שירשור היכרות

Nofar723

New member
../images/Emo9.gif

קוראים לי נופר אני בת 14 וחצי מחיפה אני בתפוז בערך מההתחלה של טלנובלה בע"מ(היה לי כינוי אחר) אני מאוד מאוד אוהבת מוזיקה,את עברי לידר, עידן רייכל, מטרופולין, ובזמן האחרון גם את מירי מסיקה
חברים
היא הסדרה האהובה עליי בטלויזיה והארי פוטר הוא הספר האהוב עליי(מי שמגלה לי מה קורה בספר השישי, מת!
)

be a bee

New member
אולי ספויילר:p../images/Emo58.gif../images/Emo55.gif

איזה אירוניXDDD "מי שמגלה לי מה קורה בספר השישי, מת"XDDDDD

boopymylife

New member
חחחח! היא הזכירה לי את "הארי פוטר"

מי שהיה אז בצ'אט יבין "הארי פוטר??????"
"הספר?????"

קצת על עצמי

אני מיקה,מחיפה,בת 14 וחצי.. פגשתי את אביטל ואחותה תמי במפגש קומונה
ואתם ממש חמודות:]] אני רוצה שיער שחור שחור ועיניים ירוקות
אני אוהבת לשמוע את כל המוזיקה,חוץ ממזרחית כמובן..אני אוהבת את עברי לידר,spooks.. אני עקשנית ואני כמעט אפפעם לא מוותרת
אני יודעת לפרגן ושונאת שלא מפרגננים לי
מזל שור
נולדתי בשמיני למאי.. וזהו.. :]] מי שקרא/ה היא
מלכת אנגלית

boopymylife

New member
עונה../images/Emo3.gif

אני ליאור , בת 17 (בפברואר.. עוד 3 חודשים... ^_^) אני כמוך ביטי בקטע של הומואים.. (מטורפת על הומואים ^_^
) מאוהבת בקומונה,(ז"ל
),מממ מה עוד אני יכתוב? חולת מוזיקה פסיכודלית וטראנסים.. והיפ הופ כמובן... (חח ביט הדביקה אותי ב"כמובן"
) ממ.. אוהבת את אורי אומנותי(שלדעתי השחקן עם האופי הכי נדיר שיש) מממממ... (?) אם יש לכם עוד שאלות תשאלו (לאדעת כלכך מה לכתוב עוד
) אני בתפוז שנתיים בערך.. (אבל רק בשנה האחרונה נכנסת הרבה יחסית.. ) קיצר לאדעת עוד מה לכתוב
עזבו אותי
כואב לי הראש
ביט אם את עושה שאלון הכרות שימי בו לפחות שאלות
המוח שלי לא עובד בשעות כאלה
><

Freaky love

New member
נאמ נאמ.

שלומות. אני מעין, בת 14 מחיפה. :] אממ.... אני אוהבת סאות' פארק, סימפסונס, אופנועים, מכוניות [וואי Bugatti Veyron 16.4 מדהימה
], לצחוק, להצחיק, להתחרפן, את החברים שלי
שיעשו לי ילדים, לבקש מאנשים ילדים <אני שואפת לשיא גינס.>, לשחק, לצלם, צופים. ובטח יש עוד דברים. אה ואת הכלבה המלכה שלי
כפרעלייה יפה שלי.
שיהיה יומטוב. צופית אימפריה.
*עזבו אותי אני מושפעת*

אנונה2

New member
לענות? לא? טוב, דווקא!!../images/Emo3.gif../images/Emo95.gif

אממ אני אלונית (או אלונה,אנונה,אנוני,אנונית,אלוני וכל הכינויים שאתם ואחי הקטן הדביקו לי), לפני יומיים חגגתי יומולדת 13
ותודה לכל מי שבירך אותי, זה חימם לי את הלב
אממ... אני גרה באלפי מנשה... לפי מה שהבנתי הכי קטנה פה, אממ... אני במכון כושר (לא שזה עוזר לי ממש|חבול) ו... אממ... יו, זה קשה לתאר את עצמך
יש לי שיער חלק, שאם אני מפזרת אותו הוא מתנפח
אממממממ הטלנובלה הראשונה שראיתי זה טלנובלה בע"מ
מה, עוד? זה שהיו לי 5 חברים עוזר?
אררר אני שונאת לכתוב על עצמי...

אחר שקראתי הכל הגיעה תורי

אני שי בת 14 וחצי מכפר ורדים. יש לי אח בי'ב ואחות בת שנתיים. אני אוהבת לשחק במחשב לראות טלוויזיה לעשות ספורט. היו לי הרבה מעברים בחיים גרתי עד גיל 4 בקיבוץ ואז עברתי לרעות ובגיל 13 עברתי לכפר ורדים! מגיל 3 אני בהתעמלות מכשירים והשנה פרשתי מחוסר זמן! זהו

מרי15

New member
אוקיי קצתהרבה על עצמי!! ../images/Emo9.gif../images/Emo8.gif

טוב אני מרי... ביום חמישי אני אהיה בת 17... (מזל טוב לי חחח) אני גרה בתל אביב... אני אוהבת לקרוא והספר שאני הכי אוהבת הוא... נו לא משנה.. נו לא חשוב.. טובבבבב בסדררררררר דייי לללחוץץץ עליייי "הארייי פוטרר" טוב לכם? (ליאור נראה לי שגם לי יש אישיות פיצולית
) אני גם אוהבת לרוץ, לצייר, לשיר (מקהלה לכל אורך שנות לימודיי חחח) ברגע הזה אתם בטח אומרים טוב יש לנו מרובעת בפורום אבל ברצוני להעיר שאני ממש לא- אני בין משולשת למתומנת... כמו ליאור גם לי יש סטייה קטנהגדולה בקשר להומוסקסואלים אני אוהבת אותם כבני אדם...
אני אוהבת את עברי לידר (כמו כולם), את מירי מסיקה, דניאל סלומוןוקצת נדלקתי על ציון ברוך *לא לסקול בבקשה* ואוהבת את הלהקה האמריקאית "my mechanical romance" (התפקששו לי הגרשיים) והאם יש לי קצת אהדה למאיה בוסקילה? לא!!... מממ הסרט האהוב עליי הוא... אמ... אין כזה!! אני אוהבת סרטים בקיצור! ממ אביטל שולטת בלה בלה...
*סגידה למיר* בלה בלה בלה...
אני די קוקו בכל מה שקשור לכל דבר... וזהו!! תודה על ההקשבה!!
סליחה אם יש קצת שגיאות כתיב... כתבתי נורא מהר..

הומואים ../images/Emo99.gifמאוהב|

שלמותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת ותודה לליאור ששלחה לי את כל התמונות שיש לה (וזה המון תאמינו לי)

למעלה