שוב,שירשור תחפושות...

שוב,שירשור תחפושות...

פורים קרב אלינו בצעדי ענק וראיתי לנכון לפתוח עוד שירשור...סורי... הקטע הוא שאני וחברות שלי שאנחנו 5 יחד רוצות להתחפש למשו מקורי ויפה...הקטע הוא שאין לנו מה לעשות...חלק אומרים חיה שזה סוף לא המקוריות וחלק צבע שזה גם ממש לא מקורי....אני צכה עצות.....משו יפה ולא תינוקי...משו קל להכנה,ומקורי בעיקרר!!!!!!! ייאלללה שוטס רעיונות!

רעיונות חמודים ומצחיקים:

1) מועדון ווינקס (חחח.... זה יצא שווה ובוגר אם תעשו את זה נכון!) 2) שכבות חברתיות : פאקצה, חנונית, פריקית, ערסית, טום-ביו (בת שמתנהגת כמו בן). 3) שערוריית סקעת&מואיל - 3 מעריצות סקעת ו-2 מעריצות מויאל (או ההיפך).., עם חולצות שמודפסות עליהן התמונות של הכוכבים, שלטים, וכו'. אם תרצי עוד רעיונות יש לי מלא... מקווה שעזרתי.

אני מתחפש לקונדום כנסו ותבינו...

אני עוטף את כולי בניילון צמוד שם על הראש בלום גדול כזה כמו השפיץ של הקונדום מקווה לזכות בתחרות תחפושות...

1dana1

New member
חח.. אם כבר...

להתחפש רק למעריצות סקעת חחח

../images/Emo91.gif אמ..

1. אתן יכולות להתחפש לטלטאביז ולתינוק... בנות מביה"ס שלי עשו את זה שנה שעברה וזה יצא מגניב לאללה...! 2. אתן יכולות להתחפש לבראציות..... 3. ואתן יכולות להתחפש לפו,טיגר,חזרזיר,איה וינשוף\ארנב\כריסטופר רובין\קנגה,רו... - זה יכול להיות חמוד.... וזהו....

כמה המלצות:

אפשר להתחפש לארוחת לבנות האווי,אפשר לבת הים הקטנה ... עם זה בת ובן אז אפשר: חתן וכלה, זוג זקנים... אם זה בחבורה אז אפשר: לעובדים זרים... אני מתחפשת לפריס הילטון ורוצה חברה שתתחפש לניקול ריצ'י... מה דעתכם?

תיקונים..

לארוחת צהריים (שכחתי את הצהריים.. עד כמה שזה נישמע מוזר חברות שלי התחפשו לזה- סכין, מסלג, פחית קולה... יצא ממש יפה! אבל לא נוח...) עם= אם אופסי...

porsh

New member
חחח איזה גנובים.....

עדיין חושבים חזק על תחפושות אה.... חשבתי אנשים יצאו מהגיל הזה כבר אבל כנראה אתם חזקים בקטע.. טוב האמת אני לא יודע בני כמה אתם אבל מי שעבר יסודי כבר לא חושב בכיוון של תחפושות... בקיצר אנשים תשימו לב שלא יצחקו עליכם למה זה כבר באמת מצחיק

אויש לאאא

איך ידעתי שיקפוץ מתישהו האחד הזה.. אני עברתי יסודי ! אבל פורים זה חג ממש כיפפפפפפפפפפ אז אוקיי לא מתחפשים לנסיכות וכל זה אבל יש תחפשוות חמודות שמתאימות לגיל הזה !!! אני אישית לא מוותרת על פורים ! אתה מדבר ממש שטויותתת אנ כנראה מתחפשת עם עוד 2 חברות לבנות הפווארפאף שנה שעברה התחפשנו כל הבנות לבנים .....יצא סופני

חחח חברה שלי והשטויות שלה...

סתכלו איזה הצעות יצוריות... צבע....כאילחו צובעים את כולך באותו הצבע ושמים כוב כזה כאילו החוד וזה יוצא יפה חח אבל זה ליצרתיים בלבד... או להתחפש עם כמה לכופסאת דברים..על אותו בסיס ולצפות אותכן באיזה קרטון כזה.. או למנה פלאפל שזה באמת ממש קל קונים ספוג כזה בצבע פיתה גוזרים אותו לשניים מעדכים וואלה יש לנו תחפושת...כמובן שצריך לקשט וזה.. חח אבל זה באמת רעיונות מטומטמים חחח

porsh

New member
מורישישי

מזה ידעת שיקפוץ האחד הזה מה השטויות האלה עכשיו... דוגרי מה אני מדבר שטויות?! עברת יסודי את בחטיבה כנראה ועוד חושבת להתחפש?! לא משנה אם זה ילדותי לא ילדותי התחפושת העניין הילדותי זה זה שאת מתחפשת עזבי אותך מזה אנשים יצחקו לך בפנים הרי... חוץ מזה... מזה בנות פווארפאף לא הבנתי שדיברת עליהם קודם?

די נו עכשייו מה זה חשוף אוף!

אני אישית אוהבת להתחפש...לא לנסיכות הביצה או משו כזה חחח אבל משו כזה רגיל ופשוט... כדי לנצל את החג.... מה זה משנה עכשיו השטות הזו שלכם?!?!! אז לא רבים ולא מתווכחים...סייץ'?!{אם בא לכם להבין מה המילה הזו אומרת כי אני יגיד אותה הרבה מאוד פעמים למדיי שאלו את יוני או גוגי סייץ'?!} חחחח

lim02

New member
זה שאתה לא

זה לא אומר שכל השאר.. עברתי את היסודי ממזמןןןןן וכל הבית ספר שלי עדיין מתחפש חוץ מאולי ילד אחד..

רציתי לשאול.....

בכוונה לא פתחתי שרשור: רציתי לשאול מה דעתכם על התחפושת שאני מתחפשת והיא::: דיסק!!!!! (2 קרטונים ענקיים בצורת עיגול וחורים באמצע אחד מאחור ואחד מקדימה וסבתא שלי תתפור לי כתפיות ועל הקרטון אני אכתוב שירים) ובהתחלה חשבתי להתחפש לטלפון! בשנה שעברה התחפשתי ליופלה (המעדן) מה דעתכם על התחפושת הזאת?????

למעלה