שיואו מי פאקינג גאד!!!!!!!!

פלאפאל

New member
שיואו מי פאקינג גאד!!!!!!!!

דנטארתורדנט יא בהמה!!!!! מה עבר לך בראש בדיוק כשלא אמרת לי כלום?!?!!?? הלוואי ופרופסורים לספרות ינתחו אותך למוות כמו שעשו לביאליק
אני מרגישה כה נבגדת. כיעור ;( ואני כבר שבוע מסתובבת ותוהה מה לעזאזל קורה והכל, ואת ככה, לא אומרת לי כלום! שימותו כל האימואים
אני הולכת לחתוך ורידים בגללך, תראי מה עשית לי!!!! ועכשיו תראי כמה אנשים יסכימו איתי, בערך כמו האנשים שמסכימים שההוא ממש עצוב!

דג מלאך

New member
../images/Emo45.gif ההיא למעלה מה זה חכמה שבא לי למות!

אני הולכת להתאבד אין יותר טעם לחיי יא מעפנים

אני הומו אימו ואני מסכים!!!

יש לי מצלול בשם וזה מדגיש את היותי מסכן ואומלל ובוכה על חיי הקשים! תשאלו אפילו את אבן גבירול! מה זה הזילות הזאת
(תכנסי לכרטיסישי, הוא ישעשע אותך נראהלי)

never where

New member
אפילו המוח האפל והמעוות שלי מסכים!

יאללה ניל גיימן, הכי אימו בעולם! *נסקלת למוות* *הולכת לרצוח כמה אנשים ואז לחייך חיוך פסיכוטי ואפל ולחכות שאת-יודעת-למי-אני-מתכוונת תתחיל לצרוח בהיסטריה לבכות מהתרגשות לטעון שזה הדבר הכי מושלם שהיא ראתה בחייה ולעשות HV חהחה-את-היחידה-פה-שיודעת-מה-זה*

FtLouie

New member
|מיאו||שמן||אימו| אהההה אני יכול למות

מרוב הבגידה

אפילו אובססיות עבר כמוני באות להשתאות עלייך;(

שיט, להשתאות לא מתאים הנה. תחליפי את זה ללהידהם. תראי אותי אני בוכה ואפילו ג'ולי המעפנה לא יכולה לעודד אותי
מאיה יא גרועה איך עשית לי את זה קרעת את ליבי

פלאפאל

New member
רואה, כל העולם מסכים איתי.

עשינו הצבעה דמוקרטית לפי הערכים החינוכיים עליהם גדלנו ולמדנו לא לשנוא חריגים והגענו למסקנה שיצאת לא בסדר. הוכרזת רשמית כלחם רגל. עכשיו לכולם מותר להצביע עלייך ולצחוק. נדפקת
אות קיין יהיה עלייך לנצח נצחים מואהאהאה.

פלאפאל

New member
ואפילו כתבתי פאנפיק כדי שתביני אותי!!!!

יום אחד מאיה המגניבה הלכה ברחוב, ואז פתאום היא ראתה את ביל! ואז היא צרחה "שיואו, ביל!" אבל אז היא ראתה שהיא התבלבלה וזה בכלל תום הם תאומים אז הם נראים אותו דבר חחח... אז היא ישר תיקנה את עצמה וצרחה "שיואו, טום!" היא ישר בדקה שהיא לובשת את כל הבגדים המתאימים - חולצה יפה מדהימה מפעימה שהיא קנתה בשקל וחצי בשוק ומחוך שבמקרה לגמרי היה עליה ודחף את הציצים שלה למעלה והעלים לה את המותניים והיה מה זה נוח שחבל על הזמן ותיק-גיטרה שבדיוק התאים כי הוא מנגן על הגיטרת בס ומיליון וחצי צמידים וקיצר היא הייתה כוסית על! אבל אם היא לא חשבה ככה... היא חשבה שהיא רגילה לגמרי, למרות שהחברות שלה אמרו לה שהיא פצצת על!!!1 ואז תום הסתכל עליה ואמר "את פצצת על!!!1" והוא ישר דפק לה נשיקה כזאת שהיא כמעט מתה! והוא התגייר בשבילה והתחתן איתה! אבל אז ביל נכנס לבית חולים! ותום הרגיש כל כך רע שהוא הלך וסתם מצא מישהי ברחוב ושכב איתה... ומאיה המגניבה כל כך נפגעה, שהעובדה שעכשיו היא אישה עשירה ויפה ומצליחה וקיצר לא צריכה אותו יותר לא הזיזה לה! אז היא צרחה וברחה, אבל כשהיא עברה את הכביש דרסה אותה משאית. תום ישר לקח אותה לבית חולים (הוא בחור מאוד ישיר אם לא שמת לב) והיה כלכך עצוב שהוא שם אייליינר שחור ועכשיו כולם חשבו שהוא ביל חחח... ואת מאיה המגניבה הכניסו לתוך חדר ניתוח דחוף מאוד כי היה לה HV חמור במצב מתקדם והיה צריך להוציא לה אותו! הרופאים כבר ממש התייאשו ויצאו החוצה לחפש את בעלה... והם לא מצאו אותו אז הם הלכו לביל ואמרו לו "תשמע ביל" והוא ענה להם "סמעק אני לא ביל אני טום" והם אמרו לו "לא אתה ביל יש לך אייליינר שחור" והוא אמר להם "גם לג'וני דפ יש אייליינר שחור אז מה" והם אמרו "אההה אז אתם בכלל שלישייה?" ואז גיאורג בא וירה בהם כי הוא מאוהב בו בסתר והוא לא יכול היה לראות אותו סובל, ואז הוא התאבד כי הוא לא רצה להיות רוצח חחחח. קיצר מאיה התעוררה וראתה מישהו יושב בכיסא לידה והיא אמרה לו "ביל איפה תום?!" והוא אמר לה "סעמק אני טום!!~@!@$#@%@#@~!@~" וקפץ מהחלון מעצבים. ואז לא היה שם אף אחד שיחתום למאיה על הגבס חחחחחהההחחחחחחההההההה!!!! כל החברות שלי אמרו שזה הדבר הכי עצוב שהן קראו בחיים שלהן!!!! והן כמעט בכו כשהן קראו את זה! גם יש לי ידיד אחד שהוא מה זה גבר והוא בכלל לא מודרני או משהו והוא ממש בכה כשהוא קרא את זה!!! זה ממש מעומק ליבי!

sweet shir

New member
לא קשורה, אבל....

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!! ענק!!!!! |משתחווה|

Billy Shirs

New member
לא היה לי כח לקרוא את ההודעה שלך,

אבל את צריכה להיות אדומה בפורום.

יא הומואית!

זה קרה רק ביום חמישי! זו לא אשמתי שלא התחברת! חיכיתי לך ורציתי שאת תהיי הראשונה שתדע אבל לאאאא לא נאה לך להתחבר!

פלאפאל

New member
הומואית מתן >>

יש לי מתכונת מה לעשות ;( אבל כל השבוע חיכיתי לדבר איתך וללללאאאאאא, את לא יכולת להתחבר, יש לך אחלה תירוץ שבעולם, הצבא לא מרשה לך! גםכן... חיל אוויר, אני יודעת שיש לכל אחד מכם מחשב פרטי בחדר (על כיסוי המיטה "ולי אפילו אין מיטה!!!@#~!") לכי לכי תשבי עם רמוס ותשתי שוקו
(יאא הנוסטלגיה D:)

את רצינית?!

כמעט כל יום הייתי בבית השבוע!!!!! זו את שלא התחברת!!! וגם פירמטנו את המחשב. המ.

פלאפאל

New member
נו יש לי מתכונת

וכשכן הייתי את היית באמצע מבצע פירמוט מרגש ומסעיר ולא יכולת להתפנות אליי. אבל המתכונת מחר ואז אני אהיה חופשייה. עד הבגרות

למעלה