שבת שלום!

Guy K

New member
שבת שלום!

יום שבת הגיע - ואני מקווה להתחיל מסורת של מעין סיכום שבועי של מה שהיה ומה שיהיה בשבוע הבא. הבעיה היחידה היא - שאין לי זמן לעשות את זה! באמת! אני גם ככה עמוס בעבודה, עם האתר, בפורום, וברוך השם - גם בחיים שלי מדי פעם. אז הפעם אני אתחיל - בשבוע הבא מישהו אחר כבר יעשה את הסיכום השבועי שלנו, וכמובן שכל מי שרוצה לעשות את זה מוזמן ליצור איתי קשר כאן במסרים. ברוכים הבאים קודם כל - ברוך הבא לפורום היפים והאמיצים - שסופסוף נפתח בפרדס
ברוכים הבאים לכל החבר'ה החדשים שהגיעו אל הפורום: תסלחו לי שאני לא אציין את השמות של כולכם - פשוט יש יותר מדי השבוע, אבל אני שמח לראות כאן כל אחד ואחת מכם, ומקווה שתשארו איתנו לעוד שנים רבות
מה היה לנו השבוע...? רק התחלנו - והפורום רק התעורר ממש אתמול. אז לסכם אין הרבה מה, אם לאמר את האמת. אבל מה שכן היה אלו חוקי הפורום, וכדאי שכל אחד ישקיע חצי דקה ויקרא אותם. בעיני נורא חשוב שהפורום יפעל בצורה חלקה ומוצלחת עבור כולנו, אז אנא קראו את החוקים. ואין צורך לאמר, נסו לשמור עליהם ככל האפשר
ובשבוע הבא...? הכי חשוב זה שתגידו מה הייתם רוצים לראות כאן בפורום. אתם כבר יודעים שהפורום והאתר הן שתי שלוחות של אותו הדבר בעצם. בעקרון באתר מופיעים תקצירי הפרקים ששודרו בארה"ב השבוע, והוא מלא במאמרים, קישורים, וכוליי. אז מה בעצם אתם מצפים מהפורום? שייתן רק במה להכיר אחד את השני? משחקים? גלריות? אני אשמח לשמוע את דעתכם - וביחד נוכל לעשות את הפורום הכי טוב שיש..! וספויילרים על הפרקים שיהיה השבוע בערוץ 2? שבוע לא מדהים בכלל מצפה לנו, אבל הפרקים של יום חמישי וששי הם פרקי חובה! ביום חמישי נראה את מייסי בתאונה מזוויעה במועדון החדש של אוזי - וביום ששי שילה חושפת את התינוקת שלה ושל מאסימו. אסור לפספס! אם אתם, אגב, ממעריצי ת'ורן ודרלה - אל תפספסו את הפרק של יום רביעי. דרלה יפה מתמיד. ומה עוד... הצטרפתם כבר לשרשור הכרות שלנו? ועוד קישור קטן לדרך אם התגעגעתם לטיילור - תציצו כאן.

Katherine

New member
נחמד...

וברור שהתגעגענו לטיילור (טוב אני אדבר בשם עצמי
) אני לא מאמינה שמייסי שוב מתה, אוף איזה עצבים עד שהדמות שלה סוף סו התחילה להיות מעניינת!?! גיא אני לא מאמינה יזה חוסר פרגון לפרקי השבוע!! הרי שילה מופיעה למי אכפת מהתוכן?? הרי אף אחד כבר לא מצפה ליצירת מופת מבראד אז לפחות יש לנו את קימברלין להתענג עליה. ונחמד מצידם להזכיר לנו שדרלה בהריון ועדיין חיה...

Guy K

New member
כן -

הפורום הוקם לפני כחודשיים באתר הייד פארק, ושם קם הגרעין הראשוני שלו, כחלק מאתר היפים והאמיצים שפתחתי ביוני השנה.

למעלה