שבת שלום ומבורך לכולם

אני אוהבת אותו מאוד

אחד התקליטים הראשונים שקנינו, והראשון בערימה של תקליטים כאשר הבן שלי כשהיה בן שלוש החליט לרקוד עליהם 'הולה בולה'

רגע רק רגע

Active member
שמח לשמוע

תודה על השיר.

בדיוק סיימתי עכשיו לצפות בגמר האח הגדול קנדה. הייתה עונה בסדר.
יותר משאני שמח על זהות הזוכה, אני שמח על זהות המפסיד ורק בגלל הדרך בה המפסיד הגיע לגמר.
הוא הודח ע"י הדיירים במהלך העונה והקהל בבית החזיר אותו. כבר כתבתי שאני לא אוהב את התערבות הקהל.
זה מסרס את המשחק ומשנה את המשמעות שלו לגמרי.

נו, ומתכנית לתכנית... לא באותה התכנית

הספקת לראות את 7 הממלכות? נהנית מן הפרק? הספקת להציץ במפה שהבאתי לך?
אני מאלו אשר רצים ביום שני בבוקר להוריד את הפרק. לא יכול להתאפק.

ראיתי היום את הפרק החמישי

עוד לא הספקתי לעיין ממש במפה. היא אצלי בסרגל וממתינה שאגש אליה ואני לא מצליחה. יש לי כל כך הרבה מטלות שאני לא מספיקה להגיע אליה. בכל אופן, הפרק החמישי שראיתי היום לא היה משהו מיוחד. אני לא יודעת למה היא מתחילה לאבד אותי... בעונה הראשונה והשניה הייתי מרותקת כמו מי שנלכדה בקורי עכביש, ואילו העונה הזאת אני מרגישה שזה עדיין לא זה. אני מקווה שמשהו ישתנה בקרוב... הבעיה היא שאני אפילו לא יכולה לשים את האצבע על מה שמפריע לי בעונה הזאת

אה ואני כל כך מזדהה איתך בקשר לזהות המפסיד. אני מכירה את התחושה מהעונה הראשונה של האח הגדול ישראל. לראות את בובליל מפסיד, בשבילי זה היה משמח יותר מאשר לראות את שפרה מנצחת
לפעמים אני מה זה רעה

והנה עוד אחד לפלייליסט שלנו להיום
http://www.youtube.com/watch?v=NwIZdh6MqIo

הייי דובשי

ראיתי את הסרטון שהבאת כשברקע אני שומעת את ניק קייב בביצוע שלו ל'סוזן' של ליאונרד, והתמונות פתאום מקבלות משמעות אחרת, חזקה יותר ונוגעת יותר ללב. אלוהים עדי עד כמה אני מנסה להקשיח את לבי ולעבות את עורי, אבל לפעמים יש רגעים כאלה שכל מיני אומללים ומזי רעב בקצה העולם, פשוט קורעים לי את הלב

שבת שלום חומד

purehoney

New member
זה לפחות מנחם לראות שיש חמלה ודאגה

וגם עזרה מאנשים טובים כאלה...פה(ואני לא מכלילה את כולם)אבל יש כאלה שהולכים ברחוב ויש דוגמה נזקק/חסר בית/קבצן הוא לגמרי שקוף להם..הם לא רואים ולא מסתכלים עליו בכלל
אבל מתי כן תשמעי שאותם מתחסדים אומרים משהו בכלל?שזה תופס כותרות במדיה(טלוויזיה רדיו אינטרנט פייסבוק...)
http://www.youtube.com/watch?v=PivWY9wn5ps

למעלה