שירשור "הידעת ?!"

ZeusMan

New member
אקטואליה קצת...

אספה פאול האצן הג'מייקני למאה מטרים הישווה את שיא העולם כשקבע לפני כיומיים את התוצאה 9.77 של גטלין האמריקאי, אותו אספה פאול קבע את שיא העולם לפני כשנה 9.79 והיה לראשון בהיסטוריה שירד את ה-9.80 (אם אני לא טועה
) בריצת מאה המטרים....

idk

New member
תיקון טעות ->

9.79 מוריס גרין עשה ב99 באתונה אסאפה פאוול הג'מייקני עשה 9.77 שנה שעברה, השנה ג'אסטין גאטלין השווה את שיאו, ולפני כמה ימים פאוול השווה שוב אתשיאו וקבע באנגליה 9.77 עוד הפעם.

Jah 3

New member
הידעתם? קצת על היילה סלאסי

היילה סלאסי הראשון, שנחשב להתגלמותו של ישו השחור על פני אדמות.. נאם נאום לאו"ם בשנות ה60 מהנאום הזה , בוב מארלי לקח את המילים לשירו "WAR" *דבר נוסף, הידעת? היילה סלאסי הראשון הציע באחד מביקוריו בג'מייקה לכל מי שמעוניין, לעבור לגור על אדמת אתיופיה על אדמה שהוא בעצמו יקנה למי שמעוניין. עד היום גרים כמה מאות ג'מייקנים על אדמות אתיופיה כחלק מאותה עסקה שנועדה להחזיר את הג'מייקנים לאפריקה. למי שלא יודע. היילה סלאסי הראשון- נולד בשם TAFARI MEKONNEN קיבל את תואר הנסיכות RAS וכך קראו לו : RASTAFARI MEKONNEN היילה סלאסי היה קיסר אתיופיה. ונחשב בעיני רבים להתגלמות אלוהים על פני כדור הארץ ( לפי האמונה הראסטאפרית כל הדמויות המקראיות כמו ישו ומשהו היו שחורות).

Dtiup

New member
הידעתם?

הנה מאגר ענק של חומר ענק של הנואמים של היילה סילאסי פשוט לכתוב כאן הכל אתם תתחרפנו. תודה לראס סעדון. http://saroot.com/forum/viewtopic.php?t=7627

MC SammY

New member
הידעתם?

את הפרוייקט שלי באנגלית עשיתי על בוב מארלי והשפעתו על תרבות הראסטה בעולם
נו, איך הייתם יכולים להמשיך לחיות בלי ידע כזה?

noa08128

New member
הידעת?

אני עשיתי על מוזיקת הרגאיי והקשר שלה לתרבות הראסטה.

Nechi Nech

New member
מתלוצצים ויקטור

לא כתבתי את זה מתוך זלזול פשוט ראיתי שכל אחד כתב משהו, אז גם אני הצטרפתי..(:) אתה בסדר אתה

למעלה