שירשור א-י-ר-ו-ע-י-ם.

Ras Or

New member
בובה, על הבנאדם הלא נכון נפלת

וואלק אבל עיניים כמו שלך אני יזהה בחושך
סתם, אני מקווה שאני יזהה עם לא תעשי אלי טלפון יש לך את המספר שלי לא? ראס.

אני רואה שפתחתי משרד היכירויות...

אולי טור של "זהה את המפורסם" או שיש מצב שזה מפגש ספונטני של חברי הפורום הצפוניים?!

Ras Or

New member
וואלק אתה

תזכור שאני אומר לכל מי שבא לעשות דאווין על בעל הבית:) אז תזכור להניח איזה ג'יימסון 12 בצד ככה שיהיה לי עם הסיגריה
בצחוק כמובן (אבל הוויסקי...... ) =] ראס.

יוזמה מבורכת, שם כמובן. אבל...

לא יכולתי שלא להבחין בניגוד המוחלט בין 7" לספיישלים ומאש אפים של התקליטן. האם לאחד מבין כל האמורים יש בכלל ספיישלים, שלא לדבר על מאש אפים, שאינם מוקלטים על CD, אלא על 7"? למיטב ידיעתי לא, אשמח לדעת שטעיתי. ויותר אשמח להסבר מהמארגנים. שוב, המון כבוד! המון זמן שאני מחכה לקלאש בארץ, מקווה שהיחצון יהיה אפקטיבי ויביא אנשים, ושהאנשים יזרמו עם העניין :) כבוד, גיל.

Lagzieli

New member
הידי ליברמן בלימה לימה. היום

משהו שמצאתי במייספייס ובהחלט שווה להמליץ. בהחלט שווה לבוא לבדוק היום.18.7 מ22:30 בלימה לימה

yonatanman

New member
3-08-2007 - רגאיי בבית אורן!

ב3.8.2007, מסיבת רגאיי בקיבוץ בית אורן. מ23:00 ועד אור הבוקר. Rudeboy Sound Baboon Sound DJ Eitan DJ Yoniman לפרטים: יוני-0547474465 נדב-0528396420 שילוט מהכניסה לקיבוץ 40 ש"ח בכניסה, אלכוהול חינם.

yonatanman

New member
בדיוק, אותו מקום כמו פעם קודמת, רק הפעם...

יותר יפה, יותר גדול, עם יותר סאונד ועם אחלה ליינאפ. בית אורן (ד"א), נמצא על הכרמל מעל מחלף עתלית, ומתחת לחיפה ודלית אל כרמל. יהיה שילוט מהכניסה לקיבוץ.

DuBsYs

New member
CHILDREN OF ZION בהופעה - הערב בסלואו משה

הרכב רוטס חדש היישר מירושלים בהופעת בכורה בת"א עם דיג'יי אלמר AKA ידיג'ה על המיקרופון. + לפני ואחרי ההופעה סקאנקרייד על התיקלוטיישן היום בלילה (שישי 20/7) בסלואו משה, פלורנטין ת"א החל מ 23.00 15 ש"ח עד חצות - 20 ש"ח אחרי

rudeboy sound

New member
RUDEBOY sound meet - BLOOD A RUN ../images/Emo160.gif

יום חמישי הקרוב - מפגש צמרת בליין הכי מעניין במזרח התיכון - בחוף "רוקסי ביץ'" בניצנים!!! רודבוי סאונד יותר משמחים לארח את אחד הסאונדים המוכשרים שיש בשוויץ - BLOOOOOOD A RUN ביחד עם רנה והחברים. בלוד א ראן כבר ניגנו בארץ מספר פעמים, עוד עם מייקי מ DUBVERSIVE שגם הוא ביקר כאן דיי הרבה, ונתנו כל פעם שואו מעולה. נתן יותר נכון - רנה, הגיע לכאן לבד בכל פעם, והפעם - כל הצוות המורחב מגיע, ככה שהולך להיות מעניין הרבה יותר!! סאונד מצויין, ספיישלים מעולים, לבוא ולשמוע סאונד חזק שאוהב ומעריך את האנשים שעושים כאן מה שהוא עושה שם!! חמישי הקרוב, 26 לחודש, RUDEBOY SOUND BLOOD A RUN SATISFAKSHAN GARENTEEEEEEE!!!! רוקסי ביץ', ניצנים, כניסה חינם, חנייה חינם ובשפע במקום...

Lagzieli

New member
יום שבת ה21.7 מ19:00 הופעה של תומר יוסף

בפארק הירקון ליד האמפי ווהל רשום גם תקלוט של סאבו. שווה להגיע

למעלה