שוב,שירשור תחפושות...

חחח רציתי להתחפש למנהלת שלי אבל יש

לי כבר תחפושת עם חברה וידיד שלי. חח משהו קורע.... ו.... ידיד שלי כשהוא היה בכיתה ד' הוא התחפש לקרטון של החלב, משהו ממש יפה, והוא התחפש גם לשופט הוא היה עם שיער לבן כזה פאה, והביא דוכן מקרטון ולקח פטיש של שניצלים חחח ובקיצור התלבש כמו שופט וכו' וכו'... ובכיתה ו' הוא התחפש למתנחל שם מכנסיים שחורים גרביים שעולים כזה על המכנסיים וסנדלים... שם מלא סטיקרים כאלו... כיפה דגל ישראל... אני התחפשתי לכל מיני, לגלידה, מוכרת במבה, אמממממ למיליונרית, עם חברות שלי התחפשתי ל "חופשיות על הבר" מהסרט..., ובכיתה ו' להומלסית...

ויש עוד שאני לא זוכרת.. אבל התחפשתי

גם לתינוקת..... (בכיתה ב') בידיוק כשנפלו לי שתי השיניים הקידמיות, בידיוק כמו תינוקת חחחחח

twiti2

New member
תתחפשו ל........

עם אתם חמישה אנשים אתם יכולים להתחפש ליהודים זה קשה להכנה אבל אני יכולה לעזור לך רק תבקשי אני מקווה שעזרתי לך בהצלחה רבה טיווטי

אני מתחפשת עם חברה שלי..

אני וחברה שלי מתחפשות לצבעים היא לצבע לבן ואני לצבע ורוד כמובן הצבע הכי יפה בעולםםםםםם וזה יוצא פיצוץ התחפושת הזאת..

shirel 1211

New member
הנה תחפושות:

אם אתם מתחפשים בקבוצה אז הנה רעיונות:
דרדסים
ארץ נהדרת: עוזי כהן, ג'ודי, עזאם עזאם וכו'...
להקה
4 מורדים
לבד:
כוכב
בת ים
ברבי
פריק
פופקורן (קשה אבל יפה... חחח)

אממממ....... רעיונות???.

אני היתחפשתי לזוכה באוסקר...... ולחופשיות על הבר..... עם חברות שלי... ולא זוכרת..... אבל יש מלא.... שומר ראש פריק פוקה (הילדה הסינית ) לא יודעת... לא עולה לי לראש עכשיו....

למעלה