שבת שלום וברכות על הפורום

שבת שלום וברכות על הפורום

טיילתי לי ברשימת הפורומים של תפוז וקלטתי את שם הפורום, שמו בלבד גרם לי לחייך. אז אשב לי בכיף לקרוא את הדפים הקודמים, מקווה שאקבל ממנו כמה טיפים לחיים. בריאות ואושר לכולם רחל-נשמה

קראתי את כל הפורום

מצאתי המון אופטימיות בפורום. השתנתה דעתי (מלאת הכעס) על ד``ר עישר, (שהכרתיו במשפחתי היקרה הוירטואלית, משפחת סהר), ויש לי גם רצון לקנות את הספר, שמעתי המלצות חמות עליו:))))) שמעתי על הנפשות הפועלות פה, שכדאי להכיר אנשים כמוכם במהלך החיים, וכיוון שלקחתי על עצמי משימה, להפסיק לחיות במסכנות למרות מצבי, ולהתחיל להרגיש טוב, יש לי תחושה שהגעתי למקום טוב. תצליחו רחל-נשמה

עלי והצלח

רחל - נשמה עלי והצלח בדרך הרגשה הטובה. רציתי להפנות את תשומת ליבך למאמר של הרב קוק זכרונו לברכה: ההתעלות התמידית העולם מתעלה תמיד, העליות והירידות הן תדירויות, במצב האדם היחיד ובמצב העולם בכללו, ומכל מקום התנועה בכללה היא תנועת עליה וסיום. וחילופי המצב אפילו בעת ירידה גדולה אין להם כי אם ערך של מילוי הירח ומיעוטו, או זוטו של ים ונסיגתו, או הנשימה הפנימית המשיבה את הרוח אל תוכיותו של החי, והחיצונית הדוחפת אותו מתוכו, או הערות והשינה שאף על פי שהם נראים כהפכים מכל מקום שניהם יחד הם מחוללי החיים השלמים אורות הקודש / הרב קוק בתקווה שתרקדי לפי מחול החיים הטובים המלאים והמאושרים אוריאל מעוז רייקי מאסטר

תודה רבה לך נשמה

חיי אומנם מוגבלים מאוד-חיים וירטואלים ברובם, בחיי היום יום כמעט בלי תקשורת עם אנשים מעבר למסך, אני והמחשב,והמכונות שלי, אבל מנסה לחשוב על דברים קטנים שכן אפשר לעשות, האמת שניסיתי בעבר כמה פעמים והדברים היו טובים לתקופה קצרה , ונפלתי מחדש, כי אני חושבת על מה שאבד לי בחיים, ומה שלא יהיה לי בחיים, לצערי. שמעתי מרופאיי, וזה מאוד נכון לחיי ולמצבי, ששמונים אחוז מהבריאות זה הנפש, ועם אופטימיות ואושר , המערכת החיסונית מתחזקת, וחל שיפור רפואי. מקווה שזה יעבוד גם בהמשך אצלי. בברכת שבוע טוב רחל-נשמה נ.ב. אולי פעם גם לי יהיה לתרום פה, ולאמר מה זה להרגיש טוב (כרגע אני קוראת פאסיבית , אבל אופטימית)

קוראת - פאסבית אופטימית יקרה....

קראי גם את מה שכתבתי בפורומים: רוחני, פורום רייקי, מודעות פנימית ומקווה שזה יביא לך קצת אור בחייך. ואם תרצי לצטט אני בצט חדר רוחניות ותקשור כעת אוריאל מעוז רייקי מאסטר

רחל..

בד``כ אני לא ממש מגיבה... אבל אני מקווה שתרגישי טוב תמיד ולא מסכנה אף פעם! ואני תמיד פה ועוד המון אנשים שישמחו לעזור לך תנצלי את הכפפה ואת שי והמחשב והכל בפרופורציות שלך שחף

למעלה