שיער יתר אצל ילדים

• פותח הנושא in12
  • פורסם בתאריך

in12

New member
שיער יתר אצל ילדים

שלום

בני בן ה - 7 , יש לו שיער יתר (ניתן לראות זאת בשפם, גב, כתפיים ידיים רגלים ) ולאחרונה התחלנו לראות בעצמות לחיים.
קראנו וקיוונו שזה ינשור אבל זה בדיוק להפך
הלכנו לאנדיקרינולוג ואמר שזה אתני (אמר שאם אנחנו רוצים, ניתן לעשות בדיקת דם -- אבל וויתרנו ,כי שיערנו שזאת בעיה אתנית)

האם פתרון של השרת שיער, יכולה לעזור?
ואם כן איזו שיטה

תודה רבה

הסרת שיער בילדים

שלום רב
אני לא ממליצה להתחיל בגיל ככ צעיר עם הסרות שיער מהסיבה שעדיין הילד לא הגיע לבשלות הורמונלית והשיער עלול לחזור ואף להגביר את שיעור היתר
מומלץ להמתין עד גיל בגרות אפילו עד גיל 18 אפשר לבחון את המצב בגיל 16 בשיטת האפילציה בלייזר בין 18 ל 21 רצוי להתחיל הסיבות לשיעור יתר
יכולות לנבוע מכמה סיבות ביניהן הסיבה האתנית מתן קורטיזון או סטרואידים למינהם שימוש בגלולות לפני ההריון הורמונים המצויים במזון ועוד בינתיים
את יכולה לנסות לחמצן במקום קטן כדי לנסות רק לדעת שחימצון מאריך את השיער אבל יכול לשמש כפיתרון זמני חשוב לא להלחיץ את הילד הרבה פעמים זה לחץ של ההורים
בהצלחה
גילי נוי

שלום לך

בשנים האחרונות נושא שיעור היתר בקרב ילדים מאוד שכיח, אני לא רוצה להתחייב שהשיער של בנך ינשור אך ישנם סיכויים מועטים לכך שזה יקרה.

ממליצה להתאזר בסלבנות.

גילי נוי.

נשירת שיער לילדים

שלום רב
סליחה על העיכוב בהודעה ,אין לדעת אם השיער ינשור או לא ,יש לגלות סבלנות יתרה ,ממה שאני ראיתי ברוב המקרים לא נשר אבל יש הפתעות ,מה שמעודד שיש לשיעור יתר פתרון אבל האי נעימות זה שזה יכול לפגוע בילד מבחינה חברתית והדאגה שלך לגמרי לגיטימית ,ראשית תהיי רגועה כדי שתוכלי להרגיע את הילד,וכן בהחלט בימינו אנו מאד מקובל שילדים סובלים משיעור יתר,ניתקלתי בתופעה רבות ,אל לך להלחץ הכל בסדר,אני פה אם יהיו לך עוד שאלות
בהצלחה
גילי נוי

למעלה