שון פול

Carcass

New member
אפחד לא אמר שהוא בא להופיע בארץ..

ובקשר לתאונה,אז לא.

DuBsYs

New member
דווקא יש דיבור בנושא

אפילו התפרסמה כתבה בידיעות אחרונות לפני איזה שבוע והייה שם כתוב שעובדים על חוזה להביא אותו לארץ.

Carcass

New member
יש מרחק ממש גדול,

בין מגעים לחוזה להביא אותו לארץ,לבין שאלה על תאריך של ההופעה שלו בארץ,לא? :)

DuBsYs

New member
בכתבה דיברו על 70% שהוא יגיע...

וציינו את ה-14.5 אם הוא יגיע בסופו של דבר תושלם הפיכתה של ישראל למעצמת דאנס-הול.

yaarasta

New member
מה, להקת תענוג תחמם אותו? ../images/Emo8.gif

"הדיבור" על ההופעה הולך ומתהדק, זה כנראה יקרה, במידה וכן (או לא) אני בטח אדע סופית בקרוב ואתן פה עדכון.... בנתיים בואו נתרכז במה זבאמת חשוב: פאקינג CAPLETON מגיע לישראל

DuBsYs

New member
מה שחשוב באמת ../images/Emo157.gif

זה שמחר מתחיל פסטיבל האביב בצאלים תוכלו למצוא שם את כל הלהקות והתקליטנים המובילים בארץ וכמה אורחים מחו"ל. אותי הפסטיבל הזה מרגש הרבה יותר מההופעות של קייפלטון ושון פול בייחד. roots & culture

REL YESAYA

New member
אתה לא חייב להזכיר

כל פעם כמה שאתה אוהב רוטס .... כולם יודעים את זה....... תנו בראש בצאלים ואם אותך קפלטון לא מרגש אתה יכול לשמור את זה לעצמך...הדעה שלך משפיע על אנשים.. אל תשכח שאתה מסומן פה באדום וזה בא עם אחריות מסויימת

bigm2

New member
אז מה אם הוא אדום?

אז הוא צריך לשמור את הדעה שלו לעצמו כי הודעה שלו יכולה לשנות לאנשים את הטעם המוסיקלי?

REL YESAYA

New member
אין שום קשר לטעם מוזיקלי

פשוט ההתנסחות של אסף כלפי דברים שלא קשורים לרוטס מיוזיק טיפה לא מובנת לי... זהו

DuBsYs

New member
ההודעה באה בתגובה למה שיער כתב

הוא רשם שמה שחשוב עכשיו זה ההופעה של קייפלטון (כאשר בשרשור הזה דיברו על שון פול) ואני רשמתי שאותי יותר מרגש הפסטיבל בצאלים. מספיק להיות כ"כ ריגשי לגבי כל דבר, הכל נכתב פה ברוח טובה.

yaarasta

New member
אני התכוונתי

שמבחינת אומנים שמגיעים מחו"ל כרגע מה שחשוב זה שקייפלטון מגיע. כבר לפני 4 חודשים הייתי יכול לכתוב שהוא מגיע, אבל מה היה קורה אילו המופע היה מתבטל? (כמו מה שקרה עם באני ווילר) בכל מקרה, ההופעה של שון פול לא סגורה במאה אחוז, הכיוונים, המו"מ, והרוח הכללית היא שזה יקרה, למרות שבשנה האחרונה פעמיים בוטל המופע שהיה אמור להתקיים איתו (לפני שנה הוא הוחלף ע"י אורנג' בהופעה של הבלאק אייד פיז, ומספר חודשים לאחר מכן הוא בוטל - בשני המקרים הידיעה לא יצאה החוצה) בכל מקרה, כרגע מה שחשוב באמת מבחינת הופעות מחו"ל,(ואני מדגיש ה-ו-פ-ע-ו-ת מ-ח-ו"-ל, ולא מבחינת פסטיבלים שקורים בחודש הקרוב בארץ, עם כל הכבוד הגדול הערכה והאהבה שלי אליהם) זה שקייפלטון מגיע לארץ. (כל חובבי הרוטס מוזמנים לבוא לראות איך אמן דאנס-הול שר גם קונשנס רגאיי עם קריזמה שלא נראתה עדיין על במות בישראל.........) -יער

xXx Shiraz xXx

New member
לא חייבים להיות פריקים של דאנסהל

כדי להבין את גדולת הופעתו של קייפלטון במדינתנו הקטנה והיפה... גם אם לא הייתי מטורפת לו על התחת, זה פאקינג קייפלטון. מלך הרגאיי החי ונראה מי יעיז להתווכח איתי על זה !! חח סתם... בקיצור קחו דוגמא מתיסהו באמת שהמוזיקה שלו מעניינת לי את הת** אבל בכל זאת אני מעריכה את זה שהוא בא לארץ כי זה כבוד, באמאשכם. ועכשיו נחזור לענייני קייפלטון ותכנסו למימדי חשיבה גדולים פי 100 בערך..חחח כאיול קייפלטון! הוא בא לארץ! בין אם אתה אוהב ובין אם לא, זה ק י י פ ל ט ו ן חחחחחח עכשיו עד ההופעה אני אחפור כל פעם שיציינו את שמו, וקבלו מילותיי אלה כאזהרה רשמית...חחח

DuBsYs

New member
עזבו אותכם שטויות

אם אנחנו מתרכזים בהופעות חו"ל שמגיעות בקרוב יש שם אחד שבאמת מרגש אותי. RANKING JOE זו באמת הופעה שאסור לפספס ובאמת מדובר באחד הקולות היותר מעניינים בעולם הרגאיי ב30 השנים האחרונות, ובאמת כל מילה נוספת מיותרת! וחוץ מזה, ברצינות, כל אחד והטעם שלו אחת אוהבת את קייפלטון, שני את מתיסיהו ושלישי את ראנקינג ג'ו. בסופו של דבר עולם הרגאיי מספיק רחב ומגוון וכל אחד יכול להתחבר לזרם ולאומנים שמעניינים אותו והדבר הטוב הוא שלאחרונה כולם מגיעים להופיע פה בישראל וכך כולנו יכולים להנות מהופעות של האומנים האהובים עלינו. one love

xXx Shiraz xXx

New member
לא ירדת לסוף דעתי...

אני אומרת - לא חייבים לאהוב, אבל כן חייבים לכבד. אני מכבדת את מתיסיהו וראנקינג ג'ו כאמנים שבאים לישראל להפויע ומשום מה, בחלק מהודעותייך השתמע שאתה לא ממש מכבד את בואו של קייפלטון... קיצר קייפלטון מלך. וזהו.

למעלה