שבוע טוב, כמה חרדים התגייסו עד עכשיו בעקבות פסיקת בג"ץ?

marabo

Well-known member
תרשו לי להעריך שקרוב לאפס
וכמה יתגייסו - לא הרבה, לפי התחזיות האופטימיות של הצבא 3000 (נחיה ונראה...)
וכמה כסף עשו החרדים עד עכשיו בארצות הברית? קרוב ל 100 מיליון דולר.

כמו שאני כותב כאן תמיד
החרדים חכמים ממכם ב 100 רמות מעל.
התורה זו החוכמה העליונה ומי שבאמת אוחז בה, הקב"ה עוזר לו אם הוא בארץ ישראל.

בון דוק

Well-known member

כמו שאני כותב כאן תמיד
אי אפשר לנצח את גדולי ישראל
בטח לא הכנופיה רודפת הבצע מבג"ץ

evglev1

Well-known member
מנהל
אי אפשר לנצח את גדולי ישראל
בטח לא הכנופיה רודפת הבצע מבג"ץ
דווקא ניצחנו, גילינו שהם לא זקוקים לכסף של משלם המיסים הישראלי, ובג"צ סידר למדינה דרך להפסיק לממן אוכלוסייה לא עובדת. אז או שהם יתגייסו ואז הרווחנו, או שהם יהיו מחוץ לתקציב המדינה, ואז גם הרווחנו, win-win-situation

Harrington

Well-known member
מנהל
דווקא ניצחנו, גילינו שהם לא זקוקים לכסף של משלם המיסים הישראלי, ובג"צ סידר למדינה דרך להפסיק לממן אוכלוסייה לא עובדת. אז או שהם יתגייסו ואז הרווחנו, או שהם יהיו מחוץ לתקציב המדינה, ואז גם הרווחנו, win-win-situation
יעני לשיטתך נראה מהיום הפסקה מוחלטת של ההתקפות על המגזר החרדי ועל אי-התגייסותו לצה"ל. זאת, מאחר ולשיטתך "ניצחתם" או "ניצחנו", לא יודע בדיוק מי שייך למה, ואין בכך עוד כל צורך. יפה, היה שווה :).

1ספי11

Well-known member

כמו שאני כותב כאן תמיד
לא יתגייסו, לא יקבלו כסף.
אני מאמין שקמצוץ הרציונליות שעוד נותרה בחלקם יעזור להם להבין את המציאות

SupermanZW

Well-known member
לא יתגייסו, לא יקבלו כסף.
אני מאמין שקמצוץ הרציונליות שעוד נותרה בחלקם יעזור להם להבין את המציאות
כולם יודעים את זה, גם היושבים בממשלה יודעים את זה, אבל אותם מעניינים רק הג'ובים, לא האזרחים, ולכן זה לא יקרה.

marabo

Well-known member
כולם יודעים את זה, גם היושבים בממשלה יודעים את זה, אבל אותם מעניינים רק הג'ובים, לא האזרחים, ולכן זה לא יקרה.
החרדים אספו מאה מליון דולר
בכסף אתה כבר לא יכול לאיים
נשאר רק לשלוח משטרה צבאית לבני ברק
בהצלחה

evglev1

Well-known member
מנהל
החרדים אספו מאה מליון דולר
בכסף אתה כבר לא יכול לאיים
נשאר רק לשלוח משטרה צבאית לבני ברק
בהצלחה
איזה יופי מאה מיליון התפנו למיגון הצפון, אולי להחזרת ההזנה בבתי ספר של החילוניים ולתקציב חינוך של מוסדות חינוך שכן מלמדים ליב"ה.

marabo

Well-known member
איזה יופי מאה מיליון התפנו למיגון הצפון, אולי להחזרת ההזנה בבתי ספר של החילוניים ולתקציב חינוך של מוסדות חינוך שכן מלמדים ליב"ה.
לא הבנת
אחרי חקיקת חוק הגיוס הם יקבלו את כל הכסף עם ריבית והצמדה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא הבנת
אחרי חקיקת חוק הגיוס הם יקבלו את כל הכסף עם ריבית והצמדה.
ומי בדיוק יחוקק אותו, גנץ או/ו ליברמן לאחר הבחירות? תביאו צלפים לח"כים מהליכוד שמתנגדים ותכריחו אותם להצביע כשאקדח מוצמד להם לרכה או שבכלל כמו בוועדה תפטרו ח"כים מהליכוד שלא מצייתים לביבי בצורה עיוורת ותביאו מכל רשימת הליכוד רק את הח"כים שעושים כל מה שביבי או/ו דרעי אומר/ים להם?

