שבת המלכה בפתח
מה נלבש לכבודה?

סקרמנטה

New member
שבת המלכה בפתח ../images/Emo99.gif מה נלבש לכבודה?

קרם? פרנץ'? מיקס & מץ'? אולי בכלל לק שנסדק? או ערבולק? שמא נצנצים? או בכלל שכבות של צבעים? שבת שלום ומבורך

חֵן

New member
שבת שלום לכולן/ם ../images/Emo140.gif

מאתמול אני עם secret periwinkle -china glaze סוואץ' באדיבות גוגל- כאן

סקרמנטה

New member
ב"נ, שיק 306 אדום מוזהב שימרי, עם טופ פנינתי

כבר לא ממש בא לי על לקים כהים, אז הפעם נראה לי שאלבש את 306 ומעליו 116 הלבן הפנינתי של שיק כדי להבהיר אותו. השבוע ניסיתי להבהיר כמה לקים עם 116 ועם חלק מהם זה הצליח יפה. מאוד מקווה שגם עם 306 יצליח :)

Come Alive

New member
אני עדיין עם Pixy Stix של אורלי

אבל כנראה אחליף במהלך השבת

Come Alive

New member
אא, אני מתחרפנת, אני לא יודעת מה למרוח!

הורדתי את הPixy Stix אחרי מספר ימים די ארוך שהייתי איתו
והייתי מאוהבת בציפורניים שלי ובמראה העדין והחמוד שהיה להן.. אבל רציתי שינוי. אז הורדתי והחלטתי למרוח על עצמי לק.. ש.. טוב אני אספר כבר. לק של Eve Cosmetics.. הוא לא פה לידי, אני אבדוק עוד מעט מה המספר, אבל הוא בצבע טורקיז Teal כזה.. משהו שמזכיר בצורה מדהימה את Four Leaf Clover של צ'יינה גלייז (http://farm5.static.flickr.com/4007/4362433891_77e40507b4.jpg http://1.bp.blogspot.com/_ME6RfAtlOZQ/S2JCDYPnImI/AAAAAAAAARI/GWfVmAibHwk/s400/FLC2.JPG ) הייתי לפני כמה ימים בחנות החדשה האהובה עליי בדיזנגוף סנטר- המרכז לבניית ציפורניים קוראים לה
יש שם המון המון המון המון המון המון דברים לציפורניים וזה כמו גן עדן מושלם כזה
לקחתי כמה נאונים נוספים של LeChat, באתי לשלם, ואז נכנסה מישהי לחנות והחזירה מלא לקים שהיא קנתה בטענה שמסתבר שהיא קנתה מלא דברים שיש לה... ואוף, יש לה כבר הכל.. המוכרת אמרה לה: "מה? זה מאיתנו?" והרימה את הלק הטורקיזי. היא אמרה שכן, והיא אמרה שלא. זה לא יכול להיות, היא הייתה זוכרת את זה. זה לק מדהים. כמעט כל בחורה שנכנסת לחנות מבקשת כזה צבע, הלוואי והיה לה. המוכרת השניה הרימה את הלק גם והתלהבה ממנו. אני עמדתי שם וצפיתי בהכל. ולא הפסקתי לחשוב כמה שזה דומה לFour Leaf Clover וזה שFour Leaf Clover הוא בוויש-ליסט שלי, אבל אני לא בטוחה אם לקנות אותו בגלל שזה יקר קצת (כל לק מחו"ל כמובן) ואני לא בטוחה במאה אחוז... המוכרת השניה אמרה אז: "אני מבטיחה שכשנשים את זה על המדף- זה לא ישב שם יותר משתי דקות. הראשונה שנכנסת לפה תקנה את זה" צחקקתי קלות ואמרתי: "אני יכולה את זה?" בקיצור, יצא קטע מגניב לאללה. קניתי את זה. הרגשתי מיוחדת. ייאי. טוב, חפרתי. בקיצור, הנקודה שניסיתי להגיע אליה.. היום. מרחתי את הלק הזה.. והוא היה כל כך שונה ממה שהיה לי עד אותו הרגע (הורוד העדין, כמובן), שזה הציק לי בעין. אמרתי לעצמי- אני צריכה ורוד. אבל משהו שונה. משהו מיוחד. לקחתי לידיים את Gilda של זויה, שקניתי גם בשבוע האחרון. שמחה ומאושרת מרחתי.. ואחרי יד שלמה וטופ קואט כבר.. קלטתי שלא. אני לא רוצה את זה. זה כהה לי ונצנצי לי ובלה בלה בלה מדי. הורדתי. הלכתי להביא את הנאון החדש מלה צ'ט, נאון ורוד. מרחתי אצבע אחת והורדתי. נאון לא נועד למי שלא יוצא לשמש בימים שהנאון עליו. ואין לי הרבה לאן ללכת בסופ"ש הקרוב, אז אני מעדיפה שלא
ולא בא לי על זה. התבאסתי נורא. אני עדיין לא יודעת מה לעשות. אני לא יודעת אם אני רוצה לשים שוב את האורלי כי זה כבר יותר מדי זמן וזה משעמם! חוצמזה שיש לי ראיונות עבודה כל השבוע אז יהיו לי מלא הזדמנויות ללקים בהירים וכ'ו.. חשבתי למרוח לק כהה, אבל.. טוב, עוד שאלה.. (אם מישהו בכלל קורא את כל החפירה הזאת): איך משמרים לק כהה? אני יודעת איך לשמר על הציפורניים שלי לק בהיר, לק נצנצים אפילו אולי, לק זה ולק זה, אבל לק ממש כהה.. איך אני עושה שהוא לא יהיה כזה לא עמיד על הציפורן שלי? (זה כל לק כהה, של כל חברה. זה פשוט בגלל שזה כהה או משהו
) HELP! חח

