שירשור אירועים

יואו אני לא יכולה להתסכל עלייך ../images/Emo5.gif

יא ביוב רחוב

Ras Or

New member
כןכןכןכן!!! ברק, יצאת כלי!

סוף סוף דאנס הולם לימי שישי :) בעזרת השם אני מגיע! ועם יהיה מספיק שתיה אז אולי גם לעלות על המיקרופון לקצת
ראס.

skunkride

New member
הגבלת גיל בסלואו 18 ומעלה

עד כמה שאני מכיר את המקום בחורות יכולות להיכנס גם אם קצת פחות מ-18... (מה שנקרא אפליה מתקנת
) מקווה שלאף אחד לא יהיו בעיות בכניסה

skunkride

New member
+ אורח מיוחד מירושלים...

דיג'יי אלמר AKA ידידג'ה (אריות ירושלים, Children Of Zion) על המיקרופון Live & direct

babaroots

New member
היום בלילה נוכחות חובה של אוהבי הרוטס והדאב

אחרי הרבה מאוד זמן בלי דאנס של רוטס ודאב הסלקטה המשובח סקאנקרייד מגיע לשרוף אותכם ביחד עם אלמר AKA ידיד ג"ה - שנותן D.J סטייל מטורף ועוד הפתעות במהלך הערב... כל זה בסלואו משה בפלורנטין

Nechi Nech

New member
הלילה ברוקסי ביץ'!!!!!!!!!!!

rudeboy soundsystem מארחים את Blood A Run משוויץ!! חגיגת דאנסהול משהו אש את הערב יפתח עבדכם הנאמן בסביבות השעה 22:30 רוקסי ביץ', חוף ניצנים. כניסה חינם, חניה חינם ים של וייבז bullit bullit bullit KABOOOM

PsyHost

New member
AKON INNA ISRAEL !!! PRESALE!!! 29.7

אייקון מגיע לארץ כמו שאתם יודעים.... מועד ההופעה קרב ובא ומספר הכרטיסים אוזל אז... כל מי שמעוניין בכרטיסים באיזור הצפון ואפילו אם לא מהצפון אפשר להסתדר... קיצור כרטיסים אצלי ב- 052-8-309-734 זוזה !

DuBsYs

New member
4.8 ZVULOON DUB בפארק הירקון

יום שבת ממשיכים בJAMMING IN THE PARK השבוע 4.8 ZVULOON DUB SYSTEM!!! משעה 18:00 בפארק הירקון,צמוד לאמפיהול הכניסה חופשית!!!! לכל הגילאים!!!! ממוקם במרחבים הפתוחים של הפארק,המקום מצויד בדוכני אוכל ובאר שתיה...... לפרטים נוספים 0548140849 נראה שם חברים!!!!!!!!

crespa

New member
סידרתם לי מתנת יום הולדת !!! ../images/Emo65.gif

תמיד כייף לדעת שיש הופעות שלכם!! אשמח להפיץ את הבשורה בהצלחה ותהנו

kacha

New member
הלוואי והייתי יכול להיות שם

תהנו כולם! נשמע כמו בדיוק הדבר שאני צריך עכשיו!

למעלה