שירשור אירועים!!!!!!

SaBaGMaN

New member
חבר'ה דרומיים

שרוצים לבוא מב"ש או כל מקום אחר,צרו קשר בפרטי או תשאירו פרטים אני רוצה לארגן איזה נסיעה של מאסיב מהדרום

אני מעוניין למלא את לוח האירועים

נכון לעכשיו ידוע לי על מס' מצומצם של אירועים קרובים. היכנסו ללוח, אם יש לכם משהו חדש להוסיף, אל תהססו. זה קל מאוד - פשוט היכנסו לקטגוריה "ספרו לנו על אירוע".

טובא

New member
יום רביעי הקרוב ה5\2 להקת איאם בהופעה!

במועדון הלימה לימה בת"א שעה 23:00 רחוב לילנבלום ת"א! כניסה חינם יהיה פנאן.

rudeboy sound

New member
bashment fi real this friday! ../images/Emo66.gif

רודבוי אבויה סאבו - MUSICALLY MAAAAD הולך להיות מעניין זה בטוח.. הרבה הפתעות מובטחות בערב הזה.... DANCEHALL PAN FAYA REAL ENTERTAINMENT WI SAY - TOOL PAN TAP A TOOL BRAN NEW TOOOOOOOOOOOOOOL CHECK IT תבואו... יהיה חם...

DuBsYs

New member
Groove Refuge 3 הפרטים !!!!

[ נגד גירוש ילדי הפליטים והעובדים האפריקאים למדינות עם משבר הומניטרי חמור, במיני-פסטיבל ה"groove refuge" ובשיתוף הקהילה הזרה. הדג נחש, מוקי, תומר יוסף, בום-פם, לוס כאפרוס, Zvuloon Dub System (שגם הקליטו שיר למען המטרה, "No Deportation"), קולולוש וקאשי, הרכבים אפריקאים (Tam-Tam-Ma, Bangora, Gongoma), סוליקו (Rob & Wido) DJ שירי פעמוני (106FM), DJ אפיקומן, DJ’s Yogo & Hectic, ה-VJ ואמן הוידאו Livyatan (ליאור שדה מפאקוטק). כשבועיים לפני הגירוש הגדול לגורל של טיהורים אתניים, רעב ומגיפות, יתקיים ב-12.05 בקומפורט 13 בפלורנטין המיני-פסטיבל למען הילדים. הוא יכלול הופעות ודי ג'ייז בשלל סגנונות - פ'ולק ופופ אפריקאי, אפרוביט, רגאיי, דאב, דאנסהול, פ'אנק, היפ-הופ וגריים ומעגל מתופפים אפריקאים. כל ההכנסות יועברו לקמפיין ופעילות לובינג למען הילדים ביוזמת איגוד העובדים האפריקאים בישראל. האירוע יפתח ב-18:00 עם מעגל מתופפים ענק של הלהקות Tam-Tam-Ma, Bangora, Gongoma. הקומפורט 13, פלורנטין. המיני-פסטיבל Groove Refuge יבקש לקיים דיאלוג מוזיקלי, אפריקאי אפרו-מערבי, על מנת לחגוג את השפעתה הגלובלית של הציויליזציה האפריקאית על המוזיקה. מחיר 30 ש"ח עד 20:00, 40 ש"ח אחרי. אנו מודים לבעלי הקומפורט 13 שתרמו את המקום. [עוד בדף: רקע, לוקיישן וזמנים, פרטים נוספים ותמונות] רקע אנחנו מגיעים כעת לשלב הקריטי, כחודש לפני התאריך המשוער בו תתחיל מדינת ישראל לגרש את ילדי הפליטים והזרים בני ה-6 ומטה. לגבי הילדים שהוריהם ממדינות אפריקאיות נוסף לרוב היבט הומניטרי מיוחד למצב זה שכן במדינות אפריקה לא מדובר רק במשבר כלכלי, מדובר ברעב, מלחמות אזרחים, טיהורים אתניים ומעשי טבח, גיוס ילדים בני 8 למיליציות בכוח, אונס שיטתי של נשות שבטים יריבים כולל ילדות (על מנת שישאו את הגנים של בני השבט התוקף), ביזה המונית של רכוש כולל בתים, מערכת בריאות קורסת בסביבה של מגיפות, איידס ותוחלת חיים ממוצעת של 40-35 שנה. כרגע מדובר בסך הכל בכ-300 ילדים (וייתכן שהרבה פחות) שצפויים להיות מגורשים ממולדתם לארצות אפריקאיות שונות וחייהם צפויים להיות בסכנה. איגוד העובדים האפריקאים היא העמותה היחידה הנלחמת למענם. מתוכננים פעילות לובינג בכנסת וקמפיין תקשורתי למען הילדים. נותנים חסות למסיבה: הבר-מסעדה האפריקאי של יפו, הפויקה WWW.POYKE.COM לוקיישן וזמנים: יום שבת, ה-12.05.07. מתחם הופעות בקומפורט 13 (קופורט 13, פלורנטין) מ-18:00 עד 1:00 http://www.myspace.com/grooverefuge אתר הגרוב רפיוג' קצת תמונות מהמסיבה בבארבי: http://www.flickr.com/photos/grooverefuge