סקרמנטה

New member
שכחת לתרגם את LeChat לש"ח ../images/Emo3.gif

קראתי וקראתי (עד הסוף) אבל לא מצאתי... גם לא מצאתי איפה בדיוק יושבת החנות המהוללת בדיזנגוף סנטר :) שבוע טוב ומבורך

סקרמנטה

New member
חחח התכוונתי שלא הזכרת את המחיר שלו

הלקים האלה נמכרים בטווח מחירים יחסית רחב והיה כדאי לדעת בכמה הם מוכרים אותו. וגם, ספרי בבקשה איפה בדיוק נמצאת החנות הזו בדיזנגוף סנטר, כדי שגם אנחנו אולי נפקוד אותה :) תודה ושבוע טוב ומבורך

Come Alive

New member
כן, הבנתי שדיברת על מחיר, אבל של איזה לק?

אני אסביר לך את הבלבול שלי... כששאלת על המחיר, שאלת על הלקים של LeChat, בעוד שאני הזכרתי בחטף את LeChat ובעיקרון דיברתי על לק יפהיפה של חברת Eve Cosmetics... בכל אופן, הלקים של LeChat נמכרים שם ב15 שקלים Eve Cosmetics נמכרים ב10 שקלים. אני לא יודעת לתאר איפה זה נמצא, אי אפשר בכלליות ממש להגיד איפה דברים נמצאים בדרך כזאת או אחרת, גם לא דרך קומות... אני יודעת להוביל אתכן לשם, אם אתן צריכות
אני יודעת להצביע על הכיוון עם האצבע כשאני נמצאת בדיזנגוף סנטר עצמו אבל להגיד קומה אני לא יודעת, כי זה במסדרון שהוא ירידה/עלייה.. זה ליד החנות של הפוסטרים, ובסוף המסדרון הזה, ליד המדרגות, יש את החנות "לגבר". עוזר? אני מקווה בכל אופן, מי שרוצה לדעת, שפשוט תתקשר למודיעין הסנטר
03-6212400

Camden

New member
הוא מקסים

תוכלי להעלות סווטצ' שלו? מעניין אותי אם הוא באמת כמו בתמונה אצל סקרנג'י...

אני אשתדל מאוד להעלות מחר

אבל הוא כמעט זהה לתמונה של סקרנג'י אם כי בבקבוק עצמו הוא נראה מעין חום אדמדם. על היד הוא מתקבל יותר דובדבן או משהו בסגנון.

Camden

New member
אוף, דווקא עכשיו טראנס מחליטים לעשות בעיות??

למעלה