שינוי:

אני נלחם בעולם כדי לשפר אותו אבל הבנתי שאני צריך להילחם בדרך חיובית של נתינת שמחה ואהבה ולא בדרך שלילית של איום ותוקפנות, כי כדי להילחם צריך כוח של היגיון ושמחה. במקום לעשות מבטים מאיימים עליי לעשות מבטים מחייכים, ובמקום להשמיע קולות מפחידים וחריגים אוכל להגיד לעצמי בצחוק מלים בוטות. צריך לדבר על דברים חשובים ואז פחות עלול לקרות שיקשרו בין משפטים רצופים לא קשורים. אדם לא חייב לדבר ולענות מה שהוא לא רוצה, ואם מישהו לא מאמין וחוקר צריך לשתוק ולהתרחק ואפשר להגיד אם אתה רוצה תאמין אני לא יכול לענות, אבל אני לא מדבר עם אנשים שאני לא מכיר כי זה מסוכן וכי לא יבינו את דבריי ולא יקשיבו לי. בעבר עשיתי קולות מפחידים ודיברתי עם אנשים שאני לא מכיר כדי לשפר את העולם ולכן הכו ורדפו אותי בכפר כי אנשים כאן בעייתיים ורוב האנשים בעולם טיפשים. אני אדם רוחני, מוסרי, אינטליגנטי ומעניין. אני אוהב הרבה אנשים והכי הרבה אוהב את המטפלת שהייתה לי לפני הרבה שנים ואת חברתי שיש לי כבר כמה שנים בכפר. אם אהיה שמח ועדין ולא אעשה דברים מאיימים, יאמינו לי שאני רוצה לתרום לקהילה וכבר לא מדבר עם אנשים מסוכנים ואז לא יפחדו ממני ויניחו לי. עכשיו שהענישו וטיפלו היטב במשך השנים ואני רגוע אני יותר מוגן ובזמן האחרון כבר לא תוקפים אותי ויש לי שקט עם אנשים בכפר. אני גם חושב שאני מצליח לשפר, אני פותר מריבות בעזרת דיבור והסברים ומתעניין בתחביבים של חברים כדי לחזק את היחסים.

נערך לאחרונה ב:
למעלה