שיעמום זמני

Morphia

New member
שיעמום זמני

ארר... אין אף אחד בצ´אט, חוץ ממני כמובן... ואף אחד לא טרח לומר לי שיש לי טעות כתיב מרשעת בחתימה! *המומה מעצמה* איך יכולתי? *רצה לתקן* אה, ככה יותר טוב... נראה לי שאין פה אף אחד עכשיו... נו טוב... ד"א אני הכי אהבתי את הנרי מהעונה הזאת, את קן מהעונה הקודמת ואת מאט מהעונה הראשונה (וגם בעונה השנייה, אבל זה לא נחשב) מה הדמות האהובה עליכם? (בכל עונה דמות)

Rocketshipper

New member
ארג... זה קשה...

אני יכולה להגיד כמה דמויות שפשוט אני הכי אוהבת בכל עונה... עונה 1- מאט, ג´ו, איזי, מימי (למרות שהיא הייתה קצת ביצ´ית בהתחלה ^^;), סורה עונה 2- *מ"החבורה החדשה"* קן, דייויס, יולי.. עונה 3- אהה... עוד לא הכרתי לגמריי את הדמויות.. אבל בנתיים הנרי

DiGiHiLa

New member
הדיג´י גורלים האהובים עליי הם....

עונה 1-מאט וסורה... עונה 2- קן ודיוויס עונה 3 - טקאטו.....

ash 1

New member
אוקיי

עונה 1-טאי(אוליי גם סורה) עונה 2-טיקיי(הוא הכי פחות לא אהוב) עונה 3-הנרי(רק ביגלל הדיבוב שלו) במקורי טאקאטו)

cha ching

New member
אני! אני ! אני!

עונה 1- סורה!! עונה 2- דיוויס (הוא מצחיק אותי) עונה 3- לא החלטתי עדיין

star_female

New member
עלי...

בעונה 1 ו-2 - קארי (ב-2 גם קן...) בטיימרס.. אין לי מושג עדיין בפרונטייר (ראיתי רק 4 פרקים... אבל עדיין) נראה לי שקוג´י...

אליבבה

New member
טוף אז ככה:

עונה 1: את כולם עונה 2: לא אהבתי במיוחד אבל ניראה לי שאת דיוויס עונה 3: טאקטו

Morphia

New member
ברוך...

הבא אליבבה, הפורום הזה מגניב ^_^ חבל שלא אהבת את הונה השניה. אה, ותודה לכל המגיבים keep them coming please

Digi Lista

New member
תעצרו את השירשור הזה...

ברור שיש לי דיג´יגורלים מועדפים(את טאי, דיוויס ומאט כבר ציינתי)אבל...עוד שבועיים בערך אני מעלה סקרים בנושא(הם כבר מוכנים) אז חבל להתחיל בנושא מאוד מעניין עוד לפני פירסום התוצאות של הסקרים האלו(או במקרה הזה פרסום הסקרים בכלל...) זה לא שאני נגד, למעשה זהו אחד מנושאי השיחה האהובים עליי(אני יכולה ימים שלמים לדבר ,להתפכסלג, להתפלסף ולנתח...)אבל בבקשה ממכם קצת סבלנות...(ככה נוכל לגבש דיעה גם על הדיג´יגורלים מהעונה השלישית כי הם לא מסתיימים רק בהנרי,טקאטו וריקה...)

למעלה