שירשור בתוך שירשור בתוך שרשור...

שירשור בתוך שירשור בתוך שרשור...../images/Emo178.gif

החל מאתמול רואים רק את הכותרת, וכדי לצפות בתגובות צרך להקליק על הכותרת. עד כאן זה בסדר. אבל זה לא נגמר בכך, לרוב ישנו שרשור בתוך שירשור בתוך שרשור וכו. וזה מאוד לא נח ולא ברור ומתיש

בסג

New member
לחץ על הקישור "אופן הצפייה"

שמופיע בפס הכתום בראש הפורום, מישהו שינה לך את ההגדרות שם, תשנה בחזרה.

מיכי 10

Member
בסג, יש לי שאלה טכנית, ואשמח אם תוכל לענות

כמו שעונים למי שאינו יודע אפילו איזה דפדפן יש במחשב שלו... קראתי כאן את תשובתך לדוד הרועה, ולכן אני פונה אליך. אומנם הבעיה שלי שונה; במימשק החדש נעלם לי ה"שלח/י", ולא יכולתי לשלוח תגובות. מצאתי שיטה לעקוף, ע"י כתיבה דרך "הוספת תגובה *מהירה*". אבל כאן, נעלמו ההדגשים והקישורים וכאלה. בקיצור, הגעתי איכשהו לפס הכתום שציינת, עם "אופן הצפייה", אבל הפס הזה נמצא אצלי רק במימשק הישן. במימשק החדש הוא חסר! כאילו חסר לי איזה סרגל כלים בחדש. ניסיתי בימים האחרונים, והיום שוב, אלף נסיונות, ושום דבר לא עוזר. תוכל להסביר לי בפשטות, כמו למי שנחתה זה עתה מהעולם השלישי, איך להתקין נכון את המימשק החדש? סליחה על אורך המכתב, ותודה מראש אם תסכים לעזור לי. מיכל.

בסג

New member
שלום מיכל

הפתרונות שהציעו לך כאן http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=943&msgid=120841517 צריכים לעבוד. ננסה את הפתרון הראשון שאותו לא הצלחת לנסות
הפתרון הזה מוחק בין השאר את כל הסיסמאות השמורות של הדפדפן, כך שתצטרכי להזין מחדש את כל הסיסמאות השמורות שלך מחדש (לדוגמה, סיסמת הכניסה לתפוז ול-GMAIL). פתחי את הדפדפן, גשי לתפריט כלים, ותעקבי אחרי החיצים האדומים בתמונה המצורפת. עכשיו הגלישה שלך בתפוז אמורה לעבוד כפי שצריך. אם הדפדפן שלך לא נראה ככה, צרפי צילום מסך של הדפדפן, כדי שאפשר יהיה לכוון אותך. איך עושים צילום מסך? הדרכות מפורטות ביותר יש כאן - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=500&a=67033&c=0&sc=0&ssc=0 (שמרי את זה כJPG, כמו שכתוב שם) אם צצות בעיות כלשהן - את מוזמנת לשוב ולשאול.

מיכי 10

Member
תודה בסג ../images/Emo39.gif

בדיוק כשרציתי לכתוב לך התנצלות על כך שהפלתי עליך תיק, ואתה אפילו לא מכיר אותי, מצאתי את תשובתך! אז קודם כל תודה רבה שענית כל כך מהר ובכלל. ושנית, על המכתב המושקע עם הצילומים והשרטוטים הברורים. אז בלי לדעת, "נפלתי" בדיוק על האדם המתאים!
אבל... עשיתי את כל המהלך. בשלב מסויים מחקו לי די הרבה זמן לתוך סל מיחזור. האמת שקצת דאגתי כשראיתי את זה, אבל סמכתי עליך... הבעיה, שלמרות שנתבקשתי להיכנס בהרשמה מחדש ל"תפוז", לא חל שינוי, ולא נוספו לי הפונקציות החסרות. ניסיתי שוב, אבל לא הצלחתי. ראיתי שאתה יעקב. מותר, כן? עכשיו ראיתי שהבאת קישור לשאלה הקודמת שלי בפורום. הפתעת אותי בקישור הזה. בינתיים, יעקב, אשלח את זה, ואח"כ אנסה את הצעתך לצלם את המסך. אין לי שום ניסיון בזה, ונראה אם יצליח לי...

מיכי 10

Member
בסג, צילמתי את המסך! ../images/Emo202.gif

נראה אם זה יעבור, ואם זה יעזור: בתודה, מיכל.

מיכי 10

Member
אינני יכולה לשלוח מכאן. אם זאת לא חוצפה

מוגזמת כבר, אנסה לשלוח מהמימשק הישן של פורום בלשנות, בהודעה חדשה, כי כאן גם אין לי אפשרות לשלוח תמונות... בהמון תודה ובבקשת סליחה, מיכל.

למעלה