שורש כף היד

ToryMaster

New member
שורש כף היד

כואב כואב כואב, לא נראה ל ישזה משהו רציני, אול יאיזה שריר נמתח או משהו, אבל אני אל מסוגלת לעשות כלום, להקליד כואב לי... רעיונות?

ערב טוב ,ויקי../images/Emo24.gif../images/Emo65.gifלפני הכל

רצוי שתפני לרופא ,ולדעת מה מקור הכאב.

bflygirl

New member
יכול להיות מלא סיבות

גם יש את השריר שיכול להיתפס שזה בדר"כ הסיבה הנפוצה וגם יש עוד ועוד אבל במקום להפחיד אותך סתם כדאי שקודם תגשי לרופא וגם משחת בנגי מחממת תעבדי בעדינות עם היידים זה מתחיל מעבודה מאומצת עם היד ועם המיפרקים, יכול להיות שאת לא עובדת נכון עם היד, יכול להיות גם עוד סיבות ספציפיות ליד רופא קונבנציונאלי במקרה הזה חייב לראות את היד למרות שהוא יתן לך קרוב לידי איזה משחה ואולי צילום ויבקש ממך לחזור עוד שבוע ולראות מה קורה מומלץ בחום לגשת לרופא וגם דיקור אצל מומחה ברפואה סינית יקל חשוב לדעת מהו המקור/הסיבה לתופעה ומה גרם למה בעצם וגם מדוקטורס

0 אור 0

New member
ועד לרופא

- בחוברות של הכרטיסי אשראי/עסקה טובה יש מין תחבושת אלסטית שמתלבשת על הבוהן, עוטפת את המפרק ונסגרת בסקוצ' - היא הרבה יותר טובה ונוחה מאשר אלו של בית המרקחת. תומכת ביד שתוכלי להקליד או לפתוח דלת בלי כאב. - תקני לך "נקניק" בד ממולא בגרגרים להניח את היד בזמן הקלדה - שגב היד יהיה בקו ישר עם אמת היד. - למרוח על המפרק הכואב שמן יפני, - אם הרופא אומר שזו בעיה ראומטית/דלקת - דקלורן ג'ל מאד עוזר.

היי טורי מאסטר- אני לא רופאה ויחד

עם זאת עושה רושם שיש לך דלקת במפרק שורש כף היד. אם את עובדת שעות בהקלדה, או מבצעת פעולת רישום והיד מונחת הרבה שעות ביום באותו מצב זה מאד ברור שיתפתחו כאבים. התופעה שאת מתארת מזכירה לי את התלונות של שחקני הטניס שדה וטניס שולחן. אני בבסיס שלי מורה לספורט ומכירה את התופעה. ראשית אין מה להכנס ללחץ. מכניסים את כל היד לכערה ובה מי מלח ומים חמימים. החום עוזר לדלקת טיפה להתרכך ולזרום ולהשתף כפסולת ע"י הדם. הרי דלקת מראש היא מלחמה של כדוריות דם בפולש מכל סוג שהוא: חידק או וירוס. אני מאמינה שיש כאן המון הצעות נוספות איך להתגבר על דלקות. דלקת באופן כללי היא לא מה שהוא רע אלא זו הוכחה שהמערכת של הגוף עובדת בצורה הכי טובה שיש- קוראים לה מערכת החיסון של הגוף. פשוט יש לעזור לה להתנקות. הגוף שלנו היא המכונה הכי משוכללת עלי אדמות ומכונה זו יודעת גם לטפל בעצמה. לדעתי האישית, השמוש בכל צמחי המרפא והשמנים האתרים הוא על מנת לעזור למערכת לתפקד מהר יותר וטוב יותר עד להחלמה. לדעתי רופא קונבנציונאלי, לא כל כך ידע מה לאבחן אצלך... הוא ישאר ככה וככה, יתן בדיקה כזו או אחרת ורק על סמך תוצאות הבדיקות יגיע למסקנה אם בכלל ויתכן שהכל יעלם בנתיים... מה שכן אם תוך שלושה ימים הכאב לא עובר יש מקום לבקש בדיקת דם, זה הכל... לדעתי האישית אם יש כאן התכווצות שריר היא חולפת תוך שלושה ימים. תהיי בריאה

ToryMaster

New member
אז

כולם אומרים לי ללכת לרופא, אז אני אבקש מאיאמ לקבוע לי תור ואעדכן אתכם. תודה בכל קמרה! עוד נקודה שרצייתי לדעת בה, מכירים את השמן הזה ששמים מתחת לאף כשמצודדים והוא פותח את דרכי הנשימה? בתור ילדה הייתי משתמשת בו ומאז לא ראיתי את השמן הזה שוב, איזה שמן זה? ועדו משו, יובש בשפתיים שמגיע בחורף, מה עושים?

0 אור 0

New member
יש שמן אפקל שהוא תערובת עדינה של

מספר שמנים ואפשר לשים ישר על האף. וכל מיני שמנים אתריים - מנטה ועוד שהזכירו כאן קודם, שהם חזקים ובשום אופן אסור לשים אותם ישירות על האף או אפילו להריח מקרוב, אלא רק בערבוב עם שמן נושא

torymaster,ליובש בשפתיים../images/Emo24.gif

יש תערובת,שמופיעה במאמרים, לגבי השמן שפותח את דרכי הנשימה. אין לי מושג לאיזה שמן את מתכוונת. אשמח לענות תמיד. יום טוב.

למעלה