שיידי, אין השבוע שירשור אירועים?

xXx Shiraz xXx

New member
~הגבלת גילאים~

טוב, סליחה שיידי שפתחית את זה באשכול חדש אבל בשרשור אירועים אף אחד לא ענה לי... באירועי birthday bash של בוב מארלי, יש הגבלת גילאים? הבנתי שיש מסיבה אחת ב6 לחודש, בירושלים ומסיבת ב8 לחודש, בתל יצחק... מישהו ? תודה

DuBsYs

New member
שישי ה2.2 Roots&Culture בלבונטין7

ביום שישי ה- 2.2 Zvuloon Dub System ו Gan-Jah Vibes Sound חוזרים ללבונטין 7, במסיבה תהיה הופעה חיה של Zvuloon Dub System, הרכב של 8 נגנים שמנגן לייב דאב ורגאיי וסט של רגאיי ודאב שורשי עם יגאל Gan-Jah Vibes Sound (חוד המחט ו- 106 FM.) בהופעה יתארח: ברק Skunkride על האפקטים יום שישי, 2.2, 23:00-חצות 15ש"ח, 30 ש"ח אחרי.

DuBsYs

New member
עדכון חשוב!!!../images/Emo145.gif

עדכון חשוב, בהופעה לא יתארח MC Goga כפי שמצוין בהזמנה אלא SoulJahMan !!!!

REL YESAYA

New member
TO THE WITH A MAR SOUND!!!!!!!

יום רביעי הקרוב 7 לפברואר איימר מתארחים במקסים... החל מ11 סטריקלי דאנסהול מיוסיק!!! 20 שח לפני חצות 30 שח אחרי!!!!!!!!!!!!!!! קינג ג'ורג' 48 תל אביב! BLESS

lebellll

New member
2.2 קאשי בהופעה +מחווה לבוב מארלי

הגלאקטיקוס בשיתוף אירגון הרגאיי הישראלי & Bob Marley Official Fans Club גאים להציג: Friday 02.02.07 Open Gates: 23:00 RastaFarai Carnaval מסיבת אזכרה לאליל הרגאיי Bob Marley R.I.P 1945 - 1981 כולנו זוכרים את יום הולדתו! 08.02! ובמיוחד לערב זה אמן הרגאיי-היפ הופ הכי חם בארץ ק*א*ש*י ב*ה*ו*פ*ע*ה*! אמן הראסטות הכי חם בישראל על כל הלהיטים: יוצא החוצה, בואי ניקח דברים, הללויה, מאיה מאיה מגיע להשמעת בכורה של חומרים חדשים ומטורפים בהופעה שתזיז לכם כל חלק בגוף בשיתוף Dj Alarm מגיש תוכנית הרדיו החיבור ואלוף הפרייסטייל הישראלי לשנת 2006 Zoo- B Hall: Dj Lior Rasta Gala Hall: Dj Vivosh And Then.. After Reggae!!!! רצוי להצטייד בת.ז For Info :0509988110 Link: http://img299.imageshack.us/img299/7362/221210651cd.jpg http://img299.imageshack.us/img299/9009/154224681rr.jpg לרשימות ופרטים נוספים- 263693052 0545250452

Lagzieli

New member
אבל איפה זה נמצא המסיבה הזאת../images/Emo35.gif

זה לא חשוב?

נדב88

New member
זה נמצא במועדון הגאלה

שליד חיפה.... גילאים צעירים עד כמה שאני יודע...

Carcass

New member
בלי להיות בוטה יותר מדי..

הוא דרעק של זמר,לא יושב על הקצב של עצמו ומופיע עם פלייבקים של עצמו. אמרתי את זה גם לפני וגם אחרי שראיתי תו בבלס דה צ'ילדרן ולא יודע למה התחילו "להכניס" תו לסצינה של הרגאי פתאום,כי יש לו דרדז?... אבל זאת רק דעתי.

Dtiup

New member
זה בסדר

גם הגאלה לא משהו בכלל.. האמת שאפילו גרוע, יללדים בני 14 באים לשם. מוזר שאלארם בא לשם.

xXx Shiraz xXx

New member
הגאלה מוכתר כמועדון של פריקים

סליחה על הסטיגמות אבל באמת... במסיבות נוער, אם אין לך אולסטאר אתה לא נכנס אם יש לך שרשרת זהב מתחת לחולצה, תה מוגדר כערס והסלקציה מעיפים אותך לכל הרוחות אם את בחורה עם חצאית שקצרה יותר מגובה הברך, את שרמוטה ומכניסים אותך רק כי את בחורה

Dtiup

New member
אני מודע לדברים האלו

והכל אכן נכון. בקשר לפלייליסט שלהם -הוא פשוט ל-א משתנה, אותו פלייליסט מ 2003

bigm2

New member
קצת הגזמת

עם הסטיגמות, אבל בשורה התחתונה את צודקת. בגלל זה למסיבות כאלה הולכים עם כובע קיבוצניקים כזה, ואז נכנסים לפני כולם. אבל בלי קשר, מקום נחמד. ואת השנאה לקאשי בשירשור הזה אני ממש ממש לא מבין, מזה משנה אם הוא רגאיי או לא? אחלה של זמר, עם המון המון אנרגיות טובות בהופעות.

למעלה