שירשור היכרותתת!! יאייי

פירחון 1

New member
הפרטים שלי.....

לי יש את התאריך הכי תקוע בעולם!!! 6.8.92 טוב אז ניגש לעיניינו:... שם: פרח (וזה לא מצחיק!
) מקום מגורים:חור נידח מאוד איי שם בצפון... תופעה זאת קרויה גם בשם בן-עמי. גיל: 13 וחצי מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה): פה אף רווח בשיניים ואת הנקודה הירוקה מעצבים(חחח שילי...
) מיתחת לעיין השמינית. סתם... איך הכרתי את אלייז'ה:זה היה ביום בהיר אחד בשלהי החופש הגדול, האחיות שלי החליטו לעשות מרטון שרה"ט, ומישם הסוף ידוע... מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: (חוץ... מכמובן שהוא יהיה אלייז'ה) שיאהב שיבין שיצחיק שלא יהיה עירוני פקאץ או לחילופין, ינקוביץ'. ושיהיה כמה שיותר דומה לאלייז'ה!!!! מה משמח אותי: הפתעות, חברות, חופש, אצמעות, אלייז'ה... מה מעציב אותי:שאנשים מבועסים, שקורים דברים שמיתחרתים עליהם אחר כך, אכזבות... מה מעצבן אותי: (שנדע להיזהר) פקאצות(!!!), אנשים שלא מבינים שהם עושים מעצמם צחוק, שמנסים לשכנע אותי לאכול בשר... בעע....שאומרים על אלייז'ה דברים רעים. תחביבים: סוסים(מאי הקטנה ז"ל...
) לטייל, חברים חברות, ולהיתמסטל עם שילי. ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות: (התחנפות...) שכולכם ממש חמודות ואני ממש שמחה שהפורום עובד ושבת שלום ומבורך לכולם!!!

../images/Emo6.gifהפרטים שלי ../images/Emo140.gif

אז ככה: שם: דנית, אפשר גם דניתו'ש
מקום מגורים: אשכולות, מקום נידח חצי שעה מב"ש
גיל: 14 עוד חודש..חח מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה): הפנים שלו פשוט מלאכיות!!, העיניים מעלפות!!, אממ ופשוט כולו מתוק
איך הכרתי את אלייז'ה:דרך הסרט- שר הטבעות מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: (חוץ... מכמובן שהוא יהיה אלייז'ה): לא הבנתי למה אבל בכל זאת, שיהי מצחיק, לא מנופח, לא חייב שיהיה יפה -העיקר מתוק בלב ובעל שמחת חיים!!
מה משמח אותי: לראות את אלייז'ה..חח אה וגם גשם
מה מעציב אותי: מבחנים
מה מעצבן אותי: (שנדע להיזהר) חח טוב מה מעצבן אותי? לא יודעת אני משתדלת לא לכעוס על אנשים אה אני יודעת! אחי!
תחביבים: אממ לצייר, לקרוא, לגלוש באתרים של אלייז'ה, להוסיף עוד 100 תמונות למחשב ביום אחד
, סרטי אימה!! (כולל סיוט בחדר המורים
)

m i c k e y 15

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

שם:מיכל מקום מגורים:קרית ביאליק גיל:15 מה אני הכי אוהבת בכוסון (זתומרת.. אלייז'ה):הכי הכי את הפה שלו והעיניים והרווח בשיניים המושלמות האלה!..ובכלל את כולוווו איך הכרתי את אלייז'ה:מהסרט''והדבורה בכל זאת עפה''..''חזרה לעתיד2'' וסיוט בחדר המורים ואז באמת התחלתי להעריץ אותו.. מה לדעתי צריך להיות בבן זוג: (חוץ... מכמובן שהוא יהיה אלייז'ה)שיהיה מצחיק..שידע להקשיב..שיהיה כן ושיאהב אותי כפי שאני! מה משמח אותי:הרבה דברים..שאני עם חברות שלי..והמשפחה שלי..שכולם ביחד כזה.. וכמובן לראות את אלייז'ה על המסך..כאילו דהה מה מעציב אותי:סרטים ממש עצובים..ומוות..ועוד מלא מה מעצבן אותי: (שנדע להיזהר):שקרים..וקנאה.. תחביבים:לראות סרטים והרבה..לשמוע מוזיקה..הרבה..להיות עם חברות ולצחוק..כי אומרים לי שאני הרבה צוחקת..כנראה זה תחביב? חח סתם ולבסוף עוד משהו קטנטן להגיד לחברות הפורום המקסימות:אני מתה עליכם!.. ושנמשיך לפרוח בפורום הזה!

למעלה