SupermanZW

Well-known member
ומי בדיוק יחוקק אותו, גנץ או/ו ליברמן לאחר הבחירות? תביאו צלפים לח"כים מהליכוד שמתנגדים ותכריחו אותם להצביע כשאקדח מוצמד להם לרכה או שבכלל כמו בוועדה תפטרו ח"כים מהליכוד שלא מצייתים לביבי בצורה עיוורת ותביאו מכל רשימת הליכוד רק את הח"כים שעושים כל מה שביבי או/ו דרעי אומר/ים להם?
תרחיש הבלהות שהצגת נראה הזוי, אבל בישראל הוא אפשרי גם בלי הצמדת אקדח לרקה של אף אחד.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
תרחיש הלבבות שהצגת נראה הזוי, אבל בישראל הוא אפשרי גם בלי הצמדת אקדח לרקה של אף אחד.
עובדה שבנט לא הצליח לעשות זאת לסילמן והורביץ' לא הצליח לעשות זאת לזועבי וביבי וגנץ בכלל לא הצליחו לתפוס בזמן את הח"כים הסוררים שהתחבאו בחניונים כדי שלא ילחצו עליהם עד הרגע האחרון.

עובדה שחוק הרבנים נמנע כי ראשי הערים שהם חברי ליכוד ויש להם השפעה על הפרימריז בליכוד הבהירו לח"כים מהליכוד שאם הם מצביעים בעד החוק הם תוקעים סכין בגבם של אלה שהם יבקשו את תמיכתם בפרימריז.

marabo

Well-known member
החוק יעבור, אין שום לחץ, לחרדים יש זמן, אספו מספיק כסף.
ואחרי החוק, יקבלו חזרה את כל התקציבים.

evglev1

Well-known member
מנהל
החוק יעבור, אין שום לחץ, לחרדים יש זמן, אספו מספיק כסף.
ואחרי החוק, יקבלו חזרה את כל התקציבים.
בשביל שהחוק יעבור החרדים צריכים לתת איזו עצם לחילוניים כדי שהח"כים של הליכוד לא ירגישו שהם יורקים בפרצוף של בוחריהם המשרתים במילואים ונראה שהשתן עלה לכם לראש ואתם רוצים לעגן בחקיקה ואולי אפילו בחוק יסוד שהחרדים הם אוכלוסייה פריבילגית מעל שאר האזרחים.

Harrington

Well-known member
מנהל
ומי בדיוק יחוקק אותו, גנץ או/ו ליברמן לאחר הבחירות?
לא תכננתי לחזור לדיון אך עיני נפלו על שאלתך זו. וכי יש לך ספק כלשהו שאם גנץ יצטרך לבחור בין להעביר חוק גיוס ולהתיישב בלשכת ראש הממשלה לבין לא להעבירו ושוב למצוא עצמו באופוזיציה מול נתניהו, מה ייבחר? כאילו, יש פה שאלה בעניין בכלל :cool:?

evglev1

Well-known member
מנהל
העניין הוא שהיועצת המשפטית לא מאפשרת להעביר להם את הכסף מתחת לשולחן, ולכן הממשלה עד כמה שהיא רוצה לא יכולה גם לפטור אותם וגם להמשיך לממן אותם. אז נכון שמבחינת הממשלה תלמיד ישיבה או "תלמיד ישיבה" יכול לא לשרת בצבא ולקבל קצבה בגודל של משכורת של איש הייטק העיקר שהנציגים שלו ימשיכו לתמוך בגועליציה, אבל החוק לא מאפשר להם. אז נראה שדווקא את זה עילת הסבירות שנפסלה מנעה, שהממשלה תפתח צינור העברת כסף לא חוקי למשתמטים.

SupermanZW

Well-known member
העניין הוא שהיועצת המשפטית לא מאפשרת להעביר להם את הכסף מתחת לשולחן, ולכן הממשלה עד כמה שהיא רוצה לא יכולה גם לפטור אותם וגם להמשיך לממן אותם. אז נכון שמבחינת הממשלה תלמיד ישיבה או "תלמיד ישיבה" יכול לא לשרת בצבא ולקבל קצבה בגודל של משכורת של איש הייטק העיקר שהנציגים שלו ימשיכו לתמוך בגועליציה, אבל החוק לא מאפשר להם. אז נראה שדווקא את זה עילת הסבירות שנפסלה מנעה, שהממשלה תפתח צינור העברת כסף לא חוקי למשתמטים.
נראה מה יקרה, בנושא זה אני לא אופטימי.

marabo

Well-known member
איזה תלמיד ישיבה מקבל קצבה כמו הי טק?
למה לקשקש סתם?

למעלה