*שיעול רב משמעות* - תקראו!

As I Am

New member
*שיעול רב משמעות* - תקראו! ../images/Emo103.gif

היי אנשים, מה נשמע? הכל בסדר? יופי, זה עומד להשתנות! לפניכם מונח (?) לא אחר מאשר סיפורי הראשון, שהתחלתי בערך לפני שנה... זה רק פרק ראשון בינתיים, יש עוד הרבהההה אבל אני עורכת ומשנה המון אז יש זמן... בכל מקרה, כפי שהבטחתי (או שלא), אני הולכת למלא את הפורום בשטויות מאת עצמי, אז קדימה, לעבודה! *שולפת גרזן* - לקרוא!! יורז אין לאב, לין

As I Am

New member
חח... מתבטלת, אלא מה? ../images/Emo8.gif../images/Emo103.gif

מה *את* עושה בבית? (כדאי לך שהתשובה תהיה "קוראת את הסיפור שלך, אלא מה?"!!!) אר - תגיבי - תגובות - להגיב - בלה... לין משועממת גאה (בשתי המשמעויות של המילה)

*קליאו*

New member
קוראת את הסיפור שלך, אלא מה?!

מאוד יפה...
זה קשור לה"פ או שזאת רק אני שמקשרת כל דבר לשם? טוב, שיהיה..
וורי וול, אניוואי, תגידי- בא לך להתקשר אליי?

As I Am

New member
קשור להארי פוטר?!?! ../images/Emo2.gif../images/Emo5.gif../images/Emo103.gif

מעולם - - בכל חיי .. - לא העליבו אותי ככה!! (אר... או שלא...) איך הגעת לזה, דרך-אגב?.. אממ.. הארי פוטר? איפה? איך? למה??? ו - - תקראי את הפאנפיק שכתבתי ופרסמתי בפורום ה"פ!!! חצופית קטנה! (ותגיבי... כדי שזה יקפיץ אותו מקצה הדף
)

As I Am

New member
ככה אתם מתעלמים? ../images/Emo10.gif|קובית|

אני עוד עלולה לחשוב שזה באמת כזה גרוע!! (כך שסוף-סוף אני לא אתכחש לאמת העצובה...
). וכן, כל המטרה הייתה להקפיץ. אז תקלטו את הרמז ותקראו!!

מאוד יפה...

רק קצת התאכזבתי כשהגעתי לקטע הקסום...קיוויתי שזה יהיה על החיים האמיתיים..קראתי המון סיפורים קסומים בזמן האחרון, וכאן הכל היה ממש אמיתי...אז הצטערתי כשהקסם נכנס. יעל

As I Am

New member
אל תתאכזבי, דיר... ../images/Emo8.gif../images/Emo103.gif

עדיין לא, בכל אופן! יש המשך... (*כולם סוקלים את לין*), וכעיקרון הסיפור הזה הוא גם על החיים האמיתיים וגם על דברים קסומים שקורים. זה מעין שילוב כזה... שיכלול בתוכו עלילה אמיתית וחברתית ועלילה קסומה ודימיונית... EVERYTHING YOU WANT.... זו מעין "משימה" שנתתי לעצמי... להפוך את הסיפור לענייני בשני התחומים... ויש לי גם סיפור ריאליסטי חביב מנקודת מבט של הדמות (שהיא בערך אני) שפרסמתי פעם בפורום הארי פוטר ואולי אני אפרסם אותו גם פה מתישהו... כמובן שבקצב הזה אני לא אפרסם שום פרק של שום סיפור ארור כי אף אחד אחר לא קורא

Rotem Lisa

New member
מאד יפה!! :)

את כותבת ממש יפה, וזה מקסים
ועכשיו הבנתי מי זו מגי!! שאלתי אותך באי סי קיו מזמן אם קוראים לך מגי או לין, ואמרת- "לין. מגי זו דמות שכתבתי עלייה ספר..", משו כזה.

As I Am

New member
המשכתי... ../images/Emo10.gif../images/Emo103.gif

אבל אף אחד לא קורא!

אנחנו קוראים!

תפרסמי המשך! בבקשה! גם לי יש דמות בסיפור שקוראים לה מאגי...אני כותבת עם א´ אחרי המ´...זה לא כל כך משנה. והיא לא דומה למאגי בסיפור שלך. ואצלי היא לא דמות ראשית... בבקשה תפרסמי המשך! יעל

Nagini Potter

New member
לין יקירתי.....

זה מ-ק-ס-י-ם. ותפסיקי להיות כל כך חסרת ביטחון, אם מישהו לא רוצה לקרוא את מה שכתבת זה רק בגלל שהוא לא אינטיליגנטי מספיק להבין את הגאוניות השופעת שלך (וזה מכוון פה לכל הסופרים\כותבים\משוררים, הצעירים\לא-ממש-צעירים\זקנים באשר הם) ואם תביאי משהו עם טיפה יותר עלילה אני גם אתן לך ביקורת של ממש..... תאמיני לי, עד כמה שזה נשמע מוזר, אי אפשר לתת ביקורת על פחות משניים-שלושה-ארבעה פרקים לפחות!!! בהצלחה בהמשך, ותמשיכי לכתוב מהר! Nagini Potter

למעלה