שיימלס 11X04🍻👨‍👩‍👧‍👦

didalf

Well-known member
שמחה לבשר שאחרי הפסקה ארוכה ומציקה היום יש פרק!||זורו|

didalf

Well-known member
לגאלגרים יש שכנים חדשים - משפחת מילקוביץ'|חבול| שעברו מכמה בתים לידם סה"כ לבית הצמוד להם ומשומה האדם שזה הכי מפריע לו זה דווקא פרנק. (וליאם). כאילו הם באמת גרו רק כמה בתים משם כל החיים זה קצת מוזר שהם מתייחסים אליהם כמטרד חדש בשכונה. ואלוהים ישמור כמה מהם יש???
לפחות טרי כבר לא מנסה לרצוח את מיקי. סתם קורא לו "בן לשעבר" פלוס עוד כמה קללות. פרנק רוצה לצאת למלחמה אבל לאף אחד אין כוח אליו כולל שני המילקוביצ'ים שחצו את הגדר לצד הגלאגרי. חח הצחיק אותי כשפרנק מגייס את כולם למלחמה וסנדי מזכירה שהיא מילקוביץ' ומיקי גם, אז פרנק "גם במלחמת האזרחים היו דרומיים שנלחמו עם הצפון":-D וגם נראה לי פעם ראשונה בערך ב11 שנים שיש למיקי דיאלוג כלשהו עם פרנק.
כדי להגזים ממש הם גם תולים דגל קונפדרציה ענקי ועכשיו זה גם מטריד את וי וקווין נרתם למאבק. חייבת לציין שיחסית לאנשים האלה מיקי יצא הרבה יותר טוב ממה שאנחנו נותנים לו קרדיט:-D
פרנק מנסה לגייס את האחים המוסלמים לעזור לו והם מסכימים בשביל ליאם, אבל נבהלים מידי כשמדובר במילקוביצ'ים. אחרי זה פרנק מציע להשתמש בהם שוב - סימנים של אלצהיימר אני אומרת לכם!!!
הם מנסים תוכנית חדשה, קווין אמור להסיח את דעתם עם שריפת סמלים בזמן שליאם ופרנק פורצים לבית ומנסים להוכיח שטרי מתעלל בזקנה בעלת הבית. קצת מוגזם נראה לי שיש שם גם מסכה של הקלאן. מצד שני ראינו מה קורה השבוע בארה"ב אולי כלום לא מוגזם מידי|תוהה| כשליאם הגיע לזקנה הייתי בטוחה שהטוויסט יהיה שהיא גם גזענית ותצא עליו דווקא ואז זה התחיל כאילו לטובתו כשהיא אומרת "טרי הוא חיה" אבל אח"כ כמובן המשיך שטרי הוא חיה במיטה|פנים||פנים| למה לא מביאים את השוטרת העצבנית של קארל שתפטר מהם? היא לא פוחדת מכלום זאת!

קארל מצטיין הפרק איזה חמוד|מאוהב| הוא והשוטרת המניאקית ממשיכים להסתובב בעיר כשהעבר של קארל והמקום שבו הוא גדל סופסוף מתנגש עם היותו שוטר. הם פוגשים דראג קווין (?) שמוכרת סיגריות שמכירה את ליפ ואת השכונה וקארל מתחבר איתה קצת אבל השוטרת מגרשת אותה.
אח"כ הם עוצרים סוחרי סמים או משהו ואחד מהם חבר של ווייט בוי קארל מהכלא. קארל מרגיש לא נעים במיוחד כשהשוטרת שותלת ראיות על חלק מהאנשים שלא התעסקו בכדורים וכפרעליו מצליח לשכנע אותה להשאיר את סולו כי סוחרי סמים שיבואו במקומו יהיו מסוכנים יותר והוא תורם לשכונה.
ואז הם עוברים שוב ליד הדארגית שמוכרת סיגריות והפעם השוטרת מניאקית אליה ממש. היא מפזרת את הסיגריות על הרצפה ודורכת עליהן ואז גם משפילה אותה ולוקחת את השמלה והפאה. וקארל מרגיש רע אבל גם לא מעיז לעשות כלום. ואז בערב הוא בא אליה שוב ומחזיר את לה את הפאה והשמלה יאוו נסיך|מאוהב| הוא כזה ילד טוב|לב|
לא הבנתי רק מה הקטע למכור סיגריות אלה סתם סיגריות רגילות? כאילו יש בכל מכולת מה הקטע?

ליפ ותמי בכלל בעולם אחר כשהם פוגשים מורה של תמי מהתיכון ומסתבר שהיא יצאה איתו8-* ליפ קצת מוטרד וקצת משועשע וקצת כועס. הלוו שמישהו יזכיר לו שהוא שכב עם המרצה שלו בקולג'! תמי חושבת שהיא הייתה בוגרת לגילה אבל כשהוא מגיע לבקר שוב עם ארוסתו הקטינה וטפ היא מבינה שהוא פדופיל. הקטע הכי חמוד הייתה השיחה שלה עם ליפ בסוף כשהוא החזיק לה את הידיים ואמר לה דברים חמודים. הם חמודים ביחד|לב|

אוקי לצערי אני נוטה טיפה יותר להסכים עם ניק לגבי דבי היא קצת מגזימה שהיא דוחפת את פרני לתחרותה זאת שהיא לא רוצה. חשבתי שזה רק תמונה. למרות שעדיין לא הבנתי אם יש פרס כספי ואם כן אז שפרני תתאמץ קצת בכל זאת. דבי ו-וי נכנסות לקרב על התחרות|חבול| עם כל הכבוד לנאום היפה של וי כל שאר המתחרות חוץ מפרני גם היו שחורות אז זה לא כזה לטובת הבת הספציפית שלה. אבל היא משיגה מזה הצעת עבודה?

