שח"מ

mamzer

New member
שח"מ

טוף, אז זה באמת לא מי יודע מה המקום... ואם זה גם ממש ממש יפריע אז ניתן להודעה לשקוע בטבעיות... מוסכם? :) הייתי רוצה לפתוח שרשור של\לגבי שח"מים... איכן משרתים? אופי התפקיד? מרוצים? למה לא\כן? ונמשיך משם... (יניב כנראה מתחיל להגיש את הלחץ של שירות ללא בני גילו...)

epi

New member
לגבי שח"מ

אני עכשיו בתפקיד שח"מ...את התפקיד אני עושה במוקד 100 של מחוז מרכז שיושב ברמלה וקולט שיחות מנתניה עד חדרה...אני בהתחלת השירות שלי לא הייתי הכי מרוצה כי רציתי להגיע לסיור אבל במשך הזמן ראיתי שהמקום נחמד ויש בו גם טואלת. לדעתי כדאי לשרת בשח"מ כי זה משמרות אין את הקטע של המפקד כמו בצבא וזה כיף יותר

mamzer

New member
צחוקים איתכם

מוקד 100? הרבה בנות משם עשו איתי קורס... גם שוראים וגם מטווח\נעורים ד"א מאיפה את בארץ? למה לא התעקשת על סיור... כאחד שהמתין לסיווג הביטחוני חצי שנה... וחצי שנה ענה על מאיות (לפני במשלט המחוזי) אני יודע כמה מטרףזה יכול להיות... "ניידות מרכז כאן מרכז, בהמשך למחסומי אזעקה של תחנ..." חחחח

epi

New member
אני....

אני משוהם...שזה ליד שדה התעופה. רבתי איתם על זה אבל מה נעשה נידפקתי חפיף. מאיפה אתה ומה עושה?

mamzer

New member
אני מ

תחנת כפר-סבא... שזה ליד רעננה :) מודיעין ובילוש.

epi

New member
רגע..

אתנ גם שח"מ? ולפני זה היית במוקד 100 ועברת לתחנה?

מתנדב

New member
אז ככה

שח"מ - זה למעשה אתה עושה את הפעילות שלך במשטרה במקום בצבא, וכל אחד יכול לבקש את זה שהוא רוצה לעשות את פעילותיו במשטרה הכחולה. עכשיו אני אתייחס לשאלותיך. א. היכן משרתים?, בעיקרון אתה משרת בעירך, וזה ממש לא מחייב כי יכולים לשלוח אותך לשרת בעיר אחר, זה תלוי להיכן אתה מתגייס אם זה לסיור או לחקירות, זה דבר שכבר בשליטה של המשטרה, היכן להציב אותך ובאיזה עיר. ב. אופי התפקיד?, התפקיד של שח"מ זה אותו תפקיד כשל שוטר לכל דבר. ג. מרוצים?, אני מאמין שכן, כי למעשה זה הייתה הברירה שלו/ה.

or_k

New member
בקשר לבחירה.

שח"מ אחד אמר לי שחייבים חצי שנה ואז אפשר לבקש העברה.

mamzer

New member
אופסי, כנראה טעות שלי...

אני בוחר באופציה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב... דבר ראשון תודה לעונים... אני יודע מזה שח"מ מהסיבה הפשוטה שאני שח"מ... :) אני בעצם לא שואל שאלות, וההפך אני אשמח לענות על שאלות, אני רק רציתי לפתוח שירשור של שח"מים, של שאלות לשח"מים וכל דבר בנוסף... לגבי האופציה של חצי שנה... פעם היה אפשר לבקש לחזור לצבא(מהמשטרה) עד חצי שנה מזמן הגיוס שלך למשטרה, הזמן הזה קוצר לאחרונה לחודשיים (נראה שנוכחו לדעת שזה לא ממש משתלם להכשיר שחמ ואחרי הקורס הוא בוחר לחזור)

למעלה