שירשור היכרותתת!! יאייי

7שילי7

New member
שירשור היכרותתת!! יאייי ../images/Emo13.gif

אוקיי אז בגלל שהצטרפו מלא חברות חדשדשות (יאייי
) החלטתי לפתוח שירשור היכרות... למרות שחלקינו כבר מכירות... כל מי שעונה נדרשת לענות על השאלות הבאות: שם: מקום מגורים: גיל: מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה): איך הכרתי את אלייז'ה: מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: (חוץ... מכמובן שהוא יהיה אלייז'ה) מה משמח אותי: מה מעציב אותי: מה מעצבן אותי: (שנדע להיזהר) תחביבים: ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות: (התחנפות...)

Gaunt

New member
../images/Emo15.gif

שם: מרים מקום מגורים: תל אביב גיל: 14.9 מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה): הכל
איך הכרתי את אלייז'ה: בשר הטבעות
מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: (חוץ... מכמובן שהוא יהיה אלייז'ה)
איזה שאלות. שהוא יהיה חתיך חכם מצחיק ודומה לאלייז'ה.
מה משמח אותי:
מה מעציב אותי: לא יודעת.. מלא דברים חח מה מעצבן אותי: (שנדע להיזהר)
אני לא עצבנית תחביבים: סרטים. ספרים. מוזיקה. כתיבה.
ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות: (התחנפות...) רוצות פרח?

7שילי7

New member
אני עונה ראשונה חעחעחע כמה מפתיע../images/Emo9.gif

שם: שילי גבעתי. מקום מגורים: חור קטן ותקוע אי שם בצפון הארץ שורץ ע' ופ' (ערסים ופריחות) העונה לשם מ' (למקרה שמישהו משם קורא פה אז....חשאיות..) גיל: 13.5 ואני לא קטנה!! אני מאוד בוגרת לגילי.. חע..
מה אני הכי אוהבת באלייז'ה: את האופי שלו (מכמה שאני מכירה) ואת העיניים המדהימות שלוו
איך הכרתי את אלייז'ה: סיפור שסופר פעמים רבות....
ראיתי אותו לראשונה בשרה"ט אבל ההערצה הגיעה רק מאוחר יותר כשפרחי הכירה לי אותו בשמו... מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: שיבין. שיקשיב. שיאהב. (כמובן) מה משמח אותי: להיות עם אנשים שקרובים אלי
לראות את אלייז'ה בטלוויזיה
מה מעציב אותי: מוות.ו... מממ... דברים עצובים
מה מכעיס אותי: שקרים. צביעות. שמפריעים לי לישון ולדבר בטלפון
תחביבים: לנגן בגיטרות הנחמדות שלי (שד"א עונות לשמות ג'קי ונטאשה).. לקרוא... להיות עם חברים.. לצחוק.... לשמוע מוזיקה כ=מ=ו=ב=ן... ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות: א=ת=ן מ=ק=ס=י=מ=ו=ת...
ואני אוהבת את אלייז'ה... ואני שמחה שהפורום התעורר שוב
וחג שמח... יש בכלל איזה חג? נו טוב... שיהיה...

מיה ווד

New member
../images/Emo13.gif

שם: מיה
מקום מגורים:כפ"ס גיל: מחר בדיוק עוד חודשיים 16 מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה):מממ קשה... תפנים התמימות והחמודות שלו... איך הכרתי את אלייז'ה: מי אם לא שר הטבעות.. מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: אם הוא לא יכול להיות אלייז'ה שיהיה הכפיל שלו... מה כבר חסר באלייז'ה מצחיק?
יפה?
חמוד?
רגיש?
מה משמח אותי: מתנות (חח כמה שטחי..) ואומרים לי או מספרים לי כל מיני דברים משמחים שקשורים אליי.. מה מעציב אותי:חיות דרוסות ושאנשים לא מבינים עד כמה אלייז'ה מושלם... מה מעצבן אותי:חח שאומרים דברים רעים על אלייז'ה... ( חח שנה שעברה אם אחת החברות שלי הייתה אומרת עליו משהו רע הייתי נותנת לה סטירה או משהו..חח הן מזה פחדו ממני.. ) תחביבים: אמממ חברים ים תאטרון טלויזיה.... ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות: בהצלחה לכולנו עם הקמת התחייה מהמתים של הפורום...

7שילי7

New member
שלא תדעי מה היה פה לפני...

כשאני ופרח הגענו ניסינו להעיר אותו וטיפה הצליח אבל לא ממש אבל עכשיו יש מספיק הודעות כדי להתגאות בו לגמאי

Gaunt

New member
צריך להביא עוד בנות חרמניות../images/Emo15.gif

ואז הוא יהיה חי לגמרי

מיה ווד

New member
חהחה ..

צינתי שנולדתי חודש בדיוק לפני אלייז'ה... איי איך שמחתי שגיליתי את זה ...

Gaunt

New member
רק כמה שנים אחרי../images/Emo15.gif

מה תאריך הלידה שלו?
סליחה על הבורות

מיה ווד

New member
חח 28.1.81 !

אני 28.12.89 חח אני איתו גם באותו עשור.. חחח איזה עצובה אני אבל כן אני מודה זה בהחלט עשה לי את היום כשגילתי...

למעלה