שירשור אירועים!!!!!!

ס ו ל ר ו

New member
היי../images/Emo140.gif

תגידו, מישהו פה יודע אם יש לסילברדון במקרה הופעה בקרוב\רחוק? ממש בא לי.

smadicris

New member
אבויה ורודבוי בסלואו משה!!! שישי הזה!!

כן הגיע הזמן להבעיר מחדש את תל אביב... אחרי קייפלטון ורגע לפני האש של ל"ג בעומר... רודבוי עם אבויה מתארחים אצל גימל בשישי הקרוב 4.5.07 בסלואו משה, המחוגה 4 פלורנטין, TLV. יהיה הכל... פאונדיישן דאנסהול, ראב א דאב, דיג'יטל, הארדקור, המון מוזיקה חדשה... רדבול ערק והוט גינס. DANCEHALL EXTRAVAGANZA 24:00 בלילה. תגיעו.

איאנדאי

New member
חיובי בתוספת סאבו (סוליקו)

ראסטות ניכבדות לרוד בוי ואבויה מיצטרף סאבו מסוליקו סה"כ אוסף איכותי של סלקטורים אם תסכימו איתי אפשר לשרוף המועדון סלואו משה המחוגה 4 פלורנטין , ת"א מחצות רק 30 ש"ח בכניסה 0544958988

or1neta

New member
09/05 ערב סוער עם LAROZ SOUND SYSTEM + סאבו

Nolimit 09/05/07 הופעות של מיטב להקות האלטרנטיב הישראליות במועדון ה Bdsm NoLimit. 09/05/07 הופעה בניחוחות דאב ורגאיי מבית היוצר האגדי חיים לרוז . שם המופע : LAROZ SOUND SYSTEM אמן אורח : סאבו (מסוליקו) תאריך : יום רביעי 09/05/07 שעה : 22:00 פתיחת דלתות מיקום : NoLimit שביל המרץ 6 (מאחורי רחוב שוקן) תל אביב. מחיר : 40 ₪ טלפון :052-8972400

afficoman

New member
אירוע הרגאיי הגדול ביותר בכל הזמנים

יום שבת הזה הולך להתקיים לו אירוע הרגאיי הגדול ביותר שאי פעם נערך כאן בישראל! קרוב ל-200 אומני רגאיי ישראלים בערב אחד!!! לי עדיין קשה לעכל את כמות האומנים המוכשרים שיש לנו בארץ, ושמח מאוד להיות חלק מערב כזה מיוחד ומדהים. אומני רגאיי מכל הזמנים מ-1980 ועד אומנים חדשים שעושים את הופעת הבכורה שלהם! הפנינג רגאיי כמו שמעולם לא היה בישראל, חוויה מוזיקלית, אווירת פמיליה, מנעמים ומטעמים. בקיצור REGGAE REVOLUTION! אני מקווה לראות את כל חובבי הרגאיי בישראל, תפיצו את השמועה, ספרו לחבריכם, תביאו את הדודים והדודות, תכינו את הוייבז!!!! יום שבת הזה - 5.05 ערב ל"ג בעומר מועדון ברזילי לפרטים מלאים

eviaman

New member
דילמות:

כן , כנראה ששנת 2006 / 2007 זו השנה הכי מבורכת של הרגאיי בישראל. כל האומנים שהגיעו מחו"ל , פורטל הרגאיי הישראלי, התקווה 6 שחתמה עם הד ארצי ופורצת כל גבול אפשרי והולכת להיות כנראה הלהקת רגאיי הראשונה שבאמת תכנס למיינסטרים הישראלי. ( לא שזה כזה כבוד גדול אבל עדיין , בשביל סצנת הרגאיי זה LRAG BIG UP ) וזה משהו שמאוד מקדם את המוסיקה שאנחנו אוהבים לקהל הרחב. אני חייב לשתף אותכם במה עברתי בחודש וחצי האחרונים מבחינת יציאה מהחור שבו אני נמצא ( קיבוץ צאלים ) קיבוץ בדרום מי שלא מכיר... דיי רחוק מהמרכז, שם מדי שנה מתקיים הפסטיבל הכי מגניב ארץ פסטיבל האביב... בכל מקרה: אז באפריל היה לי את פסטיבל האביב שבו הייתי שותף בהפקה ובאירוח האומנים והבמה אחרכך נסעתי לבומבמלה. הייתי בקפלטון ועכשיו האירוע הענק הזה... ואחרי זה קונגוס... ואחרי זה... אחרי זה אני רוצה לנסוע לסאמר ג'ם בגרמניה... ( ודיי בטוח שאני יטוס ) והשאלה שלי.... מאיפה מוצאים כלכך הרבה כסף בשביל כל הדברים האלה?!!!! ועוד אני רוצה לחסוך בשביל גרמניה...... קיצר מה לעשות? על מה לוותר? ( אני בשלב בחיים שאני לא מרוויח כסף , אני עושה שנת שירות בכפר פוסט אישפוזי לנוער , שנת התנדבות ) ואני רוצה נורא להיות בכל ההופעות האלה , אבל שוב... לצאת מהקיבוץ , נסיעות , כרטיס כניסה , אלכוהול , משהו לאכול בדרך , מה יהיה? עם למישהו יש פתרון או שתיים .... מוזמן לעזור לי ב... דילמות BLESS אביה

