שוקולדית מתקלפת

סו

New member
שוקולדית מתקלפת

עוד מעט הטיול השנתי של ט´ או י´ ,כבר לא הכי זוכרת האביב לא בדיוק התחיל רק החורף המושלג נסוג שתינו ירושלמיות לבנבנות במילא שיעורי אנגלית היו משהו מיותר אז סגרנו שמחר נפגש בתחנה המרכזית נסע לים המלח נשתזף שם לפני כולם ירדנו מהאוטובוס בעין בוקק עם הווקמן אני וההולנדית , יפעת אני לא יודעת אם הכרת את התכונה הזו של הגזע מהפיורדים הם בלי שמש לבנים וכשהשמש אותם מלטפת נתפס בעורם גוון משגע של חום עדין בוהק כבר צהריים אנחנו על החוף ומתחשק לה להגיע למצדה זה פה תכף לא? כן בטח נצעד קצת זה יעשה לנו טוב אחרי המקופלת שנמסה בין הנילון שעטף אותה ללשון ששאבה אותה ליד מחסום המילואמניקים נגמר לנו המים אז התקדמנו בטרמפים חחח הטיפוסים על הכביש הזה אבל הגענו טיפסנו עד למסעדה ההיא שהקימו שם ותחת איזה צל של משהו פרשנו מחצלת ונרדמנו אני לא זוכרת איך היום מצדה הזה נגמר לשתינו שבוע אחרי בנסיעה של הטיול השנתי נרדמתי עלייך כזה ריפוד כייפי היה לך במסלול היה איזה נחל שנתנו לנו להשתולל בו וכולך בצבע שוקולדי עם עיניים גדולות של ים ירוק כחול תראי אני מתקלפת צחקת לי ואני חייכתי עוד זכרון שלך מגיע אלי דווקא היום אולי מחר אני אקח את הפתקים עם כתב היד העגול קטן שלך לים ואהרר בך עוד פעם שוקלדית בצל שאיבדתי בדרך..... סו

סו

New member
../images/Emo9.gif

פה זה מותר בעברית כי הם מאודדדדדדדדדדדדדד מתוקים ככה זה השוקולדים

א י ל ה

New member
מחריבונת

אם הבנת, את יכולה ללחוש לי, שאני גם אבין? :) באתי בגלל השוקולד. נשארתי בגלל הנוכחוֹת.

אורית 36

New member
אחותי

ככה כשהיד היתה בדרך לשם נעצרה,על השוקולד (איך לא??) ומה יותר טוב מאשר למצוא אותך כאן אותך ואת הבדודה
לשתיכן אורית ומי אמר שיש סתם...??

שנעשה פה

מפגשים סודיים?
אגב, "מיגרנית שלי" באותו ערב שלא היית מנת הסיום היתה סופלה שוקולד עם כדור גלידה ליד. הסופלה היתה רק טיפה אפוי מעל כשהכנסתי את הכפית פנימה והוצאתי השוקולד החם נטףףףף ונזל הוא היה טעים.... אחו-שילינג טעים. טבלנו בגלידה ואכלנו. הבלונדה רק ראתה ת´שוקולד ישר אמרה למלצרית גם אני רוצה כזה. :) סמאקקקקק זה יותר מחצי ....

סו

New member
הלווווווווווווווווווו

אז איפה הבלונדינה? גם אני רוצה כזה

למעלה