איאן ומיקי... לפחות לא רבים יותר מידי. מיקי גורר את ליפ לעסקי ביטוח הוויד שלו. איאן לא רוצה שהוא יסתובב עם אקדח כי הוא פושע מורשע. נגיד אוףף לא יכל להוסיף כזה "אני לא רוצה שתהיה בכלא"?? משהו כזה שלא יהיה רק שיפוטי אלא גם על זה שהוא יתגעגע אליו? אתם הורגים אותי. מיקי מסכים לוותר על האקדח ונגרר אחרי איאן לאיזה חנות צבאית שם איכשו שניהם בסוף קונים מדים8-* אהבתי שמיקי הודה שהמשפחה שלו פח זבל "אנחנו אלימים, גזענים והומופובים עם בעיות הגיינה":-D אבל שהוא לא רצה להודות בזה ליד כל הגלאגרים. מסכן הוא מרגיש נחות לידם. ושגלאגרים הם רק דרגה אחת מעל המילקוביצ'ים. (אבל זאת חתכת מדרגה, ליד המילקוביצ'ים הגלאגרים נראים כמו אצולה בלונדון). קווין נותן להם ממש מעט כסף להעביר אבל הם מגלים חווה עצומה של וויד ובחורה שחושבת שהם חיילים ושוכרת אותם לעוד אבטחת סמים, נחמד דווקא. עבודה יחסית רוויחית ואפילו חוקית ועדיין קשורה סמים? גוד פור יו מיקי! ואיאן שסופסוף נראה מרוצה יחסית. עכשיו שיהיה לכם כסף ועבודה תפסיקו לריב???

Lhuna3

Well-known member
קווין אמור להסיח את דעתם עם שריפת סמלים
זה היה מצחיק כשהם כזה דווקא רציונליים ולא נעלבים מזה :-D

קצת מוגזם נראה לי שיש שם גם מסכה של הקלאן.
כן, היה שם את הכובע הזה שהוא הרים. מסכן ליאם. תכלס בשבילו זה ממש מפחיד לגור ליד כאלו.

כשליאם הגיע לזקנה הייתי בטוחה שהטוויסט יהיה שהיא גם גזענית ותצא עליו דווקא
גם אני.

כשהיא אומרת "טרי הוא חיה" אבל אח"כ כמובן המשיך שטרי הוא חיה במיטה
ewww זה היה כזה מוגזם :sick:

הם פוגשים דראג קווין
זה דראג קווין? כלומר היתה פיאה כמובן, אבל היא בכל זאת בבירור אישה... טוב זה לא מה שמשנה בכל מקרה.

והפעם השוטרת מניאקית אליה ממש
וואו איזה איומה השוטרת הזאת, היא מוגזמת לחלוטין, הם הולכים עד הסוף עם המסר של המשטרה זה כוחות הרשע.
זו סצינה נוראית שהיא מפשיטה אותה.

ואז בערב הוא בא אליה שוב ומחזיר את לה את הפאה והשמלה יאוו נסיך
לא יודעת אם הוא נסיך חחחח אבל כן זו היתה סצינה מאוד מרגשת בסוף, כמעט דמעתי קצת.
(רק למה היו צריכים שניה אחרי זה על הכתוביות להרוס לי את זה עם פרנק שומע את הצעקות של מילקוביץ' והזקנה |חבול|)

לא הבנתי רק מה הקטע למכור סיגריות אלה סתם סיגריות רגילות? כאילו יש בכל מכולת מה הקטע?
האמת גם אני לא הבנתי בדיוק. אולי היא מוכרת בזול יותר כי זה גנוב או משהו.
הלוו שמישהו יזכיר לו שהוא שכב עם המרצה שלו בקולג'!
:-D חחחחח לא זכרתי גם! אבל לא אותו דבר כי הוא היה בגיר.
כן זה היה קטע יפה באמת כשהיא מבינה שהוא ניצל אותה בעצם.

אוקי לצערי אני נוטה טיפה יותר להסכים עם ניק לגבי דבי היא קצת מגזימה שהיא דוחפת את פרני לתחרותה זאת שהיא לא רוצה. חשבתי שזה רק תמונה. למרות שעדיין לא הבנתי אם יש פרס כספי ואם כן אז שפרני תתאמץ קצת בכל זאת. דבי ו-וי נכנסות לקרב על התחרות|חבול| עם כל הכבוד לנאום היפה של וי כל שאר המתחרות חוץ מפרני גם היו שחורות אז זה לא כזה לטובת הבת הספציפית שלה. אבל היא משיגה מזה הצעת עבודה?
די נו מה את מסכימה עם ניק עכשיו? |שפם|
ברור שהוא ישפוט את זה לחומרה. נכון, פרני לא רוצה וזה מיותר וטיפשי, אבל בואו, זו לא התעללות או משהו, זה סתם שטויות.
נראה לי גם באמת שוי הולכת לקבל הצעת עבודה מכובדת!
מזכיר לי שפרנק היה פעם בתפקיד דומה, לא?

