שירשור היכרות
הפורום זקוק לזה

פ ר ה

New member
תורי הגיע חופש בא??

מה קרה לי?? בטח עודף שינה מיותר אז ככה:
קוראים לי שי איינהורן
אני בת 14 וחצי... נובמבר 15
אני שומעת הכל.. מכוורת עד מוניקה סקס, ובקיצור, הכל מהכול... בעיקר אני אוהבת את אלניס מוריסט.
אני כותבת בערך שנה. בעיקר שירים, וקצת מונולוגים (שהספרתי איפשהו מה זה זה)
אני אוהבת ליקרוא, להתאמן בקאטה, ליקרוא, ליהיות עם חברות, וליהיות וירדאו.
זהו.... מה הביא לכתיבה זה שיעור ספרות שהיינו צריכים ליכתוב שיר... ומאז לא הפסקתי:)
כל הכבוד למי שסבל עד עכשיו... מי שרוצה לדעת עלי יותר.. או אגב אני מאוד אוהבת לשחק. בקיצור מי שרוצה לדעת יותר.. שישלח מסר...

פ ר ה

New member
כן אני לומדת

מחש שיעור אחרון לחופש:( אממ רק התחלתי אז אני חגורה ירוקה..

ganooov

New member
אחחח...

יש לי חבר שלמד איזה 6 אומנויות לחימה, עם גוף של גורילה (והוא עוד חתיך), ואני גרתי איתו שנה שלימה באותו חדר בפנימייה, לא למדתי ממנו כלום והתבאסתי לאללה... ואצלו זה משו גנטי, כל המשפחה שלו מדריכים לניו-ג´יטסו, פחד מוות.

תיפי

New member
אז כנראה שזה לא מה שלמדתי../images/Emo60.gif

אני למדתי, נראה לי, שוטוקן או איך שלא מאייתים את זה. ובשיטה שלמדתי עד כמה שידוע לי אין חגורה ירוקה ומתחילים בלבנה.

ganooov

New member
שוטו-קאן למיטב זכרוני.

ואם אני לא טועה, עד שלב מסוים בכל אומנות לחימה את/ה חגורה לבנה. ואחרי המבחן הראשון מקבלים חגורה צבעונית.

BlackRose

New member
אני למדתי קונג פו...=/../images/Emo141.gif

אבל הפסקתי די מהר... עם כל הכייף להיות בת יחידה עם 20בנים החלטתי לעבור לקורס הגנה עצמית עם חברה שלי...

ganooov

New member
כל עוד זה משתרשר לאט לאט

אז זה בסדר. אוקיי: אני גנוב (משחק מילים מטופש), בן 15.5 מתכבד להדלי - אופס, התבלבלתי
. אני כותב מעט מאוד, בעיקר מנגן בבס, למדתי פעם תופים. דתי, ואני אוהב מוזיקה מכל הסוגים: החל בפינק פלויד, דרך דייר סטרייטס ומטאליקה, ועד רדיוהד. אני אוהב לרדת על אנשים, אבל בהשפעתם של כמה (מקרים ואנשים), אני די הפסקתי עם זה. אני אוהב גרפיקה ממוחשבת ומידול בתלת מימד, פוטומונטאז´ים שעשיתי ניתן לראות בפורום הארי פוטר, והיה ניתן לראות בעבר עבודות תלת מימד שלי בפורום 3D. אני אוהב סיפרות מהרבה סוגים (אפילו ספרי היסטוריה), ואוהב לגלוש ברשת. זה מספיק?

ganooov

New member
אגב, כדאי שתוסיפי

את "לירז" לתחילת החתימה שלך. ועוד משו: יש לי מנהג לענות בשירים (לרוב בציטוטים) על הודעות. תחפשי ותצחקי.

ganooov

New member
לפני איזה שבוע וחצי

וויסקרס ניסתה לנחם את האגו המוכה שלי, אז כתבתי בתגובה שיר שנקרא "האגו שלי".

BlackRose

New member
../images/Emo9.gif או שסתם נדמה לי...?../images/Emo141.gif

לוקהרט רולז! חחחחחח

ganooov

New member
אההה אההם...

מוזר, אבל הידידות והחברות שלי עם אנשים מתחילה כמעט תמיד בצורה מוזרה, לדוגמה: כך הכרתי את הבס. או: התחלות קשות. --------------------------------- אני, כידוע לחלק מכם, מנגן בגיטרה בס. עוד משו שפחות יודעים זה שלמדתי תופים. הקיצר, באמצע השנה הזאת, בעודי הולך לחדר מוזיקה (ואני מדבר על היישוב בית אל, באמצע החורף, שבו יש ערפל תמידי), ובכניסה לבניין פגשתי שני שמיניסטים שאחד מהם סחב מגבר ענק (40 וואט), והשני סחב מה שנקרא" "קייס הופעות", שזה תיק ענק וכבד לגיטריסטים שמיועד לעבור כל טלטלה (זה שוקל בערך 15 קילו). משכתי בכתפי ונכנסתי לחדר מוזיקה. ואני - אה - לא הייתי מתופף משו משו, אז נתנו לי לנגן רק אחרי איזה עשר דקות. בקיצר, אני רק מתיישב, ונכנסים שני החבר´ה, והם התחילו לפרוק את מטענם. התברר לי שמי שסחב את הגיטרה הוא בסיסט, וברגע שהוא קלט שאני לא מתופף מדהים הוא עושה לי במבטא עצבני: "שתאאאק". התווכחתי איתו קצת, בסוף עפתי ואמרתי לו את המילים הבאות: "בס זה כלי מעצבן ומכוער, גועל נפש.", הוא הביט בי במבט מזלזל וזרק אותי לעזאזל. אחרי כחודש כמובן שהתחלתי ללמוד אצלו לנגן, ועד היום אני מכור לכלי (אפילו שאמא שלי משתגעת מזה שאני הפסקתי את התופים. היא לא סובלת את הצלילים הנמוכים של הבס). לסיכום: ההתחלות אצלי מוזרות וקשות.

פ ר ה

New member
אני רוצה

לילמוד גיטרה קלסית.. מאוד רוצה.. ניראה אם אני אוכל

פ ר ה

New member
לא, אני לא צריכה

אבל תודה... פשוט צריך לדבר עם האחראי בקיבוץ.. זה הכל. תודה על העזרה.

NeTa G4

New member
../images/Emo42.gifאיזה כיף- תופים../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

הייתי מתה ללמוד תופים.. אבל זה מתקן ענק ורעשני שיתפוס חצי מהחדר שלי.... זה בטח מזה כיף לנגן על זה
אז כמובן שהסתפקתי בללמוד גיטרה מאחותי
גם כיף.... בס, אתה למדת קודם על קלאסית רגילה, או שהלכת ישר לבס?

למעלה