שירשור היכרות

be a bee

New member
שירשור היכרות../images/Emo9.gif../images/Emo55.gif

(מיריאםזהלאבסדרלפתוחשירשורחדשאזשרשריאותי?#@?$^_^''סליחהמראש:p
) אז, זה לא יהיה סתם שאלון ארוך שכזה שלאפחד אין כוח לקרואD:(נו אז רק לי>.>') כל אחד כותב מה שבא לו על עצמו^_^(הרעיון לקוח מפורום דוליז^_^
) כי אמ פשוט, קצתיבש:X''' ואמ, יש פה אנשים שאני לא מכירה;; שבאו ממקומות רחוקים;;(מקומות רחוקים=לא מהקומונה^^') אז נו הקיצר תכתבו מה שבא לכם על עצמכן^_^. מתחילה: אני אביטל, בת 14(עוד שבועיים בדיוק[כןכן ב4.12] בת 15:p). אני אוהבת אנימה ומנגה ובכללי דברים יפנים ומגניבים:X וכמובן שונן-אי?$!?#$R ?# %3?@%(אהבת-בנים
) אמ, אני אוהבת לצייר:X'''' ואמ, אני מייחלת לשער-קצר-חלק, אבל זה לא יקרה:X(שערי מתולתל ונוטה להתנפחות
'). אמ, אני אוהבת לשמוע עברילידר,אפרתגוש,קצת אביתרבנאיD:,דניאלסלומון, יוניבלוך, וגלעד שגב. אמ אמ אמ
', היום ראיתי את הפרק האחרון בפרוטס באסקס;<, שזוהאנימההכישולטת:X. וראיתי היום בערוץ הילדים את היפני-החביב שפגשתי בחופש הגדול:0, והוא קיצר את שערו השולט ופתאום אין לו משקפיים
(זה מי שאמר "ברד" במקום "ורד"
1@?$!?$). אמ, אני בתפוז 2-3 שנים^__^, ומפגשי פורום זה כיף:p. וזה כיף גם לדבר במסנג'ר עם אנשים נחמדים^_^'
. וגם שוניב זה כיף כמובן;;|אייקוןשלשוניב|. אמ, יש לי תאומה-תמי^_^(סוסונת ים מגומי גאם) וכפרעליהD:' וארג אין לי מה לכתוב
', בטח אני אזכר מחר ואוסיףD:' אז אמ טוב הבנתם
'

be a bee

New member
וכמובן גם את אורי!@?$@!?~$../images/Emo55.gif

באיזה פורום אני
''''

Lilo the fairy

New member
אממ קצת על עצמי../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

קוראים לי ליהיא, בת 14 ב15.12, עוד..קצת פחות מחודש
אני אוהבת לישון
להיות במחשב המוןהמוןהמון
וחדר כושר
אהבת חיי המקום הזה
. אני אוהבת לשמוע מזרחית, רוק ישראלי, דיכאון, ושירים שקטים באנגלית אה וגם היפ הופ
בעיקרון הכל אני אוהבת לשמוע. לא משנה לי איזה סוג אם אני אשמע שיר יפה אני יאהב אותו
[ואניחייבתלהפסיקלחפור
] אני בתפוז בסביבות ה-4 חודשים. ואני ממש אוהבת את האנשים כאן! באמת. כולם מלאכים קטנים
אני אוהבת את אורי. כןכן מהפעם הראשונה שראיתי אותו בטב"ע התאהבתי
וזהו
אהה ואני גם אוהבת את מוטי במיוחד
זה מוטי
, יוצא לי להשתמש בו הרבה וזו כלנית שלי
שמלווה אותי כמעט מההתחלה שלי כאן... זהו חפרתי לכם מרוצים?