ליד המילקוביצ'ים הגלאגרים נראים כמו אצולה בלונדון
:-D לגמרי.
קווין נותן להם ממש מעט כסף להעביר
:-D קרע אותי קווין הזה...

didalf

Well-known member
זה היה מצחיק כשהם כזה דווקא רציונליים ולא נעלבים מזה :-D
חחחחחח כן. אבל לא מרגיש לי אמין האמת:-D

כן, היה שם את הכובע הזה שהוא הרים. מסכן ליאם. תכלס בשבילו זה ממש מפחיד לגור ליד כאלו.
כן מסכן:-(

זה דראג קווין? כלומר היתה פיאה כמובן, אבל היא בכל זאת בבירור אישה... טוב זה לא מה שמשנה בכל מקרה.
מה זה היה בבירור גבר היה לו קול גברי. וזה גם מה שהשוטרת רמזה/אמרה לא?

(רק למה היו צריכים שניה אחרי זה על הכתוביות להרוס לי את זה עם פרנק שומע את הצעקות של מילקוביץ' והזקנה |חבול|)
יאוו נכון???|חבול|

ברור שהוא ישפוט את זה לחומרה. נכון, פרני לא רוצה וזה מיותר וטיפשי, אבל בואו, זו לא התעללות או משהו, זה סתם שטויות.
כן זה לא התעללות. גם דבי פשוט קצת סתומה כאילו בטוח יכלה למצוא דרך להלביש את פרני יפה בצורה שלא נראית כאילו הקיאה עליה ברבי, ואז פרני הייתה משתפת פעולה יותר.

מזכיר לי שפרנק היה פעם בתפקיד דומה, לא?
היה פעם שהוא היה דובר בעד הומואים ואז נגדם|תוהה| וגם פעם שהוא עזר לקדם איזה אחד לבן לתפקיד בכיר בעירייה או סנטור? ואז הסתבר שההוא פדופיל. לאדעת אם לזה התכוונת.

:-D קרע אותי קווין הזה...
חחחח כן איזה טמבל הסתובב בכל המטבח והביא כמה דולרים מהכיס בסוף:-D

Lhuna3

Well-known member
מה זה היה בבירור גבר היה לו קול גברי. וזה גם מה שהשוטרת רמזה/אמרה לא?
השוטרת באמת רמזה משהו כזה, אבל אני פשוט לא רואה איך זה יכול להיות גבר (וגם אין לה קול של גבר לדעתי)
shameless.png

ניק, מה עמדתך בנושא?
וזה מזכיר לי שבסוף לא קיבלנו תשובה לגבי התינוק או העובר של קאמי, אחותה של תמי...

דרך להלביש את פרני יפה בצורה שלא נראית כאילו הקיאה עליה ברבי
:-D:-D לגמרי.
היה פעם שהוא היה דובר בעד הומואים ואז נגדם|תוהה| וגם פעם שהוא עזר לקדם איזה אחד לבן לתפקיד בכיר בעירייה או סנטור? ואז הסתבר שההוא פדופיל. לאדעת אם לזה התכוונת.
אני בעצמי לא יודעת, אבל כן כנראה שהתכוונתי לאחד מאלו חחח

didalf

Well-known member
השוטרת באמת רמזה משהו כזה, אבל אני פשוט לא רואה איך זה יכול להיות גבר (וגם אין לה קול של גבר לדעתי)
shameless.png
כן זה באמת יותר מידי ציצי גם בשביל מאן בובס.
אולי טרנס אז? כי כן היה לה קול גברי.
וזה מזכיר לי שבסוף לא קיבלנו תשובה לגבי התינוק או העובר של קאמי, אחותה של תמי...
הא וואלה|תוהה|

didalf

Well-known member
במקרה ראיתי את הסוף של המרדף והייתה שאלה "באיזה סדרה מככבת משפחת גאלאגר"!!!|זורו|
כמובן שצעקתי מיד על הטלוויזיה "שיימלס!!!!!!" בשמחה אבל גם הצייסרית וגם המתמודדים לא ידעו. פחונים|שפם|

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגאלגרים יש שכנים חדשים - משפחת מילקוביץ'|חבול| שעברו מכמה בתים לידם סה"כ לבית הצמוד להם
אני לא מבין מאיפה הבאת שהם היו מרחק של כמה בתים מהם. אף פעם לא קיבלנו רושם שהם כל כך קרובים. היו המון אינטראקציות במהלך השנים ותמיד ללכת אל המילקובצ'ים היה להגיע לאזור אחר. נניח בעונה 1 כשאיאן מתחבא מהם הוא לא חושש לצאת מהבית, אבל הוא חושש כשהוא מתקרב לבית שלהם.
הם היו במרחק שאפשר ללכת. אבל יש המון אנשים שגרים במרחק של 15 דקות הליכה ממני שאני לא רואה לעולם.
ומשומה האדם שזה הכי מפריע לו זה דווקא פרנק.
כאילו גם ליאם ואחר כך גם ורוניקה וקווין.
אבל זה בהחלט הזוי עד כמה זה מפריע לפראנק.

