שידורי האולימפיאדה

שידורי האולימפיאדה

אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!! מישהו במיקרה יודע איזה ערוץ משדר את האולימפיאדה אבל לא קטעים אלא את הכל או לפחות את הרוב . האם זה שוב הערוץ הראשון שכמה שאני שונאת אותו הוא עושה עבודה פשוט נהדרת לטעמי האם עוד ימציאו בזמן הקצר עד טקס הפתיחה ערוץ מיוחד לאולימפיאדה מי שיש לו מידע אני ישמח לקבל

תשובה

הזכיות שידור אצל ערוץ 1 , אני יודע ממכתבים איתם שהם נערכים בגדול לאולימפיאדה ולפי מה שהבנתי גם ישכרו נידת שידור , וישלחו די הרבה כתבים לאתונה . בכל אופן אני מקווה שהם יעשו עבודה טובה ויצליחו לשדר בשידור חי את כל הישראלים . אמנם אם לא נצליח לראות ולסבול את ערוץ 1 יהיו מספיק מלא ערוצים כולל ערוץ 2 , ערוץ 10 ובמיוחד ערוץ 5 שכולם מתכוונים לשלוח כתבים ולהביא סיפורים מאתונה וכן , סקירות יומיות בערוץ 2 וכמה מהדורות חדשות ביום בערוץ הספורט . לגבי ערוץ מיוחד לאולימפיאדה תתפלאי עבר חברת YES מתכוונת לעלות ערוץ אינטרקטיבי בתחילת חודש הבא (כמו שעשו במונדיאל) ויתן כתבות על הישראלים , עידכוני חדשות , תוצאות , היסטוריה ועוד .

alonshin

New member
עבודה נהדרת???

אין לי מושג על מה את מדברת , הערוץ הראשון שידר פשוט בצורה מחרידה את סידני 2000 - הוא קנה את החבילה הכי זולה שהיה יכול , והמשמעות הייתה שלילות שלמים הועברו בשידורים של תחרויות הליכה, מרתון ואופניים ברחבי סידני , כאשר בו זמנית מתחרים ישראלים בענפים אטרקטיביים ומעניינים - הייתי ער בכל 16 הלילות של סידני , וג'יגלגתי בין הערוצים - בזכות הערוץ הצרפתי ראיתי את השחיינים הישראלים שוחים (יותר טובעים מאשר שוחים , אבל לא משנה...
) כאשר בזמן זה שידרו בערוץ הראשון טריאתלון מייבש. את השייטות שני קדמי וענת פבריקנט שידרו בערוץ הספרדי וגם בצרפתי , את איילת אוחיון גם כן בצרפתי , ראיתי את המתאגרף שייצג אותנו ביורוספורט - וכל אלו כשהערוץ הראשון כן שידר , אבל לא את הישראלים אלא כנראה את החבילה שהייתה לו הכי זולה לקנות. בכל בוקר ב-7 הם היו מודיעים מה עשו הישראלים אתמול , ושידורים חוזרים בהמשך היום כשכולם כבר יודעים את התוצאות. חוץ מהג'ודו , היאבקות ומעט מאוד שחייה שהם כן העבירו בשידור ישיר (וגם את השיוט האחרון המתסכל של קדמי ופבריקנט , אתם זוכרים עד כמה זה היה מבאס ? כל כך קרוב , וכל כך הגיע להן...) בקיצור חוץ מזה שום דבר לא שודר. אני מאוד מקווה שהפעם הם ישקיעו קצת יותר , אבל אני ממש בספק... לא נראה שהערוץ הזה לומד מטעויות או מנסה בכלל להשתפר.אבל ננסה להיות אופטימיים , לא?

יוֹאב

New member
ומה רצית?

שהערוץ הראשון יראה לך את הישראלים טובעים?! קודם צריך להודיע למשפחות...

הכל תלוי בצופה

לדעתי הכל תלוי בצופה . אני בת 15 כלומר באולימפיאדת סידני ההיתי זאטוטה בת 11 בכיתה ד רוב היום ההיתי בבצפר ושבאתי הביתה ישר שמתי את עצמי מול האולימ פיאדה בערוץ הראשון ולא זזתי מהמסך. ברור שעכשיו אני יהיה הרבה יותר ביקורתית כלפיי הערוץ הראשון וגם יצפה יותר בשידורים וזה נהדר . מה שחשוב לי בשידורים זה הכמות אני מאוד מקווה שערוץ אחד ישקיע הרבה שעות בשידורי האולימפיאדה למרות שצריך לזכור רשות השידור במצוקה תקציבית. לדעתי מה שהיה הכי טוב זה אם היה קם ערוץ בתשלום שישדר את שידורי האולימפיאדה כולל הכל . אגב אני חייבת לומר שציפיתי מיס לעשות ערוץ כזה וההיתי בטוחה שיעשו וגם השבעתי את אבא שלי שאם יהיה ערוץ כזה הוא משלם אבל כניראה יש אנשים בלי שכל. מערוץ 5 אני מזמן היתאכזבתי בנושא שידורי אירועי ספורו ויורספורט עם כל הכבוד אני מעדיפה ערוץ דובר עיברית. עכשיו יהיה להם הרבה יותר קל להעביר שידורים ישירים טובים ומעניינים בגלל השעות . בכל אופן אני מאמינה בערוץ הראשון ומחכה לתחילת השידורים.

