שירשור הופעות ומסיבות רגאיי!!

eviaman

New member
FUNSET- E.Z SOUND בצאלים...

כן כן כן !!! להקת FUNSET ו M.C קרולינה בדרך לצאלים !! בשבוע הקרוב בתאריך 25.5 להקת הרגאיי פאנסט מגיעים לפאב ה"באר" בקיבוץ צאלים!! כן כן הרגאיי שוב מתעורר בג'מייקה הקטנה BE I READY TO JUMP !!! אחרי ההופעה מסיבת רגאיי עד אור הבוקר עם ה צמד העולה E.Z SOUND FULLL RESPECT ZEELIM !! ONE LOVE !!! שווה להדרים....

עכשיו רגאיי ב"סטארדסט" בירושלים

צהרי רגאיי בשמש האביבית מחוץ לפאב בנחלת שבעה, רחוב ריבלין, כולם יותר ממוזמנים מ1 בצהריים, יתקלטו רוקי בי וטי אייץ' סי סלקטור כניסה חופשית

שיקקה9

New member
אני מת לבוא!!

אבל אין לי עם מי.... חברי לא ממש אוהבים רגאיי ובטח שלא יוציאו על זה 150 (זה 150??) ש"ח =( ד"א מי הישראלים שמופיעים?

רגאיי בקולטורה לכל הגילאים!!!!!

תקשיבו לי ותקשיבו לי טוב.. כל הזמן התלוננתם שהרגאיי הוא 18+ עכשיו אין תירוצים!!!! מסיבה עצבנית בחמישי 8.6 בקולטורה... אל תגידו שלא ידעתם@!!!!! כי אתם תישמעו על זה הרבה בשבועות הקרובים! בינתיים, אבל רק בינתיים תיזכרו שזה 8.6 ביום חמישי-- ותישמרו לכם את היום הזה פנוי! המשך הפרטים יגיעו בהמשך..... יש למה לחכות!!!!! -כשף!

רגאיי בקולטורה לכולם!!!!!!!!!!!

תקשיבו לי ותקשיבו לי טוב.. כל הזמן התלוננתם שהרגאיי הוא 18+ עכשיו אין תירוצים!!!! מסיבה עצבנית בחמישי 8.6 בקולטורה... אל תגידו שלא ידעתם@!!!!! כי אתם תישמעו על זה הרבה בשבועות הקרובים! בינתיים, אבל רק בינתיים תיזכרו שזה 8.6 ביום חמישי-- ותישמרו לכם את היום הזה פנוי! המשך הפרטים יגיעו בהמשך..... יש למה לחכות!!!!! -כשף!

eviaman

New member
FUNSET מגיעים...לקיבוץ צאלים!!!

כן כן כן !!! להקת FUNSET ו M.C קרולינה בדרך לצאלים !! בשבוע הקרוב בתאריך 25.5 להקת הרגאיי פאנסט מגיעים לפאב ה"באר" בקיבוץ צאלים!! כן כן הרגאיי שוב מתעורר בג'מייקה הקטנה BE I READY TO JUMP !!! אחרי ההופעה מסיבת רגאיי עד אור הבוקר עם ה צמד העולה E.Z SOUND FULLL RESPECT ZEELIM !! ONE LOVE !!! שווה להדרים....

PsyHost

New member
Poetry in Motion 26.5

חברים זאת הפעם השלישית שני כותב על המסיבה מכיוון שהיא בהחלט מומלצת ובענק! המסיבה תהיה בחוץ מתחת לעצי הפקאן ככה שוויב שמח בטוח יהיה שם! תבואו באמת שמומלץ! פלייר מצורף!

יום חמישי- 8.6 בקולטורה!! לכולם!!!

את הערב יוביל גיא מרגלית מהדג נחש-- **ערב סאונדסיסטמים מתחילים!!! שמתקלטים לפנים!! -----ספנסר סאונד - עם רגאיי- ניו רוטס ורגא מאפין.. -----שוקביט סאונד- עם רגא מאפין לפנים!!! אהההה!!!! **מסיבת השקת הדיסק החדש של אדם בן לביא (פישי הגדול!!): ------------>>>>"הנה זה מגיע"<<<<---------- *********************************************** בית הקולטורה מתחילה להזיז עניינים- קידום סאונדסיסטמים מתחילים!! -כשף!

RASTA LION

New member
רגאיי בפצ'ולי <REGGAE IN PACHULY |ח

מסיבת רגאיי מטורפת ביום רביעי הגדול
אלדד גולן וRASTA LION סאונד עם מיטב הרגאיי של כל הזמנים
טיונים של פעם,חדשים וכמובן גם ספשלים חמיםוטריים מאד
cornell ; youth ;roy ;gregory............. pablo ;max ;holt ;heptones ;brown....... bob ;jecob ;aswad ;israel ;spaer....... damian ;turbulance ;spice ;cure....... sizzla ;banton ;caplton וכן הלאה! ;;;
אני מציע לכם לבדוק את ההתרחשיות הללו !!! !!!
יום רביעי 24.5 מהשעה 22:00 אזוה"ת פרדס חנה "פצ'ולי" הכניסה חופשית [גלאי 20+] לפרטים נוספים 052:3375450 מני

למעלה