"שירי מימון"

Avichai Dei

New member
"שירי מימון"

כששירי מימון הופיע לראשונה בטלוייזיה עם השיר "בוא" כולי הייתי צמרמורות, ידעתי שהיא תעלה לשלב הבא , את האמת .. בהתחלה לא ממש האמנתי שהיא תגיע רחוק , כי לכוכב נולד באים הרבה מוכשרים ושבעצם לא יבחינו בה.. אבל הביצוע של "עטוף ברחמים" פשוט ברגע ההוא ידעתי "יש לנו זוכה"! והתחלתי להיכנס לאתרים , לאסוף חומר עליה , לדבר עליה , וכל החברים שלי אמרו "יש עוד הרבה מוכשרים , מה אתה דווקא אוהב אותה?!" ואני תמיד האמנתי, וגם אם אז לא ממש הפגנתי את זה ידעתי שהזמרת הקטנה עם הקול הענק תגיע רחוק , כשהיא שרה את השיר "כשאת עצובה" פשוט נשימתי עצרה! ואז באמת התחילה ההערצה - הרבה אמרו שהביצוע היה סוחף ומצמרר ומאוד שמחתי שיש הרבה כמוני , שאוהבים אותה!! ואז הגיעה המכה!! על נינט שמו דגש שהיא בעצם "התמימה" ולה מגיע לזכות בגלל ששירי "שחצנית" ויותר מדי מתלהבת מעצמה, אני גם אז העדפתי את שירי , למרות כל האי פירגון והאמונה בנינט , ואז הגענו לגמר הגדול בניצנים - שם שירי הייתה מאוד מתוחה, הרגישו עליה .. אבל רוב ההערצה העריפו על נינט "השקטה" של התכנית ,אבל המשכתי להאמין!!! האמנתי ששירי מימון זאת עם השואו הענקי , הכוכבת פופ , תיזכה בתוכנית כוכב נולד , ואז באה המכה השנייה - שירי לא זוכה בכוכב נולד!!!! פשוט עצב תקף את ליבי(תיקלטו כמה אהבתי אותה כבר אז)!! טוב אמרתי לא נורא והמשכתי הלאה - כבר לא כתבו על שירי בעיתונים , נינט כיכבה בכל העיתונים ,בכל השערים , ושירי בינתיים התחילה לעבוד על התקליט , ואז בעצם התחילו הרגעים היפים!! - שירי התקבלה לתוכנית אקזיט!! והנחתה תוכניות מדהימות , ושמים לב שהאישה מאוד מאוד מוכשרת!! - אני ידעתי שהיא תגיע רחוק כי יש לה את כל הקישורים - יצא הסינגל הראשון - עד שתבין אותי - שיר שעלה היישר למקומות הראשונים בכל המצעדים , ושירי בעצם לא הראתה את הצד השקט אצלה, רק את הצד הביצ'י הרעשני , ואנשים חשבו שהיא פשוט "זולה" שלא יודעת לשיר - ואז בא הקדם הארוויזיון - כולי הייתי צמרמורת עם הביצוע של שירי - לא היו שירים ממש יפים - אבל כל הדגש שמו על שירי הכוכבת , הביצוע היה סוחף ומרגש,קולע לטונים לה וגם מראה את רמת הקול שלה - ברגע הזכייה צעקתי יש
והערתי את כל הבית!!! חחחח השמועות הציפו את ארצנו - שירי לא יודעת לשיר , האי פירגון היה ממש משמעותי הגיע החצי גמר , ושירי פשוט נתנה את ההופעה של החיים!!! פשוט מדהים זה היה באותו רגע, ידעתי אם ישראל לא עולה - אך ורק בגלל אנטישמיות ,זה לא אומר שלא היה אנטישמיות אבל לדעתי - השיר גבר על האינטשמיות , כי הוא היה סוחף ומרגש פשוט ביצוע "בנזונה" חחח
ואז הגיע הרגע שהכי פחדתי ממנו , הגמר החששות היו ממש ברורות ... ששירי לא תתברג גבוה שבסוף אשליותיי התפוצצו ואכן!!! שירי ייצגה בכבוד את ישראל באירוויזיון!! והביאו לנו מקום -4- המכובד מאוד! אני ימשיך להעריץ אותה לאורך כל הדרך כי שירי מימון יש רק אחת!@!! אביחי- בן 13

Avichai Dei

New member
תודה../images/Emo3.gifואני רק בן 13-מאוד נחמד../images/Emo3.gif

שירושש אי לאב יו!

oshriti123

New member
../images/Emo2.gif

אני בדיוק כמוך בהכל(אפילו בגיל) רק שקוראים לי אושרית
אתה כל כך צודק!!

למעלה