Syndrome

New member
שאלה

הכוונה היא לגרש את הילדים ולהוציא אותם מהחזקה של ההורים שלהם?? או שמגרשים את הילדים ואת ההורים?

DuBsYs

New member
תשובה

גם לאכזריות של הממשלה שלנו יש גבול ואין כוונה להוציא את הילדים מהחזקה של ההורים שלהם. אבל החוק לא נותן מענה למספר נושאים: * מה עושים במקרה של משפחות בהן ההורים ממדינות מוצא שונות? לאן יגרשו את הילדים למדינה של אמא או למדינה של אבא? ובכלל מדוע לקרוע משפחות? * בעיה שניה היא עם משפחות שבמדינות המוצא של ההורים יש מצב הומניטרי חמור שכולל מלחמות אזרחים, הרג יום יומי של אזרחים, גיוס קטינים לצבאות, מעשי אונס יום יומים (בעיקר בקונגו וליביריה) ורעב מחפיר (גאנה ובכלל באפריקה). האם זה נכון לגרש ילדים שחיים כל חייהם בישראל, ואת הורייהם למדינות בהן שורר מצב כ"כ זוועתי? כיום לאחר המחווה של משרד הפנים שמאפשרת לכל הילדים שנמצאים בארץ יותר מ 6 שנים ומשפחותיהם לקבל מעמד חוקי באץ נשארו קרוב ל 300 ילדים (ומשפחותיהם) מחוץ למחווה הזאת. אנחנו (מארגני האירוע) קוראים לממשלה לקבל גם את הילדים האלה לחברה בישראל ולא לשלוח אותם למציאות האכזרית והרצחנית של אפריקה.

DuBsYs

New member
וגם

אם תרצה להבין קצת על מה מדובר אני ממליץ על שני סרטים: The Front Line Last King Of Scotland שני סרטים עלילתיים שעוסקים במה שקורה באפריקה - המצב שם קשה ביותר...מי שחושב שבישראל המצב קשה מוזמן לראות את הסרטים האלה (האמת אחד מהם יספיק) כדי להבין לאיפה הילדים האלה הולכים להיות מגורשיםֿ, ילדים שחיו וגדלו פה בישראל...

Nechi Nech

New member
אתם קולטים??? אירוע הרגאיי הגדול ביותר בכל

הזמנים בארץ... למעלה מ200 אומנים... פאקין 200 אומנים!!!!! אתם קולטים את זה בכלל? חובה להיות שם.

Nechi Nech

New member
הקפצצצהההההההה

למעלההההההההההההההההההההההההההההה בלוד קלאאאאאאאט

ס ו ל ר ו

New member
אני יודעת, אבל אני רוצה

הופעה מלאה

למעלה