שותפים?

קרן משם

New member
שותפים?../images/Emo45.gif

מכיוון שאנחנו (´המנהלות´) ואתם שותפים וחולקים את אותו הפורום ... מכיוון שאנחנו פה בשביל להנות ולא בשביל ´לצבוט´ למישהו משהו בגלל החלטה כזאת או אחרת... אני מוציאה את ההמנון ההונגרי שבדף הקהילה לסקר חברי הפורום אתם כמובן מוזמנים להצביע ולהשפיע (מי אמר שאנחנו לא מתחשבות?) נ.ב הרעיון להעלות את ההמנון עלה בשביל לתת תמונה לבאיי הפורום על התמונה הכוללנית שבנושא הונגריה...אפשר לשים בפתיח כל שיר אחר אך חשבנו שההמנון זה משהו שמאפיין מדינה דבר ראשון, זאת לא התנצלות אלא הסבר..
לכולם וקדימה להצביע

קרן משם

New member
במידה וההמנון יפול-רעיון...

מכירים את ה´ריקוד ההונגרי החמישי´ שהלחין בראמס? לדעתי מקסים וגם יש בו המון קלאסיותתתת ואין מי שלא מכיר אותו .. נו שויין אולי בשם לא כולם מכירים אבל אך שזה יתחיל להתנגן כבר לא יוותר אחד שלא יזהה! דעתכם?

Man Dark

New member
ההמנון?

זה טוב, אבל אני לא תומך בזה כ"כ... אולי הדנובה הכחולה! הרבה יותר מפורסם... -למי שלא מזהה... זה Sפיידי, החלפתי כינוי.. סיבות שונות.- אני זוכר שלפני כמה שבועות אני השגתי את הצלילים של המטרו בבודפשט
ועכשיו אני ייחפש וייעלה פה את הכתובת... זה נחמד כזה, נו , אתם בטח מכירים! את הצלילים המוזרים/מעצבנים/מעודדים/נחמדים...
כל אחד והטעם שלו... אני מצאתי אותם נחמדים.

אני בעד ההמנון ההונגרי

ושוב חוזרת על הבקשה לתת כאן לינק למקום שמשם נלקחה המנגינה של ההמנון (לא דף הכניסה לפורום שלנו)

קרן משם

New member
ענת היי

אני לא יודעת מאיפה דרדי שאבה את ההמנון ובכל מקרה היא לא תהיה איתנו כעת יומיים (צריך לאחל לה בהצלחה ולהחזיק לה אצבעות) אני הורדתי את ההמנון מהקאזה לייט (תוכנה להורדת שירים).

ILM

New member
שותפים../images/Emo31.gif

להשמיע המנון הונגרי לא !אנחנו במדינת ישראל וההמנון שלנו הוא התקווה. לשים משהו על בסיס הונגרי בוודאי אולי משהו של מירל רזניק ? שישלב את השניים? (היצירה אמן?)

קרן משם

New member
אולי לא הובנתי כהלכה....

הרוב הוא שיקבע מה יתנגן בפתיח... זה הכי דמוקרטי מבחינתי... מיציתי את הנושא.

למעלה