*מה שמעניין אותי זה שהבית בשכנות לגאלגרים הוא בית עם היסטוריה. איכשקוראיםלו (סטיב) קנה אותו בשביל לגור עם פיונה. אבל אז השוטר הבלונדיני קנה אותו. ואני לא זוכר מה קרה איתו אחר כך. אני מניח שאפשרי שהזקנה ההיא קנתה אותו מתישהו.
פרנק מנסה לגייס את האחים המוסלמים לעזור לו והם מסכימים בשביל ליאם, אבל נבהלים מידי כשמדובר במילקוביצ'ים.
זה היה מצחיק
אחרי זה פרנק מציע להשתמש בהם שוב - סימנים של אלצהיימר אני אומרת לכם!!!
כן. כבר בפרק הקודם זה הרגיש כמו משהו יותר מסתם שהוא שכח משהו בגלל הסמים. ועכשיו שזה קורה שוב זה בטוח כיוון עלילתי.
הגיוני שלא אלצהיימר (כי זה נדיר אצל אנשים בגיל יחסית כזה) אבל איזשהו סוג של בעיית זיכרון.
כשליאם הגיע לזקנה הייתי בטוחה שהטוויסט יהיה שהיא גם גזענית ותצא עליו דווקא ואז זה התחיל כאילו לטובתו כשהיא אומרת "טרי הוא חיה" אבל אח"כ כמובן המשיך שטרי הוא חיה במיטה
גם אני בהתחלה חשבתי שהיא תתברר כגזענית. אבל ברגע שהיא אמרה שהוא beast ידעתי לאן זה הולך.
למה לא מביאים את השוטרת העצבנית של קארל שתפטר מהם? היא לא פוחדת מכלום זאת!
וואלה, זה אולי יהיה הפיתרון. אם כי אני מניח שהנם יודעים איך טכנית לא להתפס בפשע (וזאת נראה לי סיבה הגיונית לכך שהם לא מגיבים לדברים עם קווין).
אבל השוטרת גם יכולה לשתול להם משהו. (בתקווה שהיא לא עושה את זה רק לבחורים שחורים)
קארל מצטיין הפרק איזה חמוד|מאוהב| הוא והשוטרת המניאקית ממשיכים להסתובב בעיר כשהעבר של קארל והמקום שבו הוא גדל סופסוף מתנגש עם היותו שוטר.
זאת בהחלט העלילה הכי טובה של הפרק. הוא לחלוטין מלאך הבחור הזה.
דראג קווין (?)
אוקי, זאת אישה טרנסג'נדרית. אני לא יודע איך זה לא ברור. ואני לא יודע איך היה לכן כזה דיון ארוך בעניין כשרק בסוף הגעתן לזה.
אח"כ הם עוצרים סוחרי סמים או משהו ואחד מהם חבר של ווייט בוי קארל מהכלא. קארל מרגיש לא נעים במיוחד כשהשוטרת שותלת ראיות על חלק מהאנשים שלא התעסקו בכדורים וכפרעליו מצליח לשכנע אותה להשאיר את סולו כי סוחרי סמים שיבואו במקומו יהיו מסוכנים יותר והוא תורם לשכונה.
זה היה קטע ממש טוב ואני שמח שלפחות בקטע הזה השוטרת הסכימה להתפשר בסוף.
*היה נורא מצחיק כשהבחור אומר לקארל לאסור את אחד הבחורים כי הוא מדבר יותר מידי - אבל לא בקטע של מלשין, אלא שהוא מדבר יותר מידי על סדרות בריטיות :-D (כמובן שאני זועק על כך שמישהו נשלח למאסר בגלל שהואמעריך את הכתר ואחוזת דאונטון)
גם זה נראה לי די פשוט.
היא בטח קונה בbulk ומוכרת לאנשים שרוצים רק סיגריה אחת (כאלו שאין להם בדיוק כסף בשביל חפיסה שלמה, שאומרים לעצמם שאחת תספיק להם ולא רוצים לקנות יותר כדי שלא יתפתו לעשן את כולן מיד)
זאת בדיוק כמו שלפעמים קונים במכולת חבילה קטנה של ואפלים ב6 שקל, בעוד שחבילה שמכילה פי 4 עולה רק פי 3.
ליפ ותמי בכלל בעולם אחר כשהם פוגשים מורה של תמי מהתיכון ומסתבר שהיא יצאה איתו8-* ליפ קצת מוטרד וקצת משועשע וקצת כועס. הלוו שמישהו יזכיר לו שהוא שכב עם המרצה שלו בקולג'! תמי חושבת שהיא הייתה בוגרת לגילה אבל כשהוא מגיע לבקר שוב עם ארוסתו הקטינה וטפ היא מבינה שהוא פדופיל. הקטע הכי חמוד הייתה השיחה שלה עם ליפ בסוף כשהוא החזיק לה את הידיים ואמר לה דברים חמודים. הם חמודים ביחד|לב|
עלילה קטנה ונחמדה על תמי. זה היה נחמד וזהו.
אני חושב שלא היה להם שום אינטראקציה עם מישהו אחר מהדמויות הראשיות שזה מרגיש לי מוזר (ודבר קלאסי לורוניקה וקווין בעבר, ולהם דווקא היו הרבה אינטראקציות הפעם עם הגאלגרים.
הייתה לי קצת תקווה שזה שהמורה ההוא מדבר על שיפוץ ומכירה של בתים יוביל את ליפ להתעניין בזה בתור אפשרות עבודה. זה גם מתחבר עם הקטע שהיה עם בעל הבית בפרק הקודם (אני חושב שזה היה פרק קודם, עברו שבועות). אז קצת התאכזבתי שזה לא היה בכיוון הזה.
*גם אני חשבתי על כך שליפ שכב עם המרצה שלו בקולג'. ונראה לי שהוא קלאסי מקרה לmommy issues. אומנם זה היה כשהוא כבר היה מעל גיל 18 ולא בתיכון, אבל עדיין הבדל לא גדול.
אוקי לצערי אני נוטה טיפה יותר להסכים עם ניק לגבי דבי היא קצת מגזימה שהיא דוחפת את פרני לתחרותה זאת שהיא לא רוצה. חשבתי שזה רק תמונה. למרות שעדיין לא הבנתי אם יש פרס כספי ואם כן אז שפרני תתאמץ קצת בכל זאת.
כן תודה רבה!
וגם עבור כסף לא נראה לי יפה לגרום לבת שלך לעשות משהו שהיא לא רוצה (וכן, ברור שיש הרבה הורים שמרוויחים מלשים את הילדים שלהם בפרסומות וזה באמת נראה לי דבר די מגעיל לעשות באופן כללי, אבל בטח אם הילד ממש לא רוצה)
ברור שזה לא התעללות. בשום שלב לא אמרתי שמשהו ממה שהיא עשתה בפרקים האלו זה התעללות. זה גם לא רע ברמה של הזנחה (שזה הדבר העיקרי שממנו היא סבלה). ברור שהיא יכולה לקחת אותה לתחרות כזאת כל שבוע נגד רצונה ועדיין להיות הורה הרבה יותר טוב ממוניקה או פרנק.
אבל אני לא שופט אותה לפיהם.
אגב, היא גם קוראת לפרני איזה משהו מגעיל כשהיא עם השיער. שנכון שהשיער שלה נראה נורא ואני מבין שהיא לחוצה, אבל זה נראה לי מאוד מגעיל שהיא אומרת את זה ככה בפרצוף שלה.
דבי ו-וי נכנסות לקרב על התחרות|חבול|
ממש התאכזבתי מורוניקה שהיא עשתה את הצעד הראשון בלנסות לפגום בסיכויים של פרני. דבי היא כמעט משפחה שלה אז הרגיש לי מגעיל שהיא עשתה את זה.
על דבי הייתי פחות מתפלא כי היא גם צעירה מאוד וגם נורא ילדותית בכל הנוגע לתחרות הזאת.
*חוץ מזה שאני לא מבין מה היה דחוף לורוניקה לנסות לחבל בסיכויים של פרני כשכבר היה ברור לחלוטין שהיא לא תזכה.
עם כל הכבוד לנאום היפה של וי כל שאר המתחרות חוץ מפרני גם היו שחורות אז זה לא כזה לטובת הבת הספציפית שלה.
וכן, הנאום די מגוחך כשכל כך הרבה מהאחרות היו שחורות.
אבל היא משיגה מזה הצעת עבודה?
כן, ועונה שעברה (או לפניה) היא התחילה לעבוד במכירת תרופות לרופאים.
ורוניקה וקווין עוברים עבודות מוזרות כמעט כמו פראנק.
איאן ומיקי... לפחות לא רבים יותר מידי.
כן, לפחות הם עושים דברים יחד.
ואני מאוד מקווה שהם יתחילו להרוויח כסף טוב ואז הם גם יוכלו להיות שמחים יותר יחד.
אהבתי שמיקי הודה שהמשפחה שלו פח זבל "אנחנו אלימים, גזענים והומופובים עם בעיות הגיינה":-D אבל שהוא לא רצה להודות בזה ליד כל הגלאגרים.
כן, זה היה חמוד.
וואו איזה איומה השוטרת הזאת, היא מוגזמת לחלוטין, הם הולכים עד הסוף עם המסר של המשטרה זה כוחות הרשע.
זו סצינה נוראית שהיא מפשיטה אותה.
גם זה, גם זה שהיא שותלת ראיות. לחלוטין הלכו לכיוון של להראות כמה שוטרים הם מניאקים.
בדיוק ראיתי משהו קומי על כך שאומרים ש2020 הייתה הסוף לעידן השוטר הטלוויזיוני הטוב - שכל מיני דמויות שוטרים אהובים (כמו קארל ווינסלו מאריזה משפחתית) הם משהו של העבר.
לא יודעת אם הוא נסיך חחחח אבל כן זו היתה סצינה מאוד מרגשת בסוף, כמעט דמעתי קצת.
נכון, הוא לא נסיך, הוא מלאך.

