה טכנית מעיקרה, כהכנה לשבוע הבא, שאז אני ממש כנראה אתחיל להתחייב על דברים עם השלכות כספיות, מה שקצת מלחיץ אותי.

בגזרת הבית, בעיקר צפויים הרבה ערבים כשאני לבד עם בובה, בגלל תורנות של הבחור בעבודה. מעייף אבל כיפי בוזמנית.

התחלתי פרוייקט חדש

שבו אני מנהלת-משנה. זה מוזר מעט, מכיוון שלפני כמה חודשים ניהלתי בעצמי פרוייקט גדול יותר. אבל אני מבינה את השיקולים המערכתיים ומנסה להתרווח ולהשאיר את כאב הראש למישהו אחר.
טוב לחזור ולהיות חלק מפרוייקט. לדעת מה המשימה, מה טווח הזמן ומה עומד לרשותי. אני כבר מרגישה את התחלתה של הצלילה אל שגרת ה"לקום מוקדם מדי, להיות בחוץ כל היום, ללכת לישון מוקדם" שמנתקת אותי קצת מהעולם סביבי.

בגזרת הבית מעבר לשגרה יש צורך בקצת התארגנות לקראת אירועים משפחתיים ועם חברים. צרות טובות, רק שאין לי מושג מתי אספיק לצאת לקנות מתנות.

באמת נשמע צרות טובות

בגלל שמפגשים משפחתיים הם יחסית "נדירים" עבורנו, אני לומדת להעריך אותם יותר ככל שאני מתבגרת.
אני אומרת נדירים במרכאות כפולות כי אני לא בטוחה מה הביצה ומה התרנגולת כאן, אני חושבת שיש לנו יותר מודעות לזמן איכות עם המשפחה דווקא בגלל שאנחנו גרים רחוק.

זה נשמע מצויין שאת מסוגלת גם לקחת על עצמך ניהול של פרוייקט אבל באותה מידה מרגישה בנוח לא להיות המנהלת ולקחת תפקיד תחום יותר.
אני חושבת שיש משהו באווירה המודרנית שמפארת את ההתקדמות בדרגות הניהוליות קצת מעבר לפרופורציות הראויות. שכביכול, ככל שאתה מנהל יותר, ככה יותר טוב.
ובגלל שזה הלך הרוח הרווח, דווקא להיות מסוגלת לקחת צעד אחורה בלי להרגיש רע עם זה נקרא כמו גדלות רוח בעיני.

כנס אחד נגמר, מחר מתחיל אחר

נעדרתי מהבית שלושה ימים לכנס, חזרתי לסופשבוע שאחריו אעדר לעוד שבוע. שותפי למסע כבר מתורגל והילדה גם, למרות פרצי געגועים מובנים. לצערי התאריכים יצאו ככה שאני מפסידה חמישה מתוך שישה (!). ארועים שונים לציון סיום שנת הלימודים בכל מני מסגרות. לפחות אזכה להיות בפיקניק סופשנה אחד.

באסה על ההפסד. אם כי אני חייבת לשאול:

איך יוצאים כל כך הרבה אירועים?
נשמע שהילדה שלכן פעילה מאוד, שזה דבר מעולה, אבל מה, כל המסגרות הללו מסתיימות סביב הזמן הזה?

איך היה הכנס?

רוב האירועים הם בגן

משום מה הם חוגגים את סיום השנה בערך ארבע פעמים שונות.
אבל כן, כל המסגרות מסתיימות עכשיו כי זה סוף שנת הלימודים פה, וגם חוגים מתיישרים לפי זה.
הכנס היה מעניין וגם מאתגר חברתית (תמיד קשה למצוא את עצמך בכנס עם אנשים שאת קצת מכירה וגם קצת לא). ועכשיו אני בכנס הבא

למעלה