Carcass

New member
...

שומע אחי,אפחד לא מצמיד לך אקדח לראש ומכריחאותך לנסוע לכל הדברים האלה... אפשר לוותר פה ושם,סתם לדוגמא... היית בצאלים,וואלה וואחד פסטיבל,מבחינתי לא היה צורך לנסוע גם לבומבמקלאטלה(עזוב שבחיים לא התקרבתי לשם).. לא חייבים להיות בכל האירועים,בכל ההופעות ובכל הדאנסים..הרי ישך מטרה לא?לחסוך כסף לסאמר ג'אם?אז יאללה,פנק תה,תתחיל לחסוך.

../images/Emo122.gif

קודם כל תודה רבה ששיתפת אותנו ברגעים קשים אלה בחייך
תראה, מה הבעיה בטאכלס? הכסף? תנהג בחוכמה
בשביל ללצאת מהקיבוץ
תסע בטרמפים. בשביל כרטיס כניסה
תייחצן לאותו אירוע. בשביל לשתות אלכוהול
תקנה ערק בסופר ותשתה נקי! זה חסכוני!! בשביל משהו לאכול בדרך
תעשה סנדוויצ'ים מהבית, שימורים ואפילו חטיפים. מה יהיה? רצית פיתרון או שניים? קיבלת ארבעה פיתרונות!! ואולי תחשוב שאני מוזרה, והשיטות שנתתי לא נוחות או מועילות. אבל בטאכלס, ארבעת השיטות האלה עובדות 100% ככה אני שורדת
רוצה עותק מהספר פתרונות שלי?
לכל עצה או פתרון אחר, אני פה בשבילך

xXx Shiraz xXx

New member
כשף יקירתי תשמרי על עצמך

טרמפים זה אכן דרך נוחה מאוד אבל מצאלים? בחייך חחח ואני חשבתי שלנסוע בטרמפים זה מן אופריה של קיבוצניקים, שהכל יהיה בסדר. אני מתה על זה (לראות את הכביש בגודל ממשי זה פשוט כיף לא יכולה לתאר את ההרגשה) אבל קיים סיכון גדול ואני אחראית לעצמי לכן אני נוסעת בטרמפים, אבל בחיים לא אמליץ על כך לאחרים..חחח

eviaman

New member
אפיקומן

שנת שירות : שנת התנדבות לפני הצבא... אני עובד ... אבל אני עובד בשביל 400 ש"ח בחודש.. .הרווח האמיתי הוא בנשמה אחי... האושר האמיתי הוא הנתינה לא הקבלה... אני עושה שנת שירות בכפר עדנים שזה כפר פוסט אישפוזי ( נערים שרובם אחרי אשפוז פסיכיאטרי) SEEENNNN????????? מ8 בבוקר עד 10 בלילה 24/7 ואני מגיע פעם בשבועיים הביתה ! ועכשיו אני כותב מהפנמייה דרך אגב

לא לפספס בשום פנים ואופן!!!

גם טראבין הולכים לתת בראש! ואגב ביום חמישי יהיה ספיישל לקראת האירוע בפורום של סיקור הרגאיי הישראלי שהכנתי, אז תהיו מוכנים SEEEEN ואגב,

Gouzita

New member
lonely....

אין לי עם מי לבוא... מישהו רוצה לאמץ חתול?
או סתם אותי..?

afficoman

New member
הצטרפו ללין אפ:

Queen Makeda תענטג אסף - מלכה באיה ועוד אורחים מיוחדים ביותר.....

למעלה