*היה קטע שבו דבי אומרת לסנדי שלפחות עכשיו שהמשפחה שלה גרה בשכנות אז היא גרה קרוב אליה. וסנדי עונה שהיא לא גרה איתם כבר ואז דבי שואלת אותה איפה היא גרה. אולי פיספסתי משהו אבל אני לא זוכר שפיתחו את זה יותר מזה.
בכל מקרה אני הנחתי שסנדי פשוט גרה עם דבי.

keren or5

Well-known member
קשה לי כי אני מהטלפון אבל אני עדיין לא מבינה מה זאת אומרת שהיא אישה טרנס. היא נראית לי לחלוטין כמו אישה מבחינה ביולוגית, וגם לבושה כאישה. מה אני מפספסת? זה אישה שנולדה גבר ועשתה ניתוח לשינוי מין? כל הגוף שלה נראה נשי לחלוטין בעיני ולא מנותח. גם גרוגרת חיפשתי ולא מצאתי.
אישה טראנסית (שככה קוראים למי שעתה מעבר מגבר לאישה), יכולה ממש "להיראות אישה" (מונח בעייתי). יש מלא דברים שכרוכים בתהליך שבמעבר, חלק גדול מזה זה לקחת הורמונים שבד"כ גורמים לאדם להיראות לחלוטין כמו המגדר ההפוך, וזה עוד בלי ניתוחים בכלל, וגם לגבי ניתוחים יש כל מיני ניתוחים שאפשר לעשות כדי לשנות מגדר, ולא "ניתוח אחד לשינוי מין" כמו שנהוג לחשוב, למשל חלק מהניתוחים שאנשים טרנסג'נדרים יכולים לעבור זה ניתוח לשינוי פנים (יותר נפוץ אצל טרנסג'נדריות, וזה נקרא ניתוח לפמניזציה של הפנים). אם האישה שראינו בסדרה היא טרנסג'נדרית (בסדרה), נראה לי הגיוני בהתחשב במצב הכלכלי שאפשר להניח שיש לה, יש לה כסף רק להורמונים, אבל גם לקחת רק אותם לחלוטין יכול לגרום לאישה טרנסג'נדרית "לעבור" לגמרי כאישה.

