שורה משיר של בעז

שורה משיר של בעז

תנו משפטים של בעז שעושים לכם את זה. או מהשירים שיש והיו במייספייס, או משירים ששמעתם גם בהופעות.

bזוהר

New member
מהמייספייס:

עכשיו כתבתי כזה בword את המילים של "הקליטה" ופתאום שמתי לב כמה אני מזדהה עם המילים ואיזה שיר מדהים זה! וואי... אז הקליטה-כל השיר! אבל במיוחד: "בים של רחמים מלא משמעות,במציאות של פנטזיה אני חי" "הקליטה יצאה מכלל שליטה,אנלא בטוח שהייתי,ברגע של כנות משתחרר בקלות ולא מרגיש לרגע שטעיתי.." - וואו!! ממש מזדהה וזה ממש יפה "המציאות מטשטשת את מה שבפנים באמת ועד שתגלה שאתה בכלל לא כזה יש סיכוי שעד אז תתמוטט" אוקיי,וואו,תקשיבו,כנראה שלא הקשבתי לשיר הזה מספיק טוב עד עכשיו. רק עכשיו כשאני כותבת ת'מילים אני רואה כמה הוא יפה וכמה אני מזדהה איתו.. חח יו איזה קטע. יש עוד: "כי יחיד זה לבד ולא מיוחד" ועכשיו שירים אחרים: "אני באלף חלקים אוכל שוב מתוקים בלילה במיטה.תמיד זה קורה כשאני עסוק מדי במשהו אחר,הגוף מתכווץ לאט והראש עובד יותר מדי מהר","לו רק יכולתי לדבר במקום לצעוק או לפזר מילים ללא הסבר..מה הייתי אז אומר?" "ברגע אחד זה נעלם לו,ניפץ את כל מה שבנה,גם כשהכל נשכח בראש עוד יש תמונה...זה לא יכול לא יכול לא יכול להיות" "אדם לא עשוי מצמר גפן דוקר לו בלב הוא מדמם אחד בתוך שנים לא יכול להיות שלם" "אוהב את החול ופוחד מהים","חוזסר לאותו רגע מוכר שבו עצמת לי עיניים והרגשתי חופשי ולא מאושר" זהו,נראה לי,ממה שיש במייספייס.

זה בדיוק התהליך שעברתי עם הקליטה! ../images/Emo6.gif

הוא מרגיש נורא סתמי בהתחלה ואז גם מקשיבים לו..

טוב זו קצת בעיה..

כי לדוגמא אם אני אנסה להוציא משפטים מ"הקליטה" אני אעבור על החוק ואכתוב בטעות את כל מילות השיר
אז אני רק אציין שכל "הקליטה"
ומהשירים האחרים במייספייס יש משפט שאני נורא אוהבת אבל ממש ממש שונאת וזה ה"אדם לא עשוי מצמר גפן, דוקר לו בלב, הוא מדמם, אחד בתוך שניים לא יכול להיות שלם"
אני ממש אמביוולנטית לגביו.. כי מבחינת תוכן הוא נוראי בעיניי אבל כששומעים את השיר זה המשפט שנתפסים אליו אז לא יודעת
ויש את.. ואת.. ואת.. טוב די, אני לא אוהבת את השרשור הזה.
סיבכת אותי יעלי, אני פורשת בשיא

החלק הראשון של המשפט

הוא מן הסתם גם לא הבעייתי אצלי
ה"אחד בתוך שניים לא יכול להיות שלם" מעצבן אותי ממש אבל.. קצת מזכיר את כל ה"בלעדייך אני חצי בנאדם" הנוראי הזה.. וזה הדבר שהכי לא מתאים לבעז בעולם
אז או שהוא כתב את השיר בגיל 12 (אח"כ זה כבר לא חוקי
) או שהוא התכוון למשהו אחר ופשוט לא ירדתי לסוף דעתו.. (כרגיל
)

Loosing my life

New member
אממ

כן הזמן מתבזבז אתה נשאר לבד מסתכל בראי ואין שם אפאחד מנסה לחזור לרגע שאבד יש עוד מן הסתם אבל זה מה שעלה לי לראש

הנה כמה

המציאות מטשטשת את מה שבפנים באמת תמיד זה קורה כשאני עסוק מדי במשהו אחר הגוף מתפרק לאט והראש עובד יותר מדי מהר והרגשתי חופשי ולא מאושר הוא קם בבוקר ונשבע לא לאבד את הכח להמשיך ונזהר לא ליפול אז מפסיד בגדול את הרגש שאת אליי שולחת משהו עוצר את התנופה אולי זאת רק תקופה יש עוד....

כן ../images/Emo99.gif

"חוזר אל אותו רגע מוכר שבו עצמת לי עיניים והרגשתי חופשי ולא מאושר" אכן משפט ראוי לציון

ZoHaRoT

New member
"אדם לא עשוי מצמר גפן, דוקר לו בלב הוא מדמם"

אוהבת את המשפט הזה, ואין מה לעשות

למעלה