שיידי, אין השבוע שירשור אירועים?

B r a n j a

New member
חברים זאת הולכת להיות מסיבה..

מטורפת.. רגאיי בטירוף במסיבה עצמה, הכניסה לגילאים 16 ומעלה בהצגת תעודת זהות בלבד! מועדון הגאלה מתחם הנמלה צומת קרית אתא אלארם מתקלט והוא מלך שלא נדבר על קאשי שיתן הופעה קצרה ורגאי יזרום שם כל הלילה.. כניסה ב-40 ש"ח בלבד ברשימת ההנחות לפרטים בואו לפרטי או באייסי 172576834

שלום אנשים! [=

מה שלומכם? אני מחפשת מסיבות והופעות לכבוד היומולדת של בוב (ושלי! האהאהא!) אתם יכולים לכתוב לי על איזה אתם יודעים? תודה רבה! [= יומקסים

יומולדת לבוב!! 8.2 תל יצחק

=] לפרטים וכרטיסים, אנשים מאיזור ר"ג ת"א והסביבה, מוזמנים לצלצל =] נועה- 0547-345552

גאיה 14

New member
לכל אוהבי הרגאיי והמוסיקה האפריקאית

מסיבה אפרו רגאיי ב"שמרלינג" כפר ויתקין. חמישי הבא 8.12.07 DJ יאנו, שירי פעמוני וחיים לרוז ועוד אומנים.. משהו לפנים. כדאי להיות בעינינים.... לפרטים. יעל שרוני- 0526494952 אילן תאנה- 0522323911

הייתה לי נבצרות זמנית מהפורום...

זה לא נותן לאף אחד כאן את הזכות לזרוק זין! חברים, אתם רואים שאין שרשור אירועים - תפתחו אחד! מה הבעיה הגדולה? אחזור מחר עם כוחות מחודשים...

BENG

New member
קצת פרטים על יום חמישי הבא 8 בפברוא

כאמור יום הולדת לזכרו של בובב מארלי בתל יצחק פרטים בstreetmusic.co.il מחיר כרטיסים 80 ש"ח בקופות 100 ש"ח ומספר כרטיסים מוגבל לכן אני בבאזור תל אביב נגיש במהלך השבוע בבכל אזור המרכז 0544777835 0577539012 יפתח

Sowah

New member
אז ככה, בזמן ש...

בזמן שהייפיי מפנק את הפצ'ולי בסט EARLY ו STUDIO ONE, ובזמן שריאלטי ופאדא איימאר על המטוס מניו-יורק לתל-אביב (יצאו מגמ'ייקה בסביבות 10:00 הבוקר..) אני וטאבבבזז מתארגנים לקראת עין חרוד (מאוחד!) מחר (בעצם מה אני מדבר.. היום!) בדיוק קיבלתי SMS מריאליטי (אני מצטט) : "דפקנו הופעה של 20 דקות בWEDDY WEDDY ! עם STONELOVE (כל הצוות במקום) ELEPHANT, DON MAFIA ועוד מאות מעריצים חדשים - טירוף מוחלט !!! - יש וידאו !!" אני לא חושב שאני צריך להוסיף בנושא, אז את איימאר סאונד (בהרכב מלא) תוכלו לראות הערב בקיבוץ עין חרוד (עדיין מאוחד!) בסט חגיגי גם לכבוד ט"ו בשבט וגם לרגל החזרה מג'מייקה. מדובר בערב סולו של איימאר, מאוד מיוחד, אנחנו בד"כ מגיעים לנגן שעה-שעתיים, פה מדובר בסט של 6 שעות (!!) SOLO, החל מהFOUNDATION ועד לHARD CORE, קדימה - בואו קצת צפונה, DIFFRENT VIBES, צאו מהעיר.. הפתעות - יהיו. ספיישלים חדשים - יהיו. אתם - תהיו. SOWAH SEH SO. פרטים אפשר גם בMYSPACE

PsyHost

New member
../images/Emo47.gif פצצה| ../images/Emo101.gif ../images/Emo124.gif ../images/Emo88.gif

התקוה 6

New member
הערב!!!!התקוה 6 בבארבי כפר סבא!!!!!

חוזרים לבארבי כפר סבא!!! מסע ההופעות ממשיך לקראת צאת אלבום הבכורה! מכירת הכרטיסים החלה: איזור הרצליה, רמת השרון: מאיה- 0528503936 איזור כפ"ס, רעננה, נירית, הוד השרון: עידן-0544797956 אתר הבית של הבארבי:http://www.barby.co.il/ מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 40 ש"ח מחיר כרטיס בקופות הבארבי בערב האירוע:50 ש"ח פתיחת דלתות בשעה 22:00 לפני ואחרי ההופעה: JAHMIR SOUND

למעלה