שותה ליטר חלב ביום. חושב לעלות לליטר וחצי. אני מגזים?

רוב הזמן נח

Well-known member
חלב פרה?

חלב עיזים אפשר לשתות ליטר ביום. אבל תלוי מה אוכלים עוד. מי שאוכל יותר מידי משמין.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
למה אתה מדבר ככה? חלב זה גם טעים וגם בריא. הרבה סידן. ותכונות מאריכות חיים.
תראה, כל דבר שנעשה בהגזמה - מזיק.
שמעת על "הרעלת מים" ?
אדם ממוצע אמור לצרוך בממוצע כ 2 עד 3 ליטר מים ביממה. זאת בנוסף לנוזלים שהוא מקבל ממזון, מתה , קפה, חלב וכולי.
מה שכתבתי אינו מנדטורי. זה משתנה מאדם לאדם.
תסיק את המסקנות לבד.
נ.ב - פורום אקטואליה אינו הכתובת לשאלות מהסוג הזה, גם אם תקבל תגובה ממשהו שיציג את עצמו כאבי המומחים....

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
תראה, כל דבר שנעשה בהגזמה - מזיק.
שמעת על "הרעלת מים" ?
אדם ממוצא אמור לצרוך בממוצע כ 2 עד 3 ליטר מים ביממה. זאת בנוסף לנוזלים שהוא מקבל ממזון, מתה , קפה, חלב וכולי.
מה שכתבתי אינו מנדטורי. זה משתנה מאדם לאדם.
תסיק את המסקנות לבד.
נ.ב - פורום אקטואליה אינו הכתובת לשאלות מהסוג הזה, גם אם תקבל תגובה ממשהו שיציג את עצמו כאבי המומחים....
עדיף ללכת ללמוד על תזונה בווינט :ROFLMAO:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני עובר על שרשורים ישנים שלי ו...

לא נראה לי שעדכנתי אתכם. אז קיצר, עליתי לליטר וחצי ביום, לא היו השפעות שליליות ששמתי לב אליהן והכול היה אחלה, אבל אחרי כמה שבועות התחלתי לחשוש בנוגע להשפעות שליליות שאולי אני לא יודע עליהן ונזקים שאולי יתנו אותותיהם רק בטווח הארוך יותר, אז אחרי כמה שבועות, חזרתי לבסוף לליטר חלב ביום.

אני מתכוון לחזור עוד פעם לליטר וחצי ביום בעתיד, אבל רק עם מעקב צמוד של רופא, בדיקות קבועות והנחיות של תזונאים כדי שאני באמת-באמת אוכל לדעת שבאמת הכול בסדר.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני עובר על שרשורים ישנים שלי ו...

לא נראה לי שעדכנתי אתכם. אז קיצר, עליתי לליטר וחצי ביום, לא היו השפעות שליליות ששמתי לב אליהן והכול היה אחלה, אבל אחרי כמה שבועות התחלתי לחשוש בנוגע להשפעות שליליות שאולי אני לא יודע עליהן ונזקים שאולי יתנו אותותיהם רק בטווח הארוך יותר, אז אחרי כמה שבועות, חזרתי לבסוף לליטר חלב ביום.

אני מתכוון לחזור עוד פעם לליטר וחצי ביום בעתיד, אבל רק עם מעקב צמוד של רופא, בדיקות קבועות והנחיות של תזונאים כדי שאני באמת-באמת אוכל לדעת שבאמת הכול בסדר.
אם היית חכם, היית עובר לחלב עיזים. במיוחד שלפי איך שאתה כותב, כסף לא חסר לך.

אם היית חכם, היית עובר לחלב עיזים. במיוחד שלפי איך שאתה כותב, כסף לא חסר לך.
אם כבר, אז חלב נאקות.

The Real Big Joe

Well-known member
אם כבר, אז חלב נאקות.
המונגולים אוכלים יוגורט מחלב סוסות.

למעלה