שוב אני מציפה לכם את הפורום...

**Blue-Lagoon**

New member
שוב אני מציפה לכם את הפורום...

לא שאכפת לכם ממש אבל לא נורא יש לי צורך עז לידע את כל העולם. סוף סוף מצאתי קראש חדש!!!! והקטע המפתיע בכל העסק הזה הוא שהוא גם גר בפריז!!! אז אחרי חצי שנה התגברתי על שי (האקס!). וואי העולם נראה כזה יפה... בתקווה שבכלל יקרה משהו
בינתיים פגשתי אותו רק פעם אחת במסיבה של חברה שלי, לא ממש דיברנו אז אבל הוא ביקש מחברה שלי את הטלפון שלי אז הוא גם התקשר אליי.. זה כבר סימן טוב לא? טוב אחרי ששיגעתי לכם את השכל אתם יכולים לחזור לחייכם הרגילים. סתם רגע של שמחה בחיי :) אמצע שבוע טוב
BLUE

MARMELAD

New member
פחחחחחחחחחחחחח

איך אני שמח בשבילך יא מצחיקולה אחת............... כל פעם את נכנסת לכאן בהתנצלויות כאילו מי יודע מה הבנים עושים פה כשאת לא נמצאת....! וצבא זה ממש.. ממש.... כיף. למה לא התגייסת דרך אגב?

**Blue-Lagoon**

New member
אני לא מתגייסת

כי זה מה שהחלטתי. ולמה לא? כי אני גרה בפריז ואני לא חייבת לחזור להתגייס... ולא אוהבת שאנשים אומרים לי שזה כיף
עד שכבר החלטתי...

**Blue-Lagoon**

New member
אה ושכחתי...

אני בת 16 אם לא אמרתי לכם כבר בעצם 17 עוד חודשיים פחות יום! (אני מרשה לכם להתחיל לארגן את המסיבה רשימת מתנות תתפרסם בהמשך
)

MARMELAD

New member
לגיטימי...

לא מעט מחבריי לא התגייסו.. ואני לא חושב שזה כל כך נורא. אני בכל מקרה מאוד נהניתי מהצבא שלי.. ושמח שעשיתי אותו. יצא לי להכיר את עצמי בצבא כמו שלא הכרתי קודם.

למעלה