שירשור הופעות ומסיבות רגאיי!!

התקוה 6

New member
יום חמישי קרב ובא...............

תזכורת: יום חמישי הקרוב בבארבי כפר סבא,פתיחת דלתות בשעה 22:00! רודבוי סאונד על התקליטיה והופעה מלאה ומגוונת של "התקוה 6"!!!! ההופעה תכלול שירים מדיסק ההופעה, שירים חדשים,בכורה לשיר "לילה לבן" וכמובן "מר גאידמק"!!!!! מקווים לראות את כולכם, מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש באמצעות היחצ"נים וכמובן שבהנחה! אין הגבלת גיל ויש להצטייד בדגלים,משרוקיות,מצתים,פלאפונים,מגבות וכו... לרכישת כרטיסים במחיר של 40 ש"ח במקום 50: תום-0507617750,איזור רמת השרון,הרצליה. עידן-0544797956,איזור כפ"ס,הוד השרון,רעננה,נירית. רותם-0546202554,איזור זכרון יעקוב,בנימינה ופרדס חנה. ניתן גם להשיג הנחה דרך האתר של בארבי:http://www.barby.co.il/index.asp BIG UPSSSSSSSSS התקוה 6

אני מקווה להגיע...

רק עומרי וכולם-שירשורי אירועים נפתחים כל הזמן רק בשבילכם, ואני ומיכל כל הזמן מודיעים שכשיש כאלה נא לשרשר לשם כדי לא ליצור בלאגן והצפות. נא התחשבותכם, לטובת הפורום הזה. תודה.

s h i d a n

New member
וואי ווואי וואי ווואי וואי

בונאאאא אחד ההופעות המדהימות!!! מאז שיצא להם הדיסק לא יצא לי להיות בהופעה שלהם לצערי ואחרי הרבה זמן ובונאאאא איזה קהל מדהיםםם כולם יודעים את השירים בעל פה, כולם בעטרף מהאנרגיות שעמרי משדר... ריספקט לתקווה 6 על המוזיקה המדהימה ולקהל המטורף שהם הביאו איתם. הביצוע של יונה לבנה היה מדהים, עמרי יושב על רמקול ועוד לפני שהוא מתחיל לשיר הקהל הגיעה לבית שני כבר כל הופעה שלהם מעלה לי חיוך ענק אבל זאת העלת לי חיוך הרבה יותר גדול כבוד ונתראה בקרוב

התקוה 6

New member
אמש בבארבי כפ"ס- מדהים!!!

תודה לקהל המקסים שהגיע אמש לבארבי, היה לנו ערב של טירוף!!!הרבה אנרגיות ושמחה!!! מרגש יותר מפעם לפעם! תודה מיוחדת גם לצוות רודבוי סאונד היקר שליווה אותנו ועזר לנו בדליקה - אתם חלק חשוב במשפחה! כמה תמונות מאתמול... כבוד התקוה 6

REL YESAYA

New member
רד בול בשיתוף יסאייה!!!!

טעם העיר 2006 בגני יהשוע בתל אביב..... ים באוכל ים באלכוהול ים באנשים ובמתחם רד בול תוכלי למצוא את yesaya crew על עמדה במשך כל ימיי הפסטיבל

Jah 3

New member
יסאיה!!!!!

שרפתם אתמול את הסיטיהול, BIGGGGGG UUUUUUUUP יש לי רק שאלה איך קוראים לשיר הזה "Jah is always by my side....." שיר ממש מוכר

REL YESAYA

New member
המנון אוריג'ינל!!!!

אנחנו לא מנגנים אותו הרבה בתל אביב אבל לקהל כמו בחיפה הוא פשוט שיר חובה!!!!!!!ריספקט ענק לתושבי העיר חיפה יסאייה ואפיקומן סיי סו!!!!

eviaman

New member
אריאל אין לכם איזה הופעה ....

אין לכם איפשהוא הופעה בדרום בקרוב?

היום!! היום זה קורה!! מסיבת רגאיי

בואנה?. היום בסלואו משה יש שלושה סאונדסיסטמים!! גימ"ל סאונד מיי לורד סאונד ודאבה סאונד!! חבל לכם על הזמן מה יהיה שם!! הכניסה היא 35 ש"ח החל מהשעה 22:00 אההה תביאו גם תעודות זהות... שיהיה סוף שבוע מהנה -כשף!

למעלה