נכון, הוא לא נסיך, הוא מלאך.
why not both? |מאוהב||מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
קשה לי כי אני מהטלפון אבל אני עדיין לא מבינה מה זאת אומרת שהיא אישה טרנס. היא נראית לי לחלוטין כמו אישה מבחינה ביולוגית, וגם לבושה כאישה. מה אני מפספסת? זה אישה שנולדה גבר ועשתה ניתוח לשינוי מין? כל הגוף שלה נראה נשי לחלוטין בעיני ולא מנותח. גם גרוגרת חיפשתי ולא מצאתי.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
*היה נורא מצחיק כשהבחור אומר לקארל לאסור את אחד הבחורים כי הוא מדבר יותר מידי - אבל לא בקטע של מלשין, אלא שהוא מדבר יותר מידי על סדרות בריטיות :-D
חחחחח כן:-D
לאדעת למה אולי כי אני לא פושעת משומה המחשבה הראשונה שלי כשהוא אמר "מדבר יותר מידי" זה שהוא אכן סתם חופר.

היא בטח קונה בbulk ומוכרת לאנשים שרוצים רק סיגריה אחת (כאלו שאין להם בדיוק כסף בשביל חפיסה שלמה, שאומרים לעצמם שאחת תספיק להם ולא רוצים לקנות יותר כדי שלא יתפתו לעשן את כולן מיד)
אה. ואולי היא מוכרת גם לקטינים? (ליפ היה לקוח שלה. רגע עכשיו כשחושיבם על זה הוא באמת הפסיק לעשן?:-0)

הייתה לי קצת תקווה שזה שהמורה ההוא מדבר על שיפוץ ומכירה של בתים יוביל את ליפ להתעניין בזה בתור אפשרות עבודה. זה גם מתחבר עם הקטע שהיה עם בעל הבית בפרק הקודם (אני חושב שזה היה פרק קודם, עברו שבועות). אז קצת התאכזבתי שזה לא היה בכיוון הזה.
כן אני גם קוויתי.

*גם אני חשבתי על כך שליפ שכב עם המרצה שלו בקולג'. ונראה לי שהוא קלאסי מקרה לmommy issues. אומנם זה היה כשהוא כבר היה מעל גיל 18 ולא בתיכון, אבל עדיין הבדל לא גדול.
והוא גם חשב שהוא מאוהב בה ושהוא בוגר לגילו. מה הוא מטיף|שפם| חבל שלא העלו את זה באמת זה היה האפילו יותר חמוד אם שניהם היו מבינים שהם דפוקים בקטע הזה.

כן, ועונה שעברה (או לפניה) היא התחילה לעבוד במכירת תרופות לרופאים.
נכון, מה קרה עם זה?8-*

*היה קטע שבו דבי אומרת לסנדי שלפחות עכשיו שהמשפחה שלה גרה בשכנות אז היא גרה קרוב אליה. וסנדי עונה שהיא לא גרה איתם כבר ואז דבי שואלת אותה איפה היא גרה. אולי פיספסתי משהו אבל אני לא זוכר שפיתחו את זה יותר מזה.
בכל מקרה אני הנחתי שסנדי פשוט גרה עם דבי.
אני גם חשבתי שסנדי גרה אצל הגלאגרים. האם דבי פשוט לא שמה לב שסנדי גרה איתה? זה זה אפשרי בבית הזה:-D

אוסווין

Active member
היי אני ראיתי רק את עונות 6-7, זה רנדומלי אני יודע, אבל אשמח לדבר על כמה שליפ חתיך בקטע לא נורמלי
בהתחלה חשבתי שהוא ממש מכוער, אבל אז
אבל אזזזז ראיתי את האור
ואלוקיי מה זה הדבר הזה

אשמח לשמוע מחשבות

didalf

Well-known member
היי אני ראיתי רק את עונות 6-7, זה רנדומלי אני יודע, אבל אשמח לדבר על כמה שליפ חתיך בקטע לא נורמלי
בהתחלה חשבתי שהוא ממש מכוער, אבל אז
אבל אזזזז ראיתי את האור
ואלוקיי מה זה הדבר הזה

אשמח לשמוע מחשבות
חחחח מסכימה לחלוטין|מאוהב|

הוא גם התבגר ונהיה חתיך יותר עם השנים.
וגם תמשיך למה הפסקת?

didalf

Well-known member
גם היום אין פרק|שפם|
והיום יש ספיישל שמתמקד בליפ. עוד לא החלטתי אם בא לי לראות.

didalf

Well-known member
גם היום אין פרק|שפם|
והיום יש ספיישל שמתמקד בליפ. עוד לא החלטתי אם בא לי לראות.
טוב ראיתי בכל זאת כי אני אוהבת את ליפ וזה לא שיש לי משהו אחר לעשות.

