שב"ק ס' - ההופעה

vigiman

New member
היה ענקק

קודם כל כמות האנשים היתה מטורפת,צבא שוף מכל האיזורים והגילאים בארץ!פשוט מפוצץ,כששבק עלו וכל הקהל היה על הרגליים זה היה מראה מדהים. האווירה היתה חמה עוד בהתחלה כשאיי-מר סאונד הביאו אחלה סט ואחרי זה עלו פלד ואורטגה שגם היו טובים וש"ס שהוא גם אומן שורף אבל הקהל כבר היה מיובש מדי ולא היה מכובד בכלל כל הצעקות מהשורות הראשונות. אם כבר השורות הראשונות,היה שם כל כך חם שבהתחלה ניסינו לתפוס מקום למופע אבל אחרי כמה זמן שכמעט מתנו התייאשנו וברחנו לשתות מים ולהרגע על איזה שאכטה. אז ככה רגועים במושב חיכינו ששבק יעלו,וכשהם עלו אי אפשר לתאר את זה במילה אחרת חוץ מטירוףף FAYA TIME הפלייליסט היה יותר טוב משיכולתי לבקש והשואו שהם נתנו היה כאילו הם אף פעם לא התפרקו. כל הביצועים היו מצוינים, והתוספות הקטנות היו חזקות לאללה. פישי הביא תוספת שגרמה לי לקפוץ כמו מטורף,וגם הארנבות היו טובים לאללה. הקטע שדווקא בהדרן, שאמור להיות פשוט לוהט,היה ירידה בווליום בגלל הבאבילון הבני זונות, אני משער שלא היתה ברירה ועדיף משההופעה תסתיים בלי 2 השירים האלה,אבל זה השאיר טיפה טעם רע בפה,שהופעה מסתיימת ככה. כוסעמק עם המשטרה הזאת. חבל שלא יכלו למשוך עוד קצת את הווליום או שאולי אם היו מתחילים יותר מוקדם טיפה. אבל בגדול היתה אחת ההופעות הטובות שראיתי, והמחיר למרות שהיה יקר היה שווה את זה,(יש מצב שהוא היה יקר בגלל שלא היתה חסות של "סלולרים או ווקבלרים"). בקיצור נהניתי לאללה וככה כל מי שאני מכיר שהיה כבוד ענק לשבק! ONE LOVE

Ben Dor

New member
וואייי אתמולל...

אי אפשר לתאר בכלל איך היה!! היה פשוט מעולההה!!! רק הסוף טיפל'ה נהרס כי חברה שלי כמעט התעלפה אז מהר יצאנו החוצה =\ שטויות...היה תותחחח

strungout

New member
וואי ואי ואי

איזה אנרגיה.. איך כולם התפוצצו שהם עלו!! סט מטורף עם עיבודים מעוליםלשירים. היה ענק!!!!! כל הערב חיכיתי לשמוע את אסאסינים :/ וגם חבל שנהרס נופל וקם שזה אחד השירים שלהם.. אבל אין אחת ההופעות. ריספקט ענקי לכל אחד ואחד מההפקה ומהשבק שראו שהם נהנו כל כך להופיע ולהיות ביחד על הבמה.. חבר'ה תעלו תמונות של כל הקהל שהיה שם אתמול!! יכלו להתחיל את ההופעה קצת יותר מוקדם וככה לא היה נגרמת הבעיה הזאת, חבל לצאת עם כזאת הרגשה מהופעה כזאת מדהימה. אבל עדיין הכי כבוד בעולם לכל דבר שהלך שם אתמול.

אחלה סיכום...

אגב גיל ראיתי אותך אחרי ההופעה עם חברים של אדי אבל הייתי במכונית וגם לך לא רציתי לצעוק כמו חולה :) אני שוב אומר שהיה הכי מדהים בעולם, ואני עדין לא מאמינה שזכיתי לראות דבר כזה :) מרגש לשמוע גם בבית... ואגב דווקא שמחה שהם לא ירדו כשכיבו שם עניינים, קודם כל שידר "אנחנו כאן כל עוד אפשר" ודבר שני לפחות הוריד קצת מתחושת הפספוס... מה גם שהיה כזה כיף לשמוע את כל הקהל.

למעלה