שהווינדוס 10 יעלה יותר מהר

vico7

New member
שלום אני מבקש עזרה שאני מדליק את הווינדוס 10 לוקח לו הרבה זמן בדקתי בגוגל ועשיתי הכל חוץ מדבר אחד שאני לא מבין בsystem configuration באתחול איזה תוכנות להשאיר ואזה להוריד שיעלה יותר מהר המחשב תודה מראש

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 24.7 · צפיות: 4

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום אני מבקש עזרה שאני מדליק את הווינדוס 10 לוקח לו הרבה זמן בדקתי בגוגל ועשיתי הכל חוץ מדבר אחד שאני לא מבין בsystem configuration באתחול איזה תוכנות להשאיר ואזה להוריד שיעלה יותר מהר המחשב תודה מראש
אני מציע לא לגעת בשירותים. תעבור ללשונית הבאה START UP שם אתה יכול שתוכנות לא יעלו עם חלונות ואז הוא יעלה קצת יותר מהר. יחד עם זאת, יכולות להיות עוד סיבות..מחשב לא נקי מתחמם ולכן עולה גם לאט מהרגיל. רוגלות ומזיקים. דיסק בעייתי או מיושן נניח מגנטי ולא SSD , לפעמים הווינדוס מותקן 4-5 שנים מצטבר זבל ורישומים וכל מיני שאי אפשר לנקות ממש, התקנה מחדש עושה פלאים. עוד משהו אנטי וירוס יש כל מיני סוגים כולם עולים עם המחשב אולי שלך מכביד יותר. הייתי מתחיל מניקוי יסודי של במחשב בפנים. מה שעולה עם הווינדוס. אישית הייתי מתקין מחדש ואם הדיסק הוא מגנטי עובר ל SSD פשוט. בודק תקינות של הדיסק גם. בודק כמה זיכרון יש למחשב...צריך בימינו 8 גיגה שיעבוד טוב. ולפעמים המחשב ישן ואתה משוה אותו לאחר חדש יותר ואין לו סיכוי בכל מקרה..

למעלה