שוקל לעשות עגיל בפטמה

שוקל לעשות עגיל בפטמה

היי לכולם, אחרי הרבה התלבטות, אני (גבר) חושב לעשות פירסינג בפטמה. זה יהיה העגיל הראשון שלי. כמה שאלות:

1. הפטמות שלי מאד שטוחות. למישהו יש נסיון עם עגיל בפטמה שטוחה?

2. הבנתי שצריך להשתמש בעובי 14g (כלומר 1.6 מ״מ). זה נכון? לפי הנסיון שלכם, מה עדיף: מוט ישר או מוט עקום (אני לא מעוניין בחישוק)?

3. מכל מיני סיבות, אני מעדיף שהעגיל הזה ישאר סוד ביני ובין אשתי, כך שאם אלך לים, למשל, אהיה צריך להוריד אותו (אחרי שהוא מחלים לגמרי, כמובן). החורים מאד בולטים? אולי יש לכם תמונה?

4. אני חושב לעשות את העגיל בחורף. כדאי, או שבגדים עבים יכאיבו בזמן ההחלמה?

5. אשמח לשמוע חוויות איך היה החירור ואיך היתה ההחלמה.

תודה רבה!

ozshomer

New member
תשובות

1. אין בעיה, להפך, אפילו יש נשים עם פטמות שקועות שמשתמשות בעגיל כדי להבליט אותן, אבל בכל מקרה, עדיף להתייעץ עם הפירסר.
2. נכון, עדיף ישר.
3. לדעתי זה רעיון גרוע, קודם כל, זה עגיל עם תקופת החלמה מאוד ארוכה, אפילו עד שנה, וגם אח"כ, לפני הנטיה של הגוף שלך, החור עלול להיסגר די מהר בלי עגיל, מעבר לזה, אם אתה לא מתכוון ללכת כל החיים עם סוודר או חזיה, יראו את העגיל או לפחות את הסוגרים דרך חולצות, לגבי החורים עצמם, רואים חורים בקוטר של העגיל, לי אישית היה עגיל בטבור לפני 20 שנה בערך ועד היום יש לי חור, אמנם סגור, אבל החור קיים.
4. כל חיכוך יכאיב, לפחות בהתחלה, לא ממש משנה מה תלבש, אבל כמובן שעדיף שלא תלבש סוודר ישר על הגוף אלא מעל גופיה כי העגיל ייתפס לך וזה ממש לא נעים.
5. זה אחד החירורים הכי כואבים שיש, אבל בכל מקרה, זה עניין של שניה, לגבי ההחלמה, תלוי ברגישות שלך לכאב.

למעלה