אתה שוכח דבר אחד או שנים

האולימפיאדה הקודמת היתה סיוט מבחינת שעות שידור וזה הייה בעיה גדולה לערוץ 1 , גם לי היו רגעי משבר שעוד מעט הייתי שובר את הטלויזיה בגלל השידורים של ערוץ 1 , אבל למזלי אני מבין קצת צרפתית ותמיכה גדולה של יורספורט שרדתי את האולימפיאדה . אני חייב לציין דווקא לטובה כמה דברים , שהערוץ הראשון הפיק לקחים עוד באולימפיאדה הקודמת ולמשל אני זוכר ששלחתי להם המון מיילים שישדרו את תחריות השייט , כאשר אז המקור היחידי לתוצאות הייה מהאינטרנט ועוד ערוץ זר שאני לא זוכר כרגע (נראה לי הספרדי) ששידר את השיט , עד שניזכרו ביום האחרון ושהייה לנו סיכוי למדליה לשדר את השיט . עוד ראוי לציון זה שהם שידרו 2 מהדורות חדשות לעידכונים מסדני ב-7 בבוקר ו-11 בלילה (או 12) . אז נצפה לזה שהפעם אולי זה יהיה מוצלח !

nitsansh

New member
כמה דברים שכדאי לדעת...

1. ערוץ 1 הוא בעל הזכויות הבלעדיות לשידור התחרויות בישראל, בזכות חברותה של רשות השידור באיגוד השידור האירופי (EBU) שרכש את זכויות השידור באיזור האירופי מהועד האולימפי הבי"ל. הערוצים האחרים יכולים לשדר רק "כתבות צבע" על האולימפיאדה, אבל לא את התחרויות עצמן, אלא אם הם הגיעו להסכם עם ערוץ 1 שהסכים לתת להם לשדר. קשה לי להניח שערוץ 1 יעשה הסכם כזה עם ערוץ 2... 2. לראשונה מאז ברצלונה 1992 המשחקים האולימפיים הם באיזור זמן דומה לזה של ישראל (אפילו זהה לגמרי), והמשמעות היא שהתחרויות יהיו בזמנים נוחים לצופה הישראלי. לא יהיה מצב של שידורים חיים באמצע הלילה או מוקדם בבוקר, ורוב האירועים המרכזיים יהיו בשעות אחה"צ והערב.

alonshin

New member
צודק , אבל...

טוב באמת הפעם יהיה קצת יותר נוח מבחינת שעות השידור - מה שאומר פחות תירוצים מצד שני... למרות שדווקא בסידני , התחרויות התחילו בסביבות 11 שעון ישראל והסתיימו ב10 בבוקר , דווקא אז היה לערוץ 1 יותר נוח לפנות שעות שידור. מה , עכשיו הם יבטלו את ערב חדש (או שאר התכניות שיש להם, אני לא ממש עוקב...) לשבועיים בשביל התחרויות? נחיה ונראה... אני רק מחכה לגמור כבר עם מועדי א' , ואז יישארו לי רק 10 ימים לחכות...

nitsansh

New member
"ערב חדש" זו לא תוכנית של ערוץ 1...

אלא של הטלויזיה החינוכית, שיש לה מספר שעות שידור על אותו אפיק שידור... אני הייתי מצפה שכל שעות השידור, למעט חדשות שאי אפשר בלעדיהן, יוקדשו לשידורי האולימפיאדה... ייתכן גם מצב שישתמשו בערוץ 33 כדי לשדר 2 אירועים במקביל, כפי שעשו ביורו 2004 במצב של 2 משחקים בשעות מקבילות. סביר להניח שיהיו כמה מהדורות של תקצירים... כנראה אחת אחה"צ או לפנות ערב, אחת לאחר סיום התחרויות בלילה, ועוד אחת בבוקר למי שהחמיץ את מהדורת הלילה... שידורים חיים יהיו מ-9-10 בבוקר עד סביבות חצות...

לא יודעת מה רמת האנגלית שלך

אבל אני כל 4 שנים נעה בין ערוץ 1 ליורוספורט (ואיך נבהלתי כשראיתי שהורידו את את הערוץ.. למזלי החזירו)

למעלה