שבת שלום ל

yaely2

New member
מנהל
שבת שלום ל../images/Emo82.gif../images/Emo42.gif../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

ישנתי כמו תינוק וקמתי כמו נמרה היה לי יום טוב אתמול.
חייבת לצטט מהזיכרון את טשרנחובסקי שכתב "שחקי, שחקי על חלומות...כי עוד באדם אאמין, גם ברוחו רוח עז" שיהיה לנו שבת שלום. הרבה בריאות גופנית נפשית ופיזית. מחשבה בריאה ובריאות כלכלית. נחת ואושר
מהצאצאים מהמשפחה ומהסובבים, והכי הכי נחת מעצמנו. והמון מפגשים דומים.

dani 123

New member
בוקר טוב לכולם

זהו יצאתי מתוך השמיכות. מתכונן לצאת לסיבוב בפארק ונראה שאצליח לעשות זאת לפני בוא הגשם.

yaely2

New member
מנהל
חכיתי חכיתי צפיתי צפיתי ומי לא בא?

ד נ י
אחרת קום דני. העיקר שבסוף הגעת.

boaz31

New member
../images/Emo29.gifבוקר טוב של שבת בבוקר לכולם

מי יכול לענות לי מה הסמיילי הזה מציע??
תודה!!! עכשו אוכל לשתות-

dani 123

New member
כמו לסמיילי אחרים אין לו משמעות

אלא בהקשרים מסוימים כמו ש..... אמר,
יכול לסייע בבישול - רוצה להכניס עוף לתנור כוון את התנור ל
המתן 24 שעות בסבלנות והשלך את העוף לפח (אין צורך לטרוח בלכרסם את הבשר מהעצמות. מכאן קצרה הדרך ובעזרת טרנספורמציה השימוש באינטרנט ובן מאליו

bimbo.

New member
יעלי, דני, בועז וכולם - בוקר טוב

ושבת שלום
אני לא בדיוק יודעת מה האייקון שסימנת, בועז, אומר, אבל אני מצטרפת אליך לספל
. יום השבת כולו עדיין לפנינו, ועדיין לא תיכנתי לי תכניות. אני עדיין תחת הרושם של החגיגה אתמול, ובנתיים זה מספק אותי לחלוטין. מאחלת שוב
לשתי "ילדות" יום הולדת שלנו.
שבת נפלאה לכולנו

yaely2

New member
מנהל
מקובל בתפוז ש ../images/Emo32.gifמשמש כלא שייך

אינו שייך לנושא הכללי. הודעה ע"י אורח לפורום (מה שקורה גם אצלנו) שאינה שייכת לנושא, כשיש
, חברי הפורום אינם משתרשים להודעה זו אלא רק בנושא המיוחד שנכתב בהודעה. (כמו למשל היכן יש בית אבות וכו...). לגבי הערה בהודעה של כותב שכולה שייכת, אך המשפט אינו שייך. (כמו נ.ב בזמננו). יש פורום שאני יעלי ביקשתי מהמנהל רשות להיכנס והוא השיב: "רק בשרשור
וכשנכנתי ראיתי שרשור שכולם החלו באייקון המדובר. מקווה שהסברתי היטב

אנימו

New member
יעלי בוקר טוב, הסברת מצויין

ובהשאלה אפשר להשתמש בו גם להבעת אי-שביעות רצון ממשהו, לא-כן?

boaz31

New member
yaely2 הסברת מצוין אלא שראש-../images/Emo132.gif

עדיין מכוון לטורים נמוכים והקליטה אצלי עכשו מתחת ל--0 תודה בשביל המאמץ-

../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif בועז............/images/Emo124.gif

הוא קיצור של off topic שמשמעו מחוץ לנושא הנידון. נניח שיש שירשור בנושא בריאות- ואתה רוצה להכניס ידיעה בנושא שונה- אתה מכניס את האייקון
. או נניח שאתה כותב ידיעה בנושא בעלי חיים, אם תכניס באמצע משפטים על פרחים- המשפט יהיה
.

boaz31

New member
חונה לרגע הראש נפתח ואכן קלטתי

תודה לך חונה לרגע תודה רבה!!!!-

emmy5

New member
בוקר טוב לכולם ,שבת נפלא

מצטרפת ל
ורצה למטבח למפגש עם הקפה האמיתי ,אחרת אני לא אשתה היום כלום ...דנוש , בועז אתם הגברים מוצאים מתחת לאדמה ,נושא לוקוח , עוף בתנור ל24 שעות ולי באה ריח של שרוף מבחוץ רצה כל הזמן לתנור שלי ,להיות בטוחה שיהיה לי מה לתת לילדי ,בצהוריים ..כך
לטיול , היתי באה גם אני ...אבל שומרת לכם על הפורום ..בוקר טוב פורום ...מתי מפגש הבא?מתגעגעת ורוצה לראות את כולכם ..(בלי עין רעה ,אתמול הינו 29 חברים)

אנימו

New member
אממי אכן היה כייף.

גם אני נפגשתי כבר עם הקפה ואפילו עם איזה סנדויצ'ון. עכשיו חוכחת בדעתי לצאת לצעדה. השמש זורחת והמראה יפיפה.הצבעים אצלנו בישוב מאוד מזמינים באור שכזה. זה יהיה פתיח נאה ליום טוב. תמונה מבית לחם הגלילית - סתם אסוציאציה:

emmy5

New member
אנימו , טיול מהנה ...איזה הרגשה

טובה , לדעת מי הבן אדם בצד השני ...

dani 123

New member
אל תאמיני למראה עיניך או לתחזית

אצלנו במרכז יורד גשם וסופת רעמים משעה תשע

למעלה