שגיאה 810003CC בLIVE 8 בטא עברית

Mיקי_

New member
שגיאה 810003CC בLIVE 8 בטא עברית

חצי יום עבד לי נהדר (מסנג'ר live 8 בטא הגירסא העברית) ובערב גם לי וגם לבן זוגי זה הפסיק לאפשר להתחבר תחת תקלה: 810003CC שאין לנו הרשאת גישא לגירסאת בטא זו. נרשמנו כמשתמשי בטא, וחבר שלי הצליח לעבוד כך עוד כחצי יום, לי זה המשיך לגרוס שאינני מורשת כניסה. והבוקר גם לו זה לא עובד והוא חזר ל7.5
מה עושים נגד ה810003CC? ב

Mיקי_

New member
תוספת קטנה

הוא מוספת כאן מחוץ להודעה כדי שבמידה והיא עוברת על חוקי הפורום (לא מצאתי כאלה היא תוכל להימחק ולא לפגוע בשאליתא הכללית שלי...) יש לציין שגם אני וגם בן זוגי השתמשנו בתוכנת פאצ' מסויימת (ששימשה אותנו גם במסנג'ר 7 ו7.5) להורדת רכיבים בלתי רצויים במסנג'ר (כמו פירסומות ושאר אפליקציות מעצבנות שסתם תופסות מקום) הLIVE 8 עבד נהדר גם אחרי הוספת התוכנה, אבל כאמור אחרי כמה שעות החליט שאנחנו לא מורשים (בן זוגי אחרי הרשמה כמשתמש בטא כאמור הצליח עוד חצי יום לעבוד). לטענת מבינים מאיתנו בתוכנות מסרים מידיים אין כל קשר בין שגיאת ה810003CC והפאצ' הזה... אבל אם זה בכל זאת יכול להשפיע פה על שיקול דעתכם או הדברת ה810003CC אשמח לשמוע..

Ambious

New member
מסתבר שאת לא לבד

רבים מהאנשים שהורידו את הגרסה הזמינה לציבור של מסנג'ר 8 לייב חוו קשיים דומים בהתחברות היום. ככל הנראה מדובר בבעיה זמנית של סנכרון השרתים החדשים עם חשבונות המשתמשים, אך בינתיים מי שקיבל הזמנה יכול להתחבר בלי בעיות. אני מאמין שזה רק עניין זמני ויתוקן בקרוב, אבל בינתיים מי שלא יכול לחכות יכול לשלוח לי מסר אישי עם כתובת המסנג'ר שלו ואני אשלח לו הזמנה (יש לי כ- 10, אז כל הקודם זוכה).

powerup

New member
הזמנה למסנגר

אהלן, אשמח אם תשלח לי הזמנה למסנגר. מקווה שאצליח להתחבר. כבר חשבתי שמשהו אצלי לא ממש בסדר... תודה רבה. [email protected]

Pure M

New member
יש לי גם הזמנות,

כרגע נותרו רק 2, מי שרוצה - תגובות כאן.

De-Panther

New member
אפשר גם שאיזושהי...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

תוכנת חיפוש מיילים ברשת תעלה על המייל שלי בגלל ההודעה כאן בפורום

למעלה