m i r u s h i

New member
{לא שאני מעניינת../images/Emo122.gif}../images/Emo108.gif

אני מירי (תודו שחידשתי לכם!
) בת 17 ו4 חודשים (בדיוק
) מהעיר,השממה והערסים-אשקלון. אממ...אני בכיתה י"ב..לומדת במגמת טכ"מ(=טכנולוגיית מחשבים,הנדסת תוכנה)..מסתבר שזאת הטעות של החיים שלי
אני אוהבת מוזיקה,חופש שאפשר לישון בו מאוחר בלילה ומאוד מאוחר בבוקר
,החברות הלאשפויותשלי
(הן כתבו כאן לפני כמה ימים P:),מחשב ^__^ ולכתוב (בעיקר שטויות
) אני יכולה להיות קוטרית לא קטנה כשמשהו לא נראה לי
(ראו ערך-המפגש האחרון.תשאלו אפילו את שיר המסכן
שיגעתי אותו
) ואם כבר- אם תקראו את המאפיינים של מזל סרטן-תדעו שהם מייושמים חזק{
} עליי (רגישות,בייתיות,נוסטלגיה..) יש לי אחיינית בת שנתיים וחצי,ירין,שהיא הנסיכה שלי
ומממ.. זהו

Lilo the fairy

New member
אואואואווווו../images/Emo47.gif../images/Emo99.gif../images/Emo16.gif../images/Emo141.gif

איזו מותק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמממ קצת על עצמי..

אני מיטל עבד בת 15 וחודשיים ו-21 ימים, אני גרה בטבריה. אני בתפוז משהו כמו 3 חודשים, אתמול סגרו את הקומונה האהובה עליי וזה קצת מבאס-אבל לא נורא זה יעבור... צופה מכורה לטלנובלות מארץ ומאנרגנטינה {בחתימה הקודמת של כתבתי שראיתי יותר מ-40 טלנובלות במהלך 4 שנים }. מכורה למחשב, אני פשוט משתגעת בלי להכנס לפורום ולראות מה חדש.. אני אוהבת לשיר ולרקוד אבל לא ליד אנשים {אני קצת -הרבה ביישנית}. לא יצא לי להיות במפגשי פורום- אבל אני ממש מקווה שבפעם הבאה אני כן אוכל להגיע ולפגוש סוף סוף את אורי. את אורי התחלתי לאהוב מאז שראיתי אותו בטלנובלה בע"מ בפעם הריאשונה ומאז אני פשוט חולה על הבנאדם הזה. אוהבת לשמוע שירים של RL מויאל, אוהד אלישע, שירי מימון ולירז צ'רכי. יש לי בת דודה שקוראים לה נוגה והיא הנסיכה הקטנה שלי..

טוב אני

קוראים לי עדי ואני בת 26 אני גרה ביהוד אני סיימתי לימודי חינוך מיוחד אני עובדת בביה"ס של הפרעות נפשיות והפרעות התנהגות בתור מורה להוראה מתקנת בחשבון וקריאה אני מאוד אוהבת מוזיקה
(כמעט הכל חוץ ממזרחית כבדה אבל לאחרונה שומעת הרבה ערוץ 24)וגם לקרוא ספרים
, קניות
, ים ועוד אני חברת קומונה פעילה בקומונה של מיקי ויהודית חובה מרצים לדירה 2
יש לי עוד 3 אחיות מבוגרות ממני ו5 אחיינים נסיכים בסך הכל

קצת על עצמי...

קוראים לי דנית, אני מפ"ת... אני בערך חצי שנה בתפוז... מתחילת החופש הגדול.. אמממ קודם כל הגעתי לקומונה שעל קיומה ידעתי דרך הבלוג טיוי של אורי שאותו עוד אהבתי מתחילת התוכנית.. ואחר כךך גם הצטרפתי לטלנובלה בעמ.. אממ, אני מפ"ת בת 15.. כיתה י'... אני אוהבת לשמוע מוזיקה... את קלי קלארקסון מירי מסיקה עידן רייכל הראל סקעת ועוד.... יש לי שיער חום גלי כזה ועיניים חומות, אממ מה עוד? טוב לא עולה לי במוח....

למעלה