שינוי הגדרות במחשב באפליקציית תמונות של מייקרוסופט

• פותח הנושא evike
  • פורסם בתאריך

evike

Active member
מנהל
כשאני רוצה להדפיס תמונה שנמצאת באפליקציית התמונות של מייקרוסופט במחשב, ברירת המחדל של הדפסת התמונה היא לרוחב. אין בעיה לשנות לאורך, גם בהגדרות האפליקצייה, רק שזה לא נשמר. בכל הדפסה, גם בזאת ששיניתי לה את ההגדרה, היא חוזרת להיות לרוחב.
אומנם לא כזאת בעיה, אבל מכיוון שאני מדפיסה ב90% ויותר לאורך, אני רוצה לברר איך לשנות זאת.
הסבר מפורט יותר מתוך צילום מסך מהאפליקציה על הפעולות שעשיתי:

זה קורה בהדפסה לPDF ולמדפסת.
ניטרלתי את האפשרות לשנות העדפות לאחר ששיניתי ללאורך.
שיניתי את ההדפסה לאורך.
נכנסתי להגדרות נוספו, ששם יש רק אפשרות להדפסה לרוחב או לאורך, ושינוי גודל ניר.

מה עוד עלי לעשות?
וינדוס 10 בעברית.
תודה ושבת שלום.

קבצים מצורפים

• אפליקציית תמונות.jpg
    אפליקציית תמונות.jpg
    KB 21.9 · צפיות: 4

Omnicide

Member
כשאני רוצה להדפיס תמונה שנמצאת באפליקציית התמונות של מייקרוסופט במחשב, ברירת המחדל של הדפסת התמונה היא לרוחב. אין בעיה לשנות לאורך, גם בהגדרות האפליקצייה, רק שזה לא נשמר. בכל הדפסה, גם בזאת ששיניתי לה את ההגדרה, היא חוזרת להיות לרוחב.
אומנם לא כזאת בעיה, אבל מכיוון שאני מדפיסה ב90% ויותר לאורך, אני רוצה לברר איך לשנות זאת.
הסבר מפורט יותר מתוך צילום מסך מהאפליקציה על הפעולות שעשיתי:

זה קורה בהדפסה לPDF ולמדפסת.
ניטרלתי את האפשרות לשנות העדפות לאחר ששיניתי ללאורך.
שיניתי את ההדפסה לאורך.
נכנסתי להגדרות נוספו, ששם יש רק אפשרות להדפסה לרוחב או לאורך, ושינוי גודל ניר.

מה עוד עלי לעשות?
וינדוס 10 בעברית.
תודה ושבת שלום.
לשנות ל"לא פעיל" תחת "אפשר לאפליקציה לשנות את העדפות ההדפסה שלי" (נמצא מתחת לבחירת המדפסת בתמונה).
הוא יקח את ההגדרות ששמורות במאפייני המדפסת.

evike

Active member
מנהל
הערה - בדקתי במאפייני המדפסת (ברדר 497) מסומן שם הדפסה לאורך.

evike

Active member
מנהל
תודה, רק שזה לא עוזר. עשיתי זאת עוד לפני התגובה שלך, וזה אומנם שינה את ההדפסה לאורך, רק שלאחר יציאה ונסיון הדפסה נוסף, אפשרות ההדפסה חוזרת להיות פעילה, עם הדפסה לרוחב...
כך שבכל מקרה אני צריכה לעשות פעולה של או לשנות לאורך או לשנות ללא פעיל, ההדפסה לא נעשית באופן אוטומטי לאורך. אז מבחינתי אין הבדל על מה אלחץ לפני ההדפסה.
שבת שלום.

HelpSupport

Active member
תודה, רק שזה לא עוזר. עשיתי זאת עוד לפני התגובה שלך, וזה אומנם שינה את ההדפסה לאורך, רק שלאחר יציאה ונסיון הדפסה נוסף, אפשרות ההדפסה חוזרת להיות פעילה, עם הדפסה לרוחב...
כך שבכל מקרה אני צריכה לעשות פעולה של או לשנות לאורך או לשנות ללא פעיל, ההדפסה לא נעשית באופן אוטומטי לאורך. אז מבחינתי אין הבדל על מה אלחץ לפני ההדפסה.
שבת שלום.
כך כתבו את התוכנה ואין אפשרות לשנות למצב קבוע אחר. אם התוכנה הייחודית הזאת לא מתאימה לך להדפסת תמונות לא חסרות תוכנות להצגה ולהדפסת תמונות.

evike

Active member
מנהל
תודה.
כמו שכתבתי, זה לא קריטי ואני לא מדפיסה כל הזמן. אז מקסימום אשנה את האפשרות בכל הדפסה. התוכנה הזאת מתאימה לי לתמונות, אז לא אשנה.
אגב, כנראה באחד מעידכוני ווינדוז זה השתנה, כי בעבר אפשרות ברירת המחדל היתה לאורך. נו שויין, שיהיה כך.

רוב הזמן נח

Well-known member
ההמלצה הכי בסיסית היא להחליף לתוכנה שהיא לא של מיקרוסופט.
אני לא מדפיס, אבל נראה לי שעם IrfanView אפשר לעשות את זה.

evike

Active member
מנהל
תודה.
בעבר השתמשתי בתוכנת IrfanView לא אהבתי אותה.
ובקשר להדפסה, מידי פעם אני חייבת להדפיס מסמכים שנסרקו. חוץ מהבעיה הקטנה והמעצבנת, גם אפשרויות ההדפסה הן בסדר, וגם האפשרויות באפליקצייה טובות לי.
עוד רעיונות תתקבלנה בתודה.

INKO_GNITO

New member
תודה.
בעבר השתמשתי בתוכנת IrfanView לא אהבתי אותה.
ובקשר להדפסה, מידי פעם אני חייבת להדפיס מסמכים שנסרקו. חוץ מהבעיה הקטנה והמעצבנת, גם אפשרויות ההדפסה הן בסדר, וגם האפשרויות באפליקצייה טובות לי.
עוד רעיונות תתקבלנה בתודה.
לא ברור לי איך מיקרוסופט ניכנסת לסיפור שלך.
אני מניח שאת התמונה בפורמט PDF את מנסה להדפיס מתוכנה שתומכת בפורמט הזה.
אני מניח הנחה נוספת שמדובר ב ADOBE READER.
כך שהבעיה שלך היא באחת מהשתיים, באדובי או במדפסת.
מאחר ואינני משתמש באדובי [אלא ב ASHAMPOO PDF PRO], והמדפסת שלי היא של XEROX. קשה לי לומר לך מה הפתרון האופטימלי.
נסי לבדוק אם במדפסת שלך ישנה אפשרות לכוון הדפסה "כפי שהיה בפעם האחרונה". כך שאם את מדפיסה בד"כ לרוחב , זה ישמר.

evike

Active member
מנהל
הבהרות.
*מייקרוסופט בתמונה, כי אפליקציית התמונות היא של מייקרוסופט.
*אדובי לא קשור, פשוט בצילום המסך מופיע הדפסה ל PDF שהיתה האחרונה בשימוש, הבעיה זהה גם בהדפסה למדפסת (ברדר).
*בהדפסה רגילה מכל תוכנה, המדפסת מתוכנתת להדפסה לאורך, ואין כל בעיה. הבעיה היחידה היא הדפסה מאפליקציית התמונות.

למעלה