שיטת ריפוי על פי הרמבם?

yofiel

New member
שיטת ריפוי על פי הרמבם?

מיכל , האם את יכולה לפרט בקשר לשיטת הריפוי על פי הרמבם? אני מרפא , ותמיד שמח לשמוע על עוד שיטה , אם תוכלי לפרט על העשבים שבהם אפשר להשתמש? אני חושב שזה נפלא שאפשר לשלב את העידן החדש עם סודות היהדות העתיקים אני לא אדם דתי , אך אני חושב שיש ליהדות מה להציע לנו , ברגע שאנחנו מודעים למה שאנחנו עושים , ולא עושים זאת בצורה עיוורת. בנוסף אני רוצה להמליץ על ספר נפלא שיצא יחסית לאחרונה , לכל מי שנמצא בדרך האור - הסודות האבודים של אטלנטיס. למרות השם המפוצץ , עיקר הספר הוא לא על אטלנטיס , אלא על מודעות ואהבה. בברכת אור ואהבה יופיאל המלאך

michalmandel@

New member
הרמב``ם

יופיאל יקר! קשה לפרט על רגל אחת מה היא שיטת הריפוי על פי הרמב``ם. זה משהוא שעליך ללמוד ולהתנסות על עצמך. הייתי שמחה לנסות לארגן קבוצה של מטפלים ולא משנה לי מאיזה תחום הרי כולנו מרפאים בעזרת אותו כח אלוהי. אנחנו רק צינור שמעביר אנרגית ריפוי.רק אז אוכל לשאת את דברי בצורה יותר מדויקת וממוקדת חוץ מזה לא אני היא המדריכה, אלה צאצאית ישירה מהמשפחה של הרמב``ם. המומחית במדינה רק היא תוכל ללמדך. אשמח לקשר בין שניכם במידה ותפנה לדואר האלקטרוני שלי. הרמב``ם היה המרפא הגדול והמפורסם ביותר שהיה לעם היהודי. הוא טיפל במלך ספרד ובכך הציל את עורו ונשאר בחיים. הרמב``ם עבר בכל העולם במאה ה12. אל תשאל אותי איך הוא עשה זאת משום שאין לי תשובה. יתכן שעבר מדינה מדינה ברגל או שהשתמש בכלי שיט. עובדה שישנן עדויות שהיה אצל האינדיינים בארצות הברית. ישנם עדיות שטיפל באבירים שנפלו למחלות חשוכות מרפא והגיעו לרודוס שביוון. עדויות לנוכחות מצאתי במרמריס שבטורקיה ואני בטוחה שבקרוב כשאגיע לאיטליה אמצע גם שם. ספרו לי ששמו התנוסס בחדרי חדרים גם בכנסיות ומנזרים. גם להודו הוא הגיע והשאיר את חותמו. ברור שעם נציגי האסלם לא היתה לו בעיה לדבר מכוון שהוא נולד בספרד. כך שבאמת הוא היה מרפא כלל עולמי. המוטיב שהוביל אותו היתה הפשטות. וכל בני אדם שווים לא משנה דת לאום גזע ומין כולם קבלו את עזרתו. העזרה התבטאה כנראה בטיפולים אנרגטיים כעזרה ראשונה וניקוי הגוף בעזרת צמחי מרפא. המוטיב הנוסף שהנחה אותו הוא שהדומה ירפא את הדומה. וכלל שלישי: צבע גורם למחלה ומחלה גורמת לצבע. לך עם שלושת הכללים האלה עשה שעורי בית ויפלו לך תובנות רבות. בהצלחה מיכל.

למעלה