הפעם סיפור המסגרת הוא שפרד לא מצליח לישון כי הוא חולה או משהו וליפ מספר לו את סיפור חייו. הוא כזה אבא חמוד|מאוהב|
האמת יותר אהבתי מהפרק של איאן ומיקי אולי כי את ההיסטוריה של ליפ אני פחות זוכרת בע"פ אז היו יותר דברים שלא זכרתי [או שכאילו זכרתי בזמן הצפיה שכיף להזכר, ולא חרוטים לי במוח]. וגם אני פחות רגישה לעריכה שהתמקדה בדברים לא נכונים לדעתי. למרות שגם כאן התמקדו קצת יותר בבלגן והזניחו כמה רגעים רגשיים חשובים ויפים. למשל הראו רבה מקארן והלין, אבל לא את הקטעים שבו כואב לו על זה שהוא מאוהב בהן והן לא בו. או שהראו את הפרופסור ההוא אבל לא את זה שהוא מת והתגובה של ליפ. או את הפעם שהעיפו אותו מהקולג' והנאום המרגש שלו להם שלא עזר ואיך הוא נשבר אח"כ. אוקי גם את זה הייתי עורכת יותר טוב. וגם כמעט לא הראו את מנדי, חבל.

תמיד כיף לראות קטעים מהעונות הישנות ולראות כמה פיציים הם היו וכמה הסדרה הזאת הייתה אפילו יותר מטורפת בהתחלה. וכמובן שתמיד כיף שמראים את פיונה. אני מאד מקווה שיעשו גם פרק כזה עליה, חסר להם שלא. (ושיערכו אותו כמו שצריך!!! וואי האם יהיו סצנות חדשות שלה בשביל זה???:-0 אולי זה יהיה שהמשפחה תעלה זכרונות על פיונה?)

כמובן שהראו הרבה ממערכת היחסים שלו עם תמי שהובילה לאן שהוא היום. האמת הם התחילו מעפן אבל כיום אני ממש אוהבת אותם ביחד|מאוהב|

ושעשע אותי בסוף על הכתוביות מונטז' של ליפ והסיגריות עם שיר מצחיק על סיגריות:-D

ד"א סייד נוט: דברים שלמדנו כי זכור לי שמתישהו תהינו לגביהם: פרנק יודע שאיאן הוא הבן של אח שלו ולא שלו. הראו סצנה שהם כולם מדברים על זה ליד השולחן. עוד למדנו שאיאן נולד ב96 והוא בן 24-25 כי כשפרנק כועס על מוניקה שהיא שכבה עם אח שלו היא אומרת "עשיתי הרבה PCP ב95" (ואז פרנק כועס עוד יותר: "בלעדיי??":-D). לא הגיוני בעצם איאן צריך להיות גדול יותר לא?8-* טוב כל הגילאים שם זה בלגן. או שכן הגיוני שאיאן היה בן 15 בעונה 1 וכעבור עשור בן 25|תוהה|

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
תודה על התקציר. עושה לי חשק גם לראות, למרות שאני שונאת באופן כללי את הקונספט של פרקי פלשבק. וגם כמו שאמרת, זה לא שיש לי משו יותר טוב...
כמובן שהראו הרבה ממערכת היחסים שלו עם תמי שהובילה לאן שהוא היום. האמת הם התחילו מעפן אבל כיום אני ממש אוהבת אותם ביחד|מאוהב|
לא מצליחה להתחבר לזוגיות שלהם. וזה לא אפילו שיש לי משהו נגדה (אם כי גם אני בהתחלה לא אהבתי אותה, אבל היא מאוד השתפרה והיא ס"כ אחלה עכשיו), ועדיין לא מתפנגרלת על הזוגיות שלהם. פשוט אין שם איזה פאשן או משהו סופר מיוחד שסוחף אותי. וזה טיפה מבאס.

didalf

Well-known member
לא מצליחה להתחבר לזוגיות שלהם. וזה לא אפילו שיש לי משהו נגדה (אם כי גם אני בהתחלה לא אהבתי אותה, אבל היא מאוד השתפרה והיא ס"כ אחלה עכשיו), ועדיין לא מתפנגרלת על הזוגיות שלהם. פשוט אין שם איזה פאשן או משהו סופר מיוחד שסוחף אותי. וזה טיפה מבאס.
אני גם לא סופר מושקעת בהם או מתפרנגלת או משהו. אבל אני חושבת שהם ממש חמודים ביחד. ואפילו קצת מה שאני אוהבת בהם זה שזה לא סיפור אהבה מטורף וסוחף, הם פשוט התרגלו אחד לשניה עד שהם התחילו באמת לאהוב אחד את השניה ולמרות שזה להיפך מכל מה שאני אוהבת לרוב בזוגות אני מוצאת את זה מקסים לגביהם. החיים הרומנטיים של ליפ תמיד היו כאלה מתוסבכים ואיכשהו אני שמחה בשבילו שהוא מצא שלווה כזאת.
אבל כמו שאהבה שלהם היא שלווה ורגועה ולא מסעירה ככה אני מרגישה כלפיהם, חיבה שלווה כזאת.

keren or5

Well-known member
אני גם לא סופר מושקעת בהם או מתפרנגלת או משהו. אבל אני חושבת שהם ממש חמודים ביחד. ואפילו קצת מה שאני אוהבת בהם זה שזה לא סיפור אהבה מטורף וסוחף, הם פשוט התרגלו אחד לשניה עד שהם התחילו באמת לאהוב אחד את השניה ולמרות שזה להיפך מכל מה שאני אוהבת לרוב בזוגות אני מוצאת את זה מקסים לגביהם. החיים הרומנטיים של ליפ תמיד היו כאלה מתוסבכים ואיכשהו אני שמחה בשבילו שהוא מצא שלווה כזאת.
אבל כמו שאהבה שלהם היא שלווה ורגועה ולא מסעירה ככה אני מרגישה כלפיהם, חיבה שלווה כזאת.
האמת היא אני רואה ורסיה שבה היו עושים את זה והייתי אוהבת את זה. יש משהו שאני יותר אוהבת לאחרונה עם זוגות בסדרות דווקא שהם לא סופר מסעירים, אלא מראים את הצדדים היותר "רגילים" בזוגיות ויש משהו יפה בזה, ולפעמים אתה יכול ללמוד לאהוב מישהו מבלי שהיית מאוהב בו בטירוף, ויש משהו גם יפה בזה, ואני חושבת שזה מה שקורה להם. אבל איכשהו עם תמי זה פשוט לא קורה לי. לא יודעת למה. אולי פשוט ממש קשה לי לשכוח את התקופה הזאת שהיא ממש עיצבנה אותי כשהיא נכנסה להריון וליפ היה הכי מבין בעולם- ואמר לה בול מה שגבר צריך להגיד לבחורה בקטע כזה- שאם היא רוצה לעשות הפלה הוא יתמוך בה, ואם היא רוצה ללדת את התינוק הוא יתמוך בה, והוא היה כ"כ מבין בקטע הזה והיא סתם עשתה לו כל הזמן רגשי אפילו שהוא עשה הכל נכון, אז זה פשוט קילקל לי כל סיכוי שאני ממש אוהב אותם ביחד. למרות שכמו שאמרתי- אני כן חושבת שהיא ס"כ בסדר עכשיו והיא השתפרה ולא מעצבנת כמו שהייתה פעם, אבל לא יודעת. זה פשוט לא עובד לי. יכול להיות שזה מהדברים האלה שאי אפשר ממש להסביר לגמרי, פשוט עניין של תחושה

didalf

Well-known member
האמת היא אני רואה ורסיה שבה היו עושים את זה והייתי אוהבת את זה. יש משהו שאני יותר אוהבת לאחרונה עם זוגות בסדרות דווקא שהם לא סופר מסעירים, אלא מראים את הצדדים היותר "רגילים" בזוגיות ויש משהו יפה בזה, ולפעמים אתה יכול ללמוד לאהוב מישהו מבלי שהיית מאוהב בו בטירוף, ויש משהו גם יפה בזה, ואני חושבת שזה מה שקורה להם. אבל איכשהו עם תמי זה פשוט לא קורה לי. לא יודעת למה. אולי פשוט ממש קשה לי לשכוח את התקופה הזאת שהיא ממש עיצבנה אותי כשהיא נכנסה להריון וליפ היה הכי מבין בעולם- ואמר לה בול מה שגבר צריך להגיד לבחורה בקטע כזה- שאם היא רוצה לעשות הפלה הוא יתמוך בה, ואם היא רוצה ללדת את התינוק הוא יתמוך בה, והוא היה כ"כ מבין בקטע הזה והיא סתם עשתה לו כל הזמן רגשי אפילו שהוא עשה הכל נכון, אז זה פשוט קילקל לי כל סיכוי שאני ממש אוהב אותם ביחד. למרות שכמו שאמרתי- אני כן חושבת שהיא ס"כ בסדר עכשיו והיא השתפרה ולא מעצבנת כמו שהייתה פעם, אבל לא יודעת. זה פשוט לא עובד לי. יכול להיות שזה מהדברים האלה שאי אפשר ממש להסביר לגמרי, פשוט עניין של תחושה
לגמרי עניין של תחושה, כמו שפיונה ושון לא עשו לי כלום למרות כל הסיבות הטובות שלך. יש זוגות שלא נקלקים (מלשון קליק) בלב ואין מה לעשות עם זה.

ואממ לגבי ספוילר כי לפעמים יש אנשים מטומטמים שנכנסים לשרשורים של דברים שהם לא רואים או אמורים להשלים אז עדיף להסתיר. נכון שלרוב האנשים המטומטמים האלה הם אני ולשם שינוי עליי לא צריך להגן, אבל עדיין. אנחנו תמיד אקסטרה בטיחותיים פה.

keren or5

Well-known member
לגמרי עניין של תחושה, כמו שפיונה ושון לא עשו לי כלום למרות כל הסיבות הטובות שלך. יש זוגות שלא נקלקים (מלשון קליק) בלב ואין מה לעשות עם זה.
וואי- לגמרי הם עלו לי בראש כשכתבתי את התגובה כדוגמא נגדית למקרה שזה כן עבד לי. כפי שאת זוכרת ממש אהבתי את הזוגיות של שון ופיונה למרות שהיא הייתה באמת מנוגדת מאוד לזוגיות האחרות שהיו לה בזה שהיא הייתה מאוד יומיומית כזאת, עם ריבים רגילים של זוג ופחות דרמות כמו שהיו לה בעבר, אבל שם זה פשוט עבד לי, וזה אפילו דומה באותו מובן שממש לא אהבתי את שון בהתחלה, כמו שלא אהבתי את תמי בהתחלה, אבל בסוף כן אהבתי אותו וחשבתי שהוא היה בן זוג טוב (עם כל המגרעות). כן, לפעמים זה תחושה ואי אפשר להסביר עד